Албена Вулева открадна крем

  • 3 434
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Усешно и твърдо си поддържа имиджа на евтина селска пръчка Laughing
   

За сетен път се убеждавам  на какво е способен човек за малко евтина слава   ooooh!.

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 10:29 от мега-мама

# 16
  • Мнения: 2 161
Гложди ме много какъв крем точно е откраднала.

и аз това се попитах първо Grinning от хипермаркет е нещо до 10-тина лева
Е,как може такова нещо!Ако много го е закъсала,можеше да поореже коледните на бодигардовете си и все щеше да ги докара до 10 лева за кремче!Аз ако ще крада-само от Шанел нагоре!!!!!!!

# 17
  • Мнения: 7 186
Ама тя навсякъде с бодигардове ли се разкарва? Rolling Eyes
Като и гледам фейса и Шанел няма да и помогне, направо си е за ботокс.

# 18
  • Мнения: 4 733
Къв Ботокс...Тая има нужда от телесно-душевна пластика Whistling

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Хипер излагация и то за някакви си 10 лв!

 rotfImao tooth smile3532

# 20
  • Мнения: 5 140
 hahaha hahaha hahaha
Егати и тъпата КиФлА.

# 21
  • Мнения: 1 243
Хипер излагация и то за някакви си 10 лв!

 rotfImao tooth smile3532



Ни съ знай! Мож да е бил някой на Гарние за 6 лв.!  Mr. Green А може и на Арома за още по-малко. Къвто и да е бил,на дали ще я оправи. То на тая душевното и здраве и куца!

# 22
  • Мнения: 6 472
Има едно такова нещо наречено клептомания. До колкото знам се лекува в определени за целта места Joy

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aй' стига бе!  ooooh! Егати и излагацията. Тази явно се е пробвала да изнесе нещо, като си е мислела, че няма да я усетят, а после се е панирала. Преспокойно е можела да каже нещо и да замаже случая, вместо да привлича внимание по този начин.  #Crazy
А може ли да е някаква инсценировка?  newsm78 Доста хора са й набрали, като нищо може да са спретнали постановката....  newsm78 Thinking Охранителните камери рядко са с добро качество, понякога трудно може да се разбере кой кой е...

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 hahahaНяма пари жената, пък иска крем.Егати излагацията Laughing

# 25
  • Мнения: 588
Ехааа въобще не се и учудвам,  newsm34 като гледам каква простота струи от нея   animal085

# 26
  • Мнения: 463
ама че сте. та това си е чиста проба трик за привличане на вниманието.

# 27
  • Мнения: 644
ама че сте. та това си е чиста проба трик за привличане на вниманието.


Тя е толкова тъпа и ограничена,че едва ли се е сетила за това   newsm78
На нея не и пука от нищо,ако питате мене.С такова самочуствие е,че нЕма на къде   #2gunfire

# 28
  • София
  • Мнения: 2 958
На живо това същество е с още по-проскубана коса и криви крака отколкото на екрана. КОгатоя в идях се беше барнала с една къса пола /тип колан/ и някаква тигрова блузка. Беше с един супер отвратителен тип. В Рамстор пазаруваха. Може и от там да е искала кремче!

# 29
  • Мнения: 28
ама че сте. та това си е чиста проба ,трик за привличане на вниманието.
така де и лошата реклама си е пак реклама,щом вече се коментира нейната особа в бг мама Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт