2007-та дотича и ОКТОМВРИЙЧЕТО европейче вече се нарича!

  • 19 457
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСВА .
Мили сега чак прочетох за твоята мъка ,специално на теб искам  да пожелая всичко да си остане назад във времето и всяко зло да е за добро,сигурна съм че детенцето няма да пострада от този факт защото има прекрасна майка.
Ади и към теб искам да се обърна с пожелание всички няпеиятности които те сполетяха да останат в 2006 и новата година да е наситена само с положителни емоции.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 060
ЗА МНОГО ГОДИНИ МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ! ПОЖЕЛАВАМ ОТ СЪРЦЕ НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ, ДА НОСИТЕ ПРАЗНИЧНОТО НАСТРОЕНИЕ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА, ДА БЪДЕТЕ ОТРУПВАНИ С ВНИМАНИЕ И ЛЮБОВ!



МИЛА, Миличка, към теб искам да се обърна специално - поздравления че си имала силата да се разделиш с човек, с когото явно не сте можели да бъдете заедно, вместо да се опитвате в "името на детето" да се правите на семейство! Сега те моля да отидеш пред огледалото и да се погледнеш - от там те гледа една прекрасна млада жена - красива, интелигентна, начетена, решителна и СИЛНА! Не позволявай неприятните емоции покрай раздялата с един начин на живот и покрай боледуванията на сладкия Андрея да те затворят в себе си и в притесненията си! Гледай напред, почувствай свободата си, помисли си колко добре се справяш с всичко - дете, работа, помисли си колко жени го могат, знай цената си, дай си сметка, че най-хубавото тепърва предстои! Влез в Новата Година с много настроение, готова за "пълна промяна", радвай се на това, че имаш толкова приятели! И се надявам, когато ти омръзне да си свободна и независима до теб да се появи този мъж, с когото ще се чувстваш най-сигурна, най-разбрана и най-вече ОБИЧАНА!  Hug

Рали, докато пишех и си се включила - благодаря ти за пожеланията, аз пожелавам през Новата Година най-вече ЗДРАВЕ на твоето семейство, ти сама знаеш, че всичко останало се нарежда, а на теб дано Европеският Съюз поднесе повече възможности за професионална реализация, ама и заплащанията да бъдат Европейски  Hug

Ние снощи се бяхме събрали в едни приятели, малко ни се объркаха предварителните планове за празнуване, но в последния момент сформирахме компания за празника. Ядене пиене - по много  Crazy В 12 без нещо ходихме на площада да видим прослувутото "светлинно шоу", да ама се беше изсипала цяла София, а те бяха направили сцената май на мястото на мавзолея, и не пускаха хора по малките улички, а имаше достъп само по Цар Освободител, който е тесен и беше задръстен с народ, в крайна сметка почти нищо не видяхме, а и "аматьорското шоу" се оказа по-добро от предварително подготвеното - хората се бяха заредили с купища ракети, фойерверки, най-различни модели, почти нямаше от тъпите пиратки (така ги мразя  #2gunfire ), та като свърши "програмата" народа запчна да пускат себствените си и беше доста по-красиво (е, и малко по-опасно). Така хората се бяха събрали на площада да си погърмят  Mr. Green Ние пък си носихме шампанско  Peace Имало предварително планувано голямо хоро, но не останало място и не се състоя  Joy
Времето беше много меко и приятно, та затова, предполагам, имаше толкова много народ. Ние изкарахме 1/2час сред гърмежите, Мишо се оглеждаше изумен, а дакела на приятелите ни беше залегнал и трепереше целия  Joy
После се върнахме да си доядем, че малко ни беше   chef Да нарежем баницата с късметите...ама майсторката на баницата се беше поизложила (другата домакиня, аз отговарях за основното ядене), та нямаше късмети във всички парчета, аз чак на третото парче открих късмет нова кола - отдавна обещаваната и блянувана, дето все нещо се обърква в сметките и тя не е включена в тях  Crossing Arms Сега пак покрай онези финансови сътресения с неплащащата мутра - пак се разминах с нея, явно трудно и измъчено ще се окаже за мен това идоволствие, ама ХА да видим таз годида ЩЕ ли се похваля - първо на вас!
Даже обещавам, че първо на Иренка на гости ще идем, само да има желаещи да се возят при мен  Mr. Green
Отплеснах се, исках да ви кажа, че парата се падна в Мишо newsm78 ама той като има пари (за играчки), значи и ние ще намажем  Mr. Green
Издържа до към 3 диването и вече мнооого му се приспа, та си тръгнахме "без време", че не ще да спи в чуждо легло Mr. Green То и нашия купон почна да замира, приспа ни се нещо - остарявамеееее, само на маса гледаме да седнем, а преди цяла вечер не сядах, не можех хапка да хапна, дансинга да не изпусна...Crazy

Пожелавам на бременните мамчета едни здрави и пухкави бебешори, кротки и с апетит  Hug
И повече доброволки да към родилните домове!  Mr. Green

Иренкаа, получих ти смс-а, благодаря! А ти получаваш ли от мен, че имам 2 твои телефона, ама не знам дали да актоални  newsm78
Смятам тази вечер да спретна твоя овчарски пай, че утре съм на работа, а тати и Мишо ще се гледат сами (че нали е неработен ден и да не викам кака Мими) та да не седят гладни  Laughing

Хайде разказвайте как изкарахте, аз дадох отчет, сега кой е на ред???

# 92
  • Русе
  • Мнения: 763
Здравейте мили момичета и от мен през новата година.
Нека тази година бъде за всички вас и вашите семейства здрава, успешна и щастлива, нека ни направи по-мъдри и отстъпчиви и да донесе мир и сполука във всеки дом.
И у нас, както предполагам и във вашите домове героите са уморени. Анджи заспа преди половин час, по никое време, а мъжете не искат да вечерят  Tired Невероятно- но факт  Joy.
Ние изкарахме празника в къщи, баща ми дойде след работа (вчера беше дневна смяна), хапнахме, пийнахме пред телевизора и към 23 ч отидохме на площада да гледаме празничната програма и зарята. Анджи го беше страх от фойерверките, но заспа както го носехме, въпреки пукотевицата. Зарята беше много красива, носихме си и шампанското, но след като се чукнахме на площада в 12 ч се прибрахме в нас и продължихме още малко празника. Тази сутрин татко си тръгна към 9 да шета на село и ние отидохме слетобяд да уважим и баба ми и дядо ми. Брат ми празнуваха с приятели и днес е на работа, а снаха ми отказа да дойдат с нас на село, та като се прибирахме им занесохме каквото бяха нагласили от село за племенниците. Много ми е болно за татко и баба ми и дядо ми, че снаха ми отказа да вземем поне децата с нас, а инак като вземе да придава фасони как уважавала старите на село...А според мен този празник е най-хубавият повод, по който се събират семействата.
Мили, съжалявам, че си изживяла тези трудни моменти с човека до теб, но след като сте взели решение да се разделите мисля, че сега се чувстваш поне по-свободна и с времето ще разбереш накъде де поемеш. Не се чувствай зле, от това, че си решила за сега да си сама с детето, във всеки дом има проблеми и аз самата съм имала моменти, когато съм мислила, че е по-добре да се разделим, после бурята отминава и си казвам, каква глупачка съм да мисля такива неща и после пак се случва нещо. Колелото се върти- един път си долу, после пък- горе .....Убедена съм, че няма семейства, в които този въпрос да не е излизал в даден момент на дневен ред, но всеки прави някакъв компромис или решава, че по-вече няма да прави компромиси и живота продължава. Ти най-добре си знаеш как се справяш и как се чувстваш най-жива и ще намериш правилният път за теб и детето. И точно тази 2007 г ще бъде много успешна за теб  Peace Peace Peace
Бременелките, къде сте, липсвате ни? Толкова е хубаво това очакване... На 30.12 бяхме на рожден ден на моята приятелка и сестра и очаква първото си бебче през март, най-най- благородно и завидях за това, което и предстои, живот и здраве. Ако бяхме по-млади и с по-стабилни доходи щях да изнудвам мъжа ми за още едно дете  Crazy.
Хайде, изчезвам, докато не са ме сгащили какви мисли ми се въртят в главата, че  #Crazy #Cussing out #2gunfire.
Лека вечер. Hug Hug Hug

# 93
  • Мнения: 505
привет и от мене в новата година   bouquet

и ние новогодишната нощ я изкарахме у дома с баба - майка ми... дойде без предварителни уговорки и ние нямахме време да се организираме за никъде... после мислихме да стигнем до ПЛОЩАДА, че исках да поснимам ФОЙЕРВЕРКИТЕ... ама уви.. не че и от балкона не реализирах няколко успешни ФОТО-сеанса..но в новата къща сме без голяма видимост към другите блокове и нямах голям избор и шанс за снимане....,а пък Петя взе да прави муцки, как така в новогодишната нощ, нямало да е с МАЙКИ си, а пък мъжо го примързя и така окопахме от среднощната разходка и си посрещахме годината у дома  bowuu естествено Диди заспа и не се събуди от гърмежите и пукотевиците, но пък към 1ч. я събудиха съседите, който бяха тръгнали да се наздравистват по случай НОВАТА ГОДИНА и трябваше да си лягам после и аз че не искаше да спи сама....  ooooh!

вчера използвайки намалението че си имаме БАБА, с мъжо се отдадохме малко на забавления, но без деца.. и така се изниза бързо-бързо деня... ПЕтя пак не беше доволна, че и пропадна веселбата с една приятелка с която имаха уговорка да ходят на ледена пързалка.. та имахме екшън - изживяване,.. почна да ни тресе женският хоромон...  Joy има-няма все се сърдим за нещо... замислям се над държанието си с нея.. и май трябва да сменя тактиката.. не може дете на 10 година така да е  залепено за майка си и все да я търси и да не може нищо да направи без нея...  newsm78

днес изпратихме баба да си ходи и отидохме най-после на ледена пързалка.. голям зор беше да се навие сама да влезе на леда с КЪНКИТЕ.. но след като направи едно кръгче .. се убеди че няма нищо по различно от карането на РОЛЕРИ и се отпързаля.. даже сега докато пиша ТУК, чака да мине ПРИЯТЕЛКАТА, която не успя да се включи на 1 януари и ще ходи и с тях ПАК на ЛЕДА.. довечера подозирам , че ще имаме ПРОБЛЕМИ с МУСКУЛИТЕ... ooooh! но това си е неин проблем.. мене няма да ме боли... hahaha ще ви кача и снимки..по-късно... СТИГА ВИ ТОЛКОВА РАЗКАЗВАНЕ ОТ МЕНЕV.че на пълен стомах ТРУДНО мисля...  Joy

ИРЕНКА, пак смени заглавието на темата ни..но е много АКТУАЛНО и СПОЛУЧЛИВО..браво за кой ли път...
поздрави на всички ви и чакам следващите разкази...

# 94
  • Мнения: 7 723
  Kiss KissЧестита Нова година, европейкиииииииии!  Kiss   

Ние прекарахме една странна новогодишна нощ- без фойерверки , пиратки и заря  Embarassed Само по телевизията гледахме........  tv
Въпреки всичко семейството ни беше твърде сплотено около ПРОМЕТЕЙ


цялата вечер прекарахме около тоя хубавец, в надпредвара кой да му ръгне повечко дръвца, че да достигнеме поне 20 градуса  Shocked
Не се оплаквам- супер беше , а утре ще ви пусна и още снимки. Лека ви нощ  че в 6 и 15 , СУТРИНТА имаме среща с мамарени да ходим да записваме децата на детска градина, че туку- виж- артисахме  Shocked sleepuu

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 22:31 от mylenka

# 95
  • Мнения: 2 040
Влязох само да ви прочета, но утре ще пиша, че с тати Даго започваме да играем на една игра ...   Embarassed

п.с. Миленка, Прометей така стопли душата ми ... като започне да вали сняг и най- голямата ми мечта е да бумти огъня в печката, а аз да пия червено вино и да правя ....  Embarassed (айде да не се улисвам  Laughing)

УТРЕ ИСКАМ МНОООООООООООООООГО ПРАЗНИЧНИ СНИМКИ .. да ме чакат, аз ще заведа Никол на ясла и се отдавам на пълен и при това ЗАСЛУЖЕН (да се отбележи) релакс ...  досега лъсках къщичката си отвсякъде ( че беше пълен хаос), та утре да се почувствам и аз човек, след тия бурни дни ... и нощи ...  Laughing   Peace

Айде със здраве, до утре .. лека нощ!  Peace

# 96
  • Мнения: 7 723
Здравейте, мами  wavey
  morning - това съм аз в този миг, след като не спах цяла нощ от притеснение, събудих се окончателно в 5 часа и в 6 , заедно с Ради се кордисахме в фоайето на детската градина  ku-ku То, добре, че беше отключено, че влязохме вътре, а не ни се наложи да киснем на студа  Mr. Green Ние бяхме първи, а към 7 и половина се беше насъбрала цяла манифестация   33uu В крайна сметка, директорката ни успокои, че сме приети  tooth

Мила, наистина съжалявам за всичко, което ти се случва, но горе главата  thumbsup Може би, наистина е по- добре сега, докато е по- раничко, вместо цял жевот да си тровиш живота  "в името на детето"  Confused
То някой ден ще порасне , и после какво  newsm78 ........ Заставам зад думите на Ади - послушай я  yes
Марго, намери ли си кирилицата  Sick
Вили , ти що не се метнеш в кънките  newsm78 Мене Ивка ме изнуди, та се омешах с тийнейджърите  Mr. Green
Кали , вие как посрещнахте Новата година ?  newsm78 Пусни някоя снимчица, де , плииииииииййййз  Praynig
 Ето ви едно албумче от мен :
  нашата Нова година- и новогодишната атмосфера край нас  Mr. Green
Желая на всички ви ЛЕК ДЕН   Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 686

ЧЕСТИТА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!
ДА ДОНЕСЕ ЗДРАВЕ И СПОЛУКА НА ВСИЧКИ ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ! ДЕЦАТА НИ ДА СА ЗДРАВИ, МЪЖЕТЕ НИ - ДО НАС (АКО НЕ СА ОЩЕ ДО НАС, ДА СЕ ПОЯВЯТ БЪРЗО-БЪРЗО  Embarassed), ПРИЯТЕЛИТЕ - НА ЕДНА РЪКА РАЗСТОЯНИЕ, РОДИТЕЛИ И РОДНИНИ - ЖИВИ И ЗДРАВИ И СПОКОЙНИ, И ЕДНА ЗА ДРУГА - ВИНАГИ ТУК И ВСЕ ЗА ХУБАВО ДАЙ БОЖЕ!

Момичета, трогнахте ме много с думите и пожеланията си! Всяка от вас чувствам още по-близка сега и ви благодаря!   Hug
Позволете ми да не отговарям на всяка от вас, защото всички еднакво мило сте ме разбрали и подкрепили.
Всъщност имаше нещо такова, че си бях казала, че в момента, в който го съобщя тук, вече ще е официално и за самата мен. Имах колебания през по-голяма част от времето - на изминалите три месеци и нещо имам предвид. И сега зная, че не мога да се заричам (достатъчно уверено съм се заричала, че това е мъжът за мен и до мен завинаги), но зная, че искам да продължа напред. И най-вече се надявам това решение да е правилно за детето ми. Най-вече за него. Правя всичко възможно баща му да не му липсва и Андрей е много често с нас - през няколко дена, а през уикенд го взима и го води при своите родители. Така че са заедно, играят, веселят се. Странно, и самотата ми действа по различен начин. Разбира се, с Андреята не съм самотна, но има моменти (особено през тези празници), когато се чувства липсата на третия член на семейството. Лошо е само, когато Андрея не е при мен. Тогава просто не зная какво да правя. Нито ми се седи на компютъра, нито ми се гледат филми, нито ми се вижда с някого, нито ми се прави каквото и да е. Но ще трябва да свиквам. И да намеря начин понякога да бъда съвсем сама. Имам някои идеи, дано ми се осъществят. Освен това смятам да говоря с Андрей да ми го взима само един уикенд, а през повечето съботи и недели той да идва да спи у нас. Нещо такова, защото без детето не се издържа  Tired

Е, наистина дано е по-добра тази година! И Господ да ни пази!  Praynig

Благодаря ви още веднъж, прегръщам ви  Hug Heart Eyes Hug

# 98
  • Мнения: 2 040
Здравейте момичета, днес много слабо включване ... що така?  Thinking
Я се стегнете, вземете пример от Миленка и Мила и до довечера да няма пропуск ...

Кали, аз също искам много, АМА МНОГО,  да разкажеш как ВИЕ изкарахте празниците, а ако има и снимки, още по- добре ...  Peace
Някак си все избягваш това, защо така .. ние как ти се изповядваме като грешници  Laughing а за теб незнаем нищичко .. извини ме и не ми се сърди, но очаквам да кажеш нещичко за вашето изкарване на празниците  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сега ще започна с моя разказ:

Значи първо да кажа, че от както заведох Никол на ясла и си дойдох у дома, смъкнах и прибрах всички украси, разтурих и елхата, която Никол така беше обрулила, че всеки ден неможехме да смогнем да метем игличките по пода .. даже снощи с Драго се майтапехме, че ако не бяхме мели нито веднъж откакто я украсихме, досега целия хол да е с 1 педя трева  Laughing  Как пък наЩа Никол не се разбра от дума, ДА НЕ СЕ ДОБЛИЖАВА до елхата  Laughing тая бандитка й разката фамилията ...  Laughing
Оправих всичко и досега качвах снимките ... раздробила съм ги на албуми, така че Заповядайте ...

Значи, на Бъдни вечер, както ще се види от снимките, не си бяхме у нас, а у мама Пепи и изкарахме много хубаво .. На Никол чувала с подаръците беше най- голям, но ако знаете как я беше страх от една кукла, която върви и танцува и от едно куче, което пее и върви само .. не е истина .. даже на снимките се вижда, как се е качила на фотьойла и вдигнала краката  Laughing Сега вече ги разгромява в къщи, щом вече за 2 път купуваме батерии .. ама тогава беше много смешна ..  Laughing

На Коледа бяхме на вилата на моите шефове (бивши, като живях и работих в София) в Люти дол ... там бяха и техните 2 дечица, които израснаха пред очите ми и направо много, ама страшно много се обичаме с тях ... та Никол въобще не се сети за нас с баща й, тя лудува, тя танцува, тя яде като невиждала, тя не се спря за секунда на едно място .. . Късно следобяд си тръгнахме, като направо се качихме у мама Пепи, та същата вечер, както и предната (Бъдни вечер) се прибрахме по нощите .. Никол удържа фронта и никъде по чуждите къщи не й се доспа  Laughing

Трите дни между Коледа и Нова година, не я пращах на ясла, но беше й запушен носа и си я държах вкъщи .-. още повече, че Драго си взе болничен за тия дни и успях да ида на Ботевград, където се видяхме с Рени ... та се наприказвахме едно хубаво, а после ходимхем по магазините да си търся ботуши ..  брей че работа, тия където ми харесаха бяха все 40 номер останали ... мислех че няма да си намеря и в последния възможен магазин се намерихме с моите  Laughing  ... а след като си тръгна тя, аз сама си се шматках до 14ч, та си накупих и някой други нещица и една много яка блузка .. рядко намирам нещо където да ми хване окото от първия път, но този път случих .. Рени ми е талисман  Heart Eyes Laughing

На 30.12 започнах с празничната трапеза, като направих локумките и вечерта късно капамата, та цяла нощ с Драго я наглеждахме .. стана мозък .. щом вчера и нашите идваха и казаха че по вкусно нещо не са яли - направете си изводите  Embarassed ( 5 мин. реклама, моле не ми се сърдете  Laughing) .. явно от много дългото печене на 50 градуса цели 8 часа, но всичко беше станало точно както трябва ...
На 31.12 станах като примерна домакиня сутринта в 8 часа, та започнах да МЕСЯ ПЪРВАТА СИ ПИТКА в живота .. казвала съм ви че с месенето досега не се справях, но разбрах къде ми е бил проблема ... все съм си мислила че 1 кубче мая е за няколко месенета и съм слагала по малко в моите месеници, затова нищо не ми е ставало ... но сега вече се справих ... Нарочно започнах с нея, та ако нестане, да ида да си купя от магазина поне хляб .. но всичко беше наред, много хубаво втаса, наредих я в тавата, пак втаса и стана като цвете .. но явно тая доза е за по- голяма тава, защото ми остана и за една малка ...
Бях си напривила план,кое след кое и си вървях много добре .. като накря оставих да се изпече баницата, че знаете като изстине баница на какво прилича ... Никол я гледа баща й, въпреки че отвреме на време я изпускаше и тя ми направи някои бели в кухнята, ама здраве да е  Laughing Та от 8 сутринта, за пръв път седнах вечерта в 20ч .. цял ден на крак в кухнята , но си заслужаваше ..  Grinning
по едно време пратих Драго до магазина, ама той е по- голяма загори тенждера от мен, та докато дойде, Никол сътвори чудеса .. понадраска дивана, щеше да седне в питката докато втасваше на топло в хола, тръсна няколко пъти елхата, та чистих няколко пъти .. като всичко бях включила ми даде накъсо, та ми изгасна тока за малко, аз излизам на стълбището да го пусна, Никол се съблякла гола и не ми издържаха нервите ,та като се обадих на Драго да го питам аз тоя магазин в София ли го търси или в Пакистан някъде .. та за 2 мин . ми кацна в къщи ...  #2gunfire ама така де .. то да не съм от желязо ..  Laughing
Вечерта си бяхме 3-мата .. докато слагах масата, Никол беше започнала едното парче на баницата (добре че всичко снимах преди това да стане) ... после като си взехме и ние по парче, тя си избра нейното дето си го беше нахапала .. и като бръкнах вътре, какво мислите че й се падна: ПАРАТА  Grinning  на мен - БЕБЕ, а на Драго - повишение ... и понеже в момента искам работа, не бебе, та някой ако има желание разменям късмета  Laughing
Цял ден готвене, уж се зарекохме да не бързаме с яденето, но се наядохме за 10-ина минути най- много и капамата само я опитахме веднъж и това беше .. (вчера като дойдоха нашите я изядохме чак) ...
Посрещнахме Новата година, гледахме зарята, но Никол не й хареса и ми каза че й е студено да я пусна да влезе вътре:  (Коче студено, бзззз, иска въте ...  Laughing Laughing Laughing влезе си и даже ни затвори с баща й на терасата  Laughing а тя видя че никой не стои на масата и започна от всяка чиния да яде  Laughing
Заспа чак в 1:30ч ...

На 01.01 ходихме у баба да ги суровакаме, ама без суровачка, че незнаех от къде да взема дрян, а забравих да купя суровачка, а когато се сетих да търся, магазина дето има беше затворен .. та така с един гирлянд ги поодрусахме  Laughing
Времето беше супер готино, та се й разходихме, минахме и през един парк с люлки близо до нас и така ..

Вчера идваха нашите, супер си изкарахме ... ама към 16ч си тръгнаха, че движението се очакваше да бъде кошмарно и си тръгнаха по- рано ... много мъчно ми стана, като ги видя за малко и после ми се плаче като си тръгнат ... а мама като ми се обади да ми каже че са си вкъщи вече и тя плачеше на тел.  Laughing  раздялата е гадна ...
И така .. минаха празниците, започнаха делниците .. дано новата година ни донесе много хубави моменти и най- много здраве .. пък останалото се купува с пари .. и понеже Никол ще има, не ме е страх  Laughing

Ами това е ... чакам вашите разкази ... ПОДРОБНИ при това, като моя   bowuu  Laughing

Опаа, и още нещо: не се видяхме с Миленка, че съм голяма заспа, ама снощи се чухме и скоро ще поправим грешката ... нали Миленка  Hug
Айде със здраве ... че вече съм пуснала и следващия си постинг, а тоя немога да свърша ..  Laughing


Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 16:02 от Irena80

# 99
  • Мнения: 7 723
....  както ще се види от снимките .... 

Нищо не виждам  Nerd Дека са снимките, ма  newsm78

# 100
  • Мнения: 7 723
ОПС  Sick SORRY  smihesorry Бърза редакция врътна  thumbsup

# 101
  • Мнения: 7 723
И понеже вече за днес имам една червена точка по повод публикациите ми, благодаря, за което на Иренка, пак да пиша:
Иренка, много ти е готин албума, браво  Peace

# 102
  • Мнения: 2 040
Никаква червена точка нямаш, аз имах, че бях забравила една буква от таговете и не бяха излезли снимките... и понеже едновременно с теб пишехме, затова после като си го видяла, аз вече бях поправила грешката си ....  Grinning

Иренка, много ти е готин албума, браво  Peace

ама ти само 1 албум ли гледа, те са 5 май, като ги раздробих ...
Мерси    Heart Eyes

И още нещо : пуснах постинга си, че да не изчезне нещо, и сега го дописвах, та много неща си пропуЩила от романа ми ...  Laughing
Отивам да напиша и последната част .. и да видя твоите снимки, че после отивам да прибирам Никол ... мале, кога мина деня ... не остана време да иззяпам някой филм ...  Laughing

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 16:18 от Irena80

# 103
  • Мнения: 7 723
ама ти само 1 албум ли гледа, те са 5 май, като ги раздробих ...
Мерси    Heart Eyes

Ей, Иренке, вярно, че съм блондинка, ама и петте ги видях  Mr. Green Wink
 и ми харесаха
 Laughing
Сега ще допрочета романа ти   Kiss

# 104
  • Мнения: 136
Здравейте и от нас!
Ние също като Иренка си бяхме тримата в къщи. Направихме си трапеза, иху, ахо и така до към 3часа. Вики заспа към 1.30 със зор, слагам го в леглото, а той ми вика- не ика нани, ика пие Rolling Eyes В превод не искам да спя, искам да пия. На първи ходихме принаште, Вики ги сурвака, хапнахме отново и айде в къщи. Направо не ми се поглежда ядене след тия празници. На втори, излязохме да се поразходим, времето беше чудесно, НО на мъжа ми му звънна телефона и му съобщиха, че майка му припаднала на улицата. Айде бегом с колата до тях. Аз се прибрах да готвя, защото щяха да ни идват гости. Та в почивния ден издирвай лични лекари, клиники и тем подобни само те препращат насам натам и в крайна сметка в Пирогов. Там и направили всички изследвания - Нищо и няма. Като се прибрали, мъжа ми отворил хладилника да извади нещо за ядене да и даде, но Няма. В хладилника бомба паднала. Напазарувал и, тя се наяла и днес вече и няма нищо Rolling Eyes Та тя има квартирантка, която 2 месеца не и плаща наем, свекърва ми я хранела и обличала Shocked, това ние го разбираме от трети човек. Явно е останала без пари, ама що не казва ,а гладува? Въпросната квартирантка е много особен човек, не знам дали полудявам, но си мисля разни страшни неща. Чукали и на вратата да и кажат да си изнася багажа и да се маха, и като влезли в стаята ,тя била ПЪЛНА с икони и библии на 3-4 езика Thinking
Незнам какво ще се прави, но сега търсим жена, която да се грижи за нея. Имам чувството че са и давани някакви опиати, защото тя ходи като на сън, поне така беше на Коледа като се видяхме. А сега мъжа ми казва,че е по зле от тогава.
Та годината почна с емоции разни разнообразни, но дано занапред да е по добре.

Общи условия

Активация на акаунт