падна от спалнята

  • 1 108
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 610
големия пада два пъти от спалнята на около 8-9м,а малкия го изпуснах на 5дни заспах с него на ръце и питай ме тогава как се чувствах Bangheadно слава богу нищо му няма надявам се

# 16
  • Мнения: 3 478
Успокой се. Наблюдавай го внимателно през следващите няколко часа - за повръщане, сънливост или превъзбуденост. Едва ли ще има проблеми, а и колко падания следват от тук нататък  ooooh!
Точно това бих те посъветвала и аз Peace

Просто няма как да ги опазиш от падане, всички си минават от реда. Ние бяхме дори по-малки и от вас като направихме сефтето, но всичко беше ок.

# 17
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Успокой се, доколкото е възможно! Моят син падна от спалнята на  4 месеца и половина. Имах чувството,че умирам толкова се изплаших. Плака, плака и му мина. Звъннах на педиатърката и тя каза да следим за горе упоменатите симптоми. Успех и трябва да сме много по-внимателни от тук нататък.   bouquet

# 18
  • Мнения: 6 461
Разбирам те на пълно,защото и двете ми даца на тази възраст са падали.
Направо съм треперела като лист от притеснение,но благодаря ,че е нямало лоши последици.
Наблюдавай детенцето си за  повръщане и сънливост  и ако се налага се обади на личната.

# 19
  • Мнения: 1 733
Успокой се, ще ти кажа и аз.
Когато моят мъник падна от спалнята по същия начин на 6 месеца  бях изпаднала почти в шок и си мислех че нещо едва ли не фатално е станало- е... нищо му нямаше.
Той плака 2 мин а аз цял час.
Ако не започне да повръщя в това денонощие значи нищо му няма. Вече забрави варианта с оставянето на спалнята, за да не се случва пак.
Тепърва започвате с паданиците  :lol Wink
Споко   bouquet
И на мен ми се случи за първи път преди три дни, не се притеснявай. Следи за симптомите, които са ти казали момичета и ако не са налице - всичко е ок!!!

# 20
  • Мнения: 2 897
Успокой се. Наблюдавай го внимателно през следващите няколко часа - за повръщане, сънливост или превъзбуденост. Едва ли ще има проблеми, а и колко падания следват от тук нататък  ooooh!

 Peace

Не се притеснявай,щом е поплакал(по-скоро се е уплашил),а после се е успокоил.Нищо му няма на детенцето.Все пак го наблюдавай за симптомите.Но мисля,че страшното е минало.

# 21
  • Мнения: 176
Предполагам, че плачът е бил заради уплахата най-вече. Но това ми умозаключение се основава единствено на теория, защото досега Калина /все още   Praynig/ не е падала...Знам, че тепърва се започва, но съм сигурна че и аз ще се паникьосам колкото и подготвена да съм за подобен момент...Да си ни живи и здрави малките палавници!

# 22
  • Мнения: 7 803
Аз мисля 4е няма бебе което да не е падало поне веднъж от спалнята, а вие.
и двете ми деца не са падали от спалнята  Naughty нмат работа на спалнята, оЩе по=малко пък сами  Stop

# 23
  • Мнения: 554
моята дъщеря също пада вече два пъти от спалнята, въпреки зоркото ми наблюдение...Но сега започват да стават много подвижни и паданията са често срещано явление. Не се притеснявай!
Както са ти казали момичетата, наблюдавай го.

# 24
  • Мнения: 5 362
Успокой се. Наблюдавай го внимателно през следващите няколко часа - за повръщане, сънливост или превъзбуденост. Едва ли ще има проблеми, а и колко падания следват от тук нататък  ooooh!
Peace
Не се притеснявай,щом му няма нищо и не плаче повече. Peace

Общи условия

Активация на акаунт