Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 288
  • 469
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 758


Аз да се изфукам Rolling Eyes, не разбрах как след седмица на курорт и яко ядене в момента съм 49  newsm44 стигнах си заветните килограми! И не съм пила Фемимодел....  Thinking
Аз знам как си ги свалила Mr. Green

# 181
  • Мнения: 4 447


Аз да се изфукам Rolling Eyes, не разбрах как след седмица на курорт и яко ядене в момента съм 49  newsm44 стигнах си заветните килограми! И не съм пила Фемимодел....  Thinking
Аз знам как си ги свалила Mr. Green

 Blush

# 182
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Не става въпрос, че се тъпча, но си хапвам по малко сладичко или малко тестено.

# 183
  • Мнения: 4 447
Не става въпрос, че се тъпча, но си хапвам по малко сладичко или малко тестено.

Спри ги.  Peace ПОне за известно време.  Peace

# 184
Kato zabremenqh bqh 62 kg. Kato otidoh da rajdam bqh 90 kg. Do 10-tiq mesec na deteto bqh svalila samo 12 kg ot ob6toto si teglo. Predi 20 dni zapo4nah da priemam FEMiMODEL, i bez nikakavi dieti i ograni4eniq sym svalila 4 kg samo s pyrvata opakovka. Za segs sym dovolna. Zapo4nah vtorata opakovka i sled kato zavyr6a priema otnovo 6te vi pi6a. Smqtam da napravq sled tova 10 dni po4ivka i otnovo 6te povtorq kursa. Tova e za sega kato informaciq koeto moga da dam.

# 185
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Чудесни резултати! Peace

# 186
  • Мнения: 3 356
Момичета,тъй като си търся "моите" хапчета за отслабване искам да ви попитам:от Феминодела сваля ли ви се кръвното?Чувствате ли слабост,световъртеж?Ако има девойки,които пият лекарсвтени продукти поздравословни причини,как им влияе Феминоделът?Благодаря предварително за отговорите.

# 187
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,тъй като си търся "моите" хапчета за отслабване искам да ви попитам:от Феминодела сваля ли ви се кръвното?Чувствате ли слабост,световъртеж?Ако има девойки,които пият лекарсвтени продукти поздравословни причини,как им влияе Феминоделът?Благодаря предварително за отговорите.
Нямах световъртеж като го пиех.А кръвното попринцип си ми е доста ниско.
Имах си и здравословни проблеми.
По никакъв начин не ми е действал негативно Фемимоделът.

Даже го дават ,че е полезен за женския организъм. Peace

# 188
  • Мнения: 1 130
А на мен никак не ми действаше - ни на кръвно, ни на кила  Mr. Green

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет
Явно на всеки действа различно тоя Фемимодел.Аз за 2м свалих 10кг с него без особени диети,но с бебе тренажора Laughing.
Целувки и успех на всички.

П.С Най важното е че задържам свалените килограми и сега смятам да пробвам още една опаковка

# 190
  • София
  • Мнения: 4 966
Елия,браво-страхотен резултат!  bouquet

# 191
  • Мнения: 10 758
И аз се мъча да го пия, ама все го забравям.

# 192
  • Мнения: 4 447
И аз се мъча да го пия, ама все го забравям.

Вземи си Гинко Прим (ако не се пише така, извинете)  Whistling Whistling Whistling

# 193
  • Мнения: 10 758
И аз се мъча да го пия, ама все го забравям.

Вземи си Гинко Прим (ако не се пише така, извинете)  Whistling Whistling Whistling
Вие с Петруна май сте се наговорили Crossing Arms

# 194
  • Мнения: 4 447
И аз се мъча да го пия, ама все го забравям.

Вземи си Гинко Прим (ако не се пише така, извинете)  Whistling Whistling Whistling
Вие с Петруна май сте се наговорили Crossing Arms

A, не знам  Whistling Ние с нея сме ментъли кънектед  Crazy

А, стига сме спамили  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт