2007-та дотича и ОКТОМВРИЙЧЕТО европейче вече се нарича!

  • 19 462
  • 289
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 559
Фирмата за мебелите е Голд Аполо (не зная дали писах една форумска мама ми я препоръча т.е. аз я питах за координати, след като харесах снимките на нейното жилище), ама не им работи сайта http://www.gold-apolo.com/ Намират се на Раковска от лявата страна, ако се движиш от Дондуков към Сливница на 2 преки преди Сливница.
Мамо Рени, знам ги тези тапети - много са готини и наистина имат страхотни десени, а и тапетът дава повече уют(мое мнение), ама моите талибани много пишат и май латекса може повече да държи на миене и търкане. Имам още време да умувам де.  Уф, обърнах темата на чат с тоя мой ремонт.
И какава стана тя- аз се появих, болшинството от стожерите на тая тема изчезнаха - алоооооооооу ????

# 166
  • Мнения: 136
Здравейтеееееееее!
Ние отново не сме на ясла защото кашляме якооо #2gunfire Иде ми да се гръмна с тая моя нежна ранима душичка. Много кекави са тез мъже бре. Иначе при нас всичко е по старому, затова и не пиша, но ви чета редовно Hug Тъпотия до шия.
Отивам да се обличам, че имам среща с една приятелка, ще водим децата в Южния парк. Вики спа до преди малко, тъй че явно няма да има следобеден сън, а ще лудува яко.
Целувки от нас и приятен ден!

# 167
  • Мнения: 7 723
Айде, здравейте и от мен.   bouquet
Истината е, че акъла ми страда от пролетна умора и не ми се мисли. smile3507 При мен няма нищо ново и интересно.
Вили, и на мене ми се очартава невъзможно отиването на купона, но другия път ....  smile3508
Иренке, твой ред е  Wink

# 168
  • Мнения: 5 393
Здравейте Октомврийки.Нахълтвам при вас само да кажа че Free Soul  роди днес сутринта малката Сияна-3 кг, 48см.И двете се чувстват добре Heart Eyes Peace

# 169
  • София
  • Мнения: 6 559
Здравейте Октомврийки.Нахълтвам при вас само да кажа че Free Soul  роди днес сутринта малката Сияна-3 кг, 48см.И двете се чувстват добре Heart Eyes Peace
О йееееееееее ! Честито на цялото семейство! Да е жива и здрава Сияна ! Hug Hug Hug

# 170
  • Русе
  • Мнения: 763
Дае жива и здрава малката Сияна и добри орисници да има в живота. Прекрасно име са избрали мама и тате за малкото съкровище.  bouquet

# 171
  • Мнения: 2 959
Свободна душице, да ти честитя и тук бебка Сияна!



Да расте здрава, усмихната и палава, за радост на мама, кака Мариелка и тати!

Пимпа, температурите тук са нормални- минусови, но вече започва някакво затопляне, което пък ще ни изпари хубавия сняг, за което много ще съжаляваме ние с Дана! А Ками все още ли като изкарва ново зъбче започва със запек, питам защото и Дана от няколко дни е така, а хапва и плодове и зеленчуци?!
Мили, благодаря Ти за разясненията за Злият език, интересна жена е. Ти може би си доста амбициозна журналистка, след като винаги успяваш да привлечеш в разговор- интервю, подобни хора. А колкото до детските градини, има и добри/ реномирани, за които е със записване/ и не дотам/ за които Ти е говорила познатата Ти, обикновено тез са на съседски начала/. А колкото до Дана, мисля след 3 год да я давам, като дотогава ще се и кърмим, ако е рекъл Господ. А колкото до смаляване на снимки, аз използвам ФП. Има ли напредък с дом. компютър?
Миленка, защо се отказа, страхотно е да се запознаеш с Момичетата с които общуваш само виртуално? И няма ли да смениш таз красавица с пура от аватара, такива красиви очи имаш? Много Ти е хубав подписа!
Биби, направо не мога да повярвам на очите си, Ти си сред нас почти всеки ден, а колкото до стожерките, за какво говориш, Ти си една от тях, само че миналата година ни позабрави покрай работата. А колкото до стените, тук много залагат на латекса. Ади е голям експерт по боядисването на стени, разкошни картинки е направила в стаята на Мишо, дано да се включи скоро.
Вили, а намачкаваш ли храната на Дидката, как така не я дъвче, не се ли страхуваш да не се задави? Как върви работата?
Ралниче, как върви новата работа?
Мамарени, а колко време продължи среднощното сърдене на Ванката, и ние имаме понякога такива изпълнения, но обикновено се успокоява като легне в/у мен? Митко да няма дископатия или просто настинка?
Иренка, как сте с Николчето?

Момичета, кажете какво хапват мъничетата Ви за закуска, вечеря, обяд, моля? Течности по колко пият, мляко давате ли?

Лек и хубав нов ден Ви желая!

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета.
Много ме е срам такива хубави пожелания към моята малка принцеса а мен пак ме няма,срам,срам Embarassed Embarassed Embarassed.
Та да си кажа и ние бяхме доста болни Танчето беше с пневмония от ония дето не може да ги разбере човек без снимка,само кашляше без Т,или нещо друго та доста време се лекуваме.
Иначе с нашето бъдещо бебче всичко  е наред засега,видяхме пулса и това че е пораснало доста човечето,дано така да продължаваме.
ЧЕСТИТА РОЖБА Free Soul ,да ти е много здрава,послушна и щастлива за радост на мама и тати.

# 173
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
здравейте майчета ... аз докато смогна да пиша виждам че Mecho Pyx ме е изпреварила ...
бебе Сияна се роди вчера на 17.01.2007 г. чрез секцио в 9.10 мин в Майчин дом - 3000гр и 48 см. мама и бебе са добре и операцията е минала успешно
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157299.0

# 174
  • Мнения: 686
Честито раждане и щастлива поява на бял свят на малката Сияна!
Да е жива и здрава и дълъг живот да живее,
лек като песен, усмихнат като лято, благословен като майчина прегръдка
!


Страхотна новина!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мили момичета, привет!

Кали, дано намерите най-добрата детска градина за най-красивото и умно момиченце в Канада!  Heart Eyes Аз още не съм си оправила компютъра, защото се чудя къде да го занеса. И как да го занеса. И кога да го занеса  Laughing Но вече ми липсва. А ФП Фотошоп ли значи  newsm78 Колкото до хапването, почти 100 % от закуските ни са прясно мляко с овесени ядки, малко корнфлейкс и мед. Преди обяд яде обикновено банан или ябълка. На обед - някаква супичка и/или манджичка, но напоследък се муси на всичко. Не ми яде картофената яхния, не иска да чуе за пилешкото ми със зеленчуци и въобще е станал капризен. Тия дни с удоволствие хапна дроб-сърма, една яхнийка с бяла риба и кюфтенца с бял сос. Днес майка ми му готви супа топчета - казал уж, че ще яде (много помни какво е това)! Следобед яде отново плодове и най-много някое кисело млекце. Вечер му давам пак манджичка или супичка, но той предпочита "ийка" - печена филийка, намазана с топено сирене, пастет, кашкавал и др. Баща ми му купил (било му препоръчано от доктори) червен хайвер, и той много го обича. Но гледам да не го разглезвам с такива неща, а и изглежда ми доста солено. Иначе много обича и пържени яйца - там винаги слагам зеленчуци и сирена, както и паста харесва - макаронки, спагетки. Правя ги с риба тон или шунка, слагам течна сметана, кашкавал и т.н. Има сега едни макаронки с героите от Мечо Пух - още не съм му варила, че сигурно бързо ще му се превърне в мания  Sick За течностите - покрай пиенето на този Цитросепт пие доста сокове. Но тъй като се мръщи на изцедените в домашни условия, му купувам едни морковени, които УЖ били за деца и нямали консерванти. Само мога да се надявам. Но пие доста от тях плюс вода. Може би литър са му течностите на ден. А ти как храниш твоята принцеса?  Hug

Мирка, къде я гепихте тази пневмония?!  ooooh! Горкото детенце, как е сега? А за бебчо рано ли е да предположат пол?  Grinning Ти как се чувстваш? Сега ще влизаш по-често тук, нали?  Hug

Миленка, не е ли ранна пролетната умора? Или, викаш, то в това време и лятна умора скоро ще ни гони  Tired Как са твоите хубавици?  Hug

Доре, бързо оздравяване! Много коварно времето - около мен всички също кашлят и така ме е страх да не хвана, за да го закарам вкъщи... Успех в оздравяването!  Hug

Ренка, Стела Богомилова наистина е голям пич! Ако искаш, мога да ти дам стихосбирките да ги четеш, но ако искаш да си ги имаш, ще я питам откъде могат да се купят. Днес и без това ще се чуем, за да видя дали й е харесало интервюто. Ванката пак с нощни изпълнения, а?  ooooh! Кой ги знае какво им е в милите душици! Прегърни го силно от нас  Hug

Вили, как си ти? Днес се подсетих, че скоро си рожденичка. Какво си пожела на чичкото с подаръците за рождени дни  Wink А в работата как се чувстваш? Успя ли да направиш нови приятелства? Мисля, че е хубаво да имаш приятел на работата си. На мен, слава Богу, това винаги ми се е случвало и едни от най-ценните приятелства пазя от работни места. Целувки на каката и на наборката  Hug

Иренка, къде си, миличка? Липсвате ни с Никол...  Hug

Марго, и вие!!!!!!!! Hug

Да не говорим за Ади! Къде отиде тя?!!!!!  newsm78 Hug

Целувки от нас, момичета, и до скоро! Да минат тия грипове и гадости, пък да мислим за нова среща, а? Набелязала съм даже клубче  Wink
 Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 175
  • Мнения: 353
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА, Free Soul ,да ти е много здрава,послушна и щастлива, радост и гордост на мама и тати!  bouquetСветлето май щеше да ражда в Токуда newsm78,сега ли й беше термина?Хайде сега е ред и на Таня да се похвали Hug.
Вече взех да се вълнувам покрай тия,близки до мен,събития.Взе да ме обхваща и страх,как ще е,ще има ли последствия(та дори ще ме има ли и мен след това,Марго ти знаеш най-добре,какви чудесии могат да се случат ooooh!).Тук в Търново АГ-то е под всякаква критика,дъртаци-сребролюбци Money,мисля този път да ги прескоча.Ще ми се в Габрово или в краен случай в Горна Оряховица.Добре сте вие ,софийските мами,големите спецове са там.
Мили,радвам се,че Андреята е добре,този астматичен бронхит не е задължително да еволюира в астма.Явно сте с атопичен терен(алергична предиспозиция) и щом не му понася яслата,а баба е вкъщи,проблемът е разрешен.За хомеопатията няма да коментирам,доста мами я тачат(аз не съм сред тях,да не обидя някого Thinking).
Наталка пак вдигна Т за ден и половина само и после й мина.Вече се чудя на тези нейни инфекции(дано все са за кратко!).Яденето,голям зор,подчертан афинитет към бонбони и сладки неща(Кали,как успя да опазиш досега Дана от това?).Трябва да ми припомниш някои тънкости около кърменето,нещо много съм демотивирана тоя път,как да прекарвам цял ден,кърмейки,пък Наталито да седи самотна и подхвърлена-това кърмене ,,изяжда,, цялото свободно време.Първият път до 7-8мес-ок,а сега направо не ми се мисли ooooh!.
Рали,честита ти нова работа,да този път да оправдае очакванията ти  bouquet!
Отивам да забъркам нещо на бузанка,а тя да го блъсне с пренебрежение и да пищи-искаааа бонииии Twisted Evil.

# 176
  • Мнения: 505
ЧЕСТИТО БЕБЕ СИЯНА, ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО С МАМА, ТАТКО И КАКА


# 177
  • Мнения: 7 723
FREE SOUL , честита ти дъщеричка



А, на малката Сиана- желая да се радва на крепко здраве



mili , с тая смяна на сезоните има опасност и цяла година да не ме пусне тая умора  Laughing

Kalida , какво ми е на аватара  newsm78

Момичета, отивам до яслата, бързам, че ми е малко притеснено- сутринта Нети имаше вид, че ще се разболява  Sad После ще ви пиша пак  Peace

# 178
  • Мнения: 686
Мили,радвам се,че Андреята е добре,този астматичен бронхит не е задължително да еволюира в астма.Явно сте с атопичен терен(алергична предиспозиция) и щом не му понася яслата,а баба е вкъщи,проблемът е разрешен.За хомеопатията няма да коментирам,доста мами я тачат(аз не съм сред тях,да не обидя някого Thinking).

Креми, мила, ти си моята надежда да разбера по човешки начин този наш проблем. Точно така ми казаха: "алергична предиспозиция". Какво точно значи това? И как, освен със Зиртек, можем да помагаме? Моля те, обясни ми и за астматичния бронхит. Това ли всъщност имат предвид? А как така е астматичен, като никога детето, да чукам на дърво, не се е задушавало?! И може би да еволюира в астма - колко процента е вероятността?
Иначе яслата му липсва. Там наистина се чувства по-добре. Смяташ ли, че от април мога да го дам пак?
Благодаря ти много! Целувки на Бузакна и да се оправя бързо! Ти как я лекуваш?

# 179
  • София
  • Мнения: 625
Free Soul да ти е честита дъщеричката! Много да те радва и да добави още хиляди прекрасни мигове в живота ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт