Kenvelo

  • 114 211
  • 557
  •   1
Отговори
# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Брех... късмет.
Мъжът има 3 чифта панталони и 3 блузи - скъсва ги от носене, само с тях е. Железни.
Аз - панталон и три тениски - панталоните още не нося (чакат да ги подгъна), но тениските нося и са добре. А, и гащи имам, и те са добре Laughing

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
И моя мъж много носи Кенвело и е супер доволен от качеството

# 77
  • Мнения: 634
Брех... късмет.
Мъжът има 3 чифта панталони и 3 блузи - скъсва ги от носене, само с тях е. Железни.
Аз - панталон и три тениски - панталоните още не нося (чакат да ги подгъна), но тениските нося и са добре. А, и гащи имам, и те са добре Laughing
И ние така, до сега нямаме оплаквания от дрешките Peace

# 78
  • Мнения: 3 634
Освен едно палто което ми хареса там друго май няма. В началото се изльгах да си купя чехлички и сутиен. Ами какво да ви кажа на пьрвата седмица чехлите "цьфнаха",а сутиена-обличам го-качвам се в асансьора да излизам и се кьса,направо плата се сцепи. И го занесох в магазина-отговора който получих беше" Добре,че се е случило на теб" Shocked ПОвече никога Кенвело. #Cussing out

Аз също не съм доволна от качеството. Имам доста техни дрешки - подарък. Не бих си купила, обаче.

# 79
  • Мнения: 814
Къде е  Кенвело в Пловдив бе хора?!!!????

 Намира се срещу големия фонтан в центъра.  Не познавам мн. добре Пловдив и не мога да го обесня по добре къде се намира. Миналата седмица бях Пловдив и ходих по магазините, но в Кенвело нищо не ми хареса.

# 80
  • Мнения: 423
Аз съм супер фенка, но ние аборигените в нашия град не знам защо нямаме магазин. Че то в Габрово имаше, при това супер голям и много добре зареден newsm78

# 81
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Е ти намери за какво да се ядосваш-във Вн има толкова по-качествени магазини от Кенвело......
Пазарувала съм си 1-2 нещица от там, но аз Кенвелото го приравнявам с Тера Нова-все едно и също нещо-правено на конвейрн, по сто фанелки, поли, панталонки, които можеш да ги срещнеш на сто дупета или сто гърбове в града
Иначе ризката ми си я харесвам-и модела и материята

# 82
  • София
  • Мнения: 2 062
Е ти намери за какво да се ядосваш-във Вн има толкова по-качествени магазини от Кенвело......
Пазарувала съм си 1-2 нещица от там, но аз Кенвелото го приравнявам с Тера Нова-все едно и също нещо-правено на конвейрн, по сто фанелки, поли, панталонки, които можеш да ги срещнеш на сто дупета или сто гърбове в града
Иначе ризката ми си я харесвам-и модела и материята

Тънката разлика е, че Kenvelo шият от естествени материи (предимно), така че си заслужава да си купи човек някоя дрешка от там, пък дори и да е за спортуване или за вкъщи!

# 83
  • Мнения: 423
Е ти намери за какво да се ядосваш-във Вн има толкова по-качествени магазини от Кенвело......
Пазарувала съм си 1-2 нещица от там, но аз Кенвелото го приравнявам с Тера Нова-все едно и също нещо-правено на конвейрн, по сто фанелки, поли, панталонки, които можеш да ги срещнеш на сто дупета или сто гърбове в града
Иначе ризката ми си я харесвам-и модела и материята

е,е- е-е недей така. каква тера нова? тя тая тука заприлича на парцалник. Наистина и материите са им по-хубави и моделите са по-интересни. То и в Манго вече целия град тръгна,  що се отнася до конфекцията като цяло.... Но си има разлика между различните видове конфекция:) Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 2 062
Точно така!

# 85
  • Мнения: 2 152
и аз не съм съгласна Stop
Разлика между Теранова и Кенвело има и то огромна
Мъжът ми има много тениски и потници и си ги носи и не са мръднали.Аз нищо нямам, защото нищо не ми харесва.
Вчера видях една сладка рокличка, но още се чудя дали да си я взема newsm78

# 86
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз имах предвид като типаж,че са подобни магазини. Не сравнявам материите, но от всеки вид има по десетки бройки ушити и все някъде ще си видя блузата на някое момиче, пък на мен не ми е много приятно.
От Манго си купих блуза, с която ходих на сватба в началото на месеца и видях едно момиче, което беше на същата сватба с друга блузка(Слава Богу), която също е от Манго, и двете се позагледахме и се разбрахме с поглед,че .сме пазарували от едно място.Та права си, засега не съм се дублирала с друг човек по дрехи, но всячески избягвам това да ми се случи
А за ризката от Кенвело най ми харесва,че е от лен и памук-супер добре ми е на тялото в жегите

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Аз имах предвид като типаж,че са подобни магазини. Не сравнявам материите, но от всеки вид има по десетки бройки ушити и все някъде ще си видя блузата на някое момиче, пък на мен не ми е много приятно.
От Манго си купих блуза, с която ходих на сватба в началото на месеца и видях едно момиче, което беше на същата сватба с друга блузка(Слава Богу), която също е от Манго, и двете се позагледахме и се разбрахме с поглед,че .сме пазарували от едно място.Та права си, засега не съм се дублирала с друг човек по дрехи, но всячески избягвам това да ми се случи
А за ризката от Кенвело най ми харесва,че е от лен и памук-супер добре ми е на тялото в жегите
Тогава носи Кавали,доста по-рядко ще срещнеш някой като теб Peace

# 88
  • Мнения: 2 152
Аз имах предвид като типаж,че са подобни магазини. Не сравнявам материите, но от всеки вид има по десетки бройки ушити и все някъде ще си видя блузата на някое момиче, пък на мен не ми е много приятно.
От Манго си купих блуза, с която ходих на сватба в началото на месеца и видях едно момиче, което беше на същата сватба с друга блузка(Слава Богу), която също е от Манго, и двете се позагледахме и се разбрахме с поглед,че .сме пазарували от едно място.Та права си, засега не съм се дублирала с друг човек по дрехи, но всячески избягвам това да ми се случи
А за ризката от Кенвело най ми харесва,че е от лен и памук-супер добре ми е на тялото в жегите
Тогава носи Кавали,доста по-рядко ще срещнеш някой като теб Peace
ТОчно това щях да напиша и аз Grinning
Не можеш да си купуваш блузка за 50-70лв. и да се надяваш, че няма да видиш друг с такава блузка.Все пак това си е конфекция, а не дизайнерско произведение
Ако имаш някакви претенции , само от бутици пазарувай блузки за по 2000лв. и гаранция, че ще си доволна Peace

# 89
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Идеята ми беше съвсем друга-когато се произвежда по много и на конвейнр често се случва материите и конците да не са толкова качествени.
Това ми беше идеята, и че не е прекалено голяма загуба за един град липсата на Кенвело
И това за Кавали не беше нужно да ми го пишете, ако съм искала Кавали щях да пиша в тема за Кавали. А както е всеизвестно доста често се случва и там да има дублирани рокли -постоянно показват по ТВ подобни случаи на артистки и певици с еднакви рокли
Всеки път като мнението е малко по-различно от това на  болшинството и се тръгва отбранително

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт