Правили ли сте си ХИВ-тест?

  • 16 058
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 837
Никой не ни е искал ХИВ тест при сключване на брак...

През бременността, гинеколожката ми каза, че не е задължителен също. Направих го за всеки случай.

# 76
  • Мнения: 1 546
тц, не съм..

# 77
  • София
  • Мнения: 1 481
Правила съм си, беше задължително условие, за да ми дадат нигерийска виза преди няколко години. Толкова абсурдно, би трябвало да го правят при напускане на Нигерия, не на влизане  Rolling Eyes
При сключване на граждански брак не е задължително да се прави тест за ХИВ, нито при забременяване. Зная много добре какви изследвания са ми правили  Wink

# 78
  • Мнения: 46 553
За да се сключи граждански брак, задължително се прави и такъв тест ...

Това трябва да е нещо ново  newsm78 2001 г. не са ни искали, само ВАСЕРМАН беше тогава  Thinking

# 79
  • Мнения: 5 577
За да се сключи граждански брак, задължително се прави и такъв тест ...

Това трябва да е нещо ново  newsm78 2001 г. не са ни искали, само ВАСЕРМАН беше тогава  Thinking

2004 също.

# 80
  • Мнения: 2 534
За да се сключи граждански брак, задължително се прави и такъв тест ...

Това трябва да е нещо ново  newsm78 2001 г. не са ни искали, само ВАСЕРМАН беше тогава  Thinking

2004 също.

А за 2004 не е вярно това , искаха ХИВ тест по това време , искаха дори 2003 , когато аз се омъжвах
Малее , обърках се хора , сори , искаха ми за раждането на детето , за брак- не

# 81
  • Мнения: 9 990
Ай стига бре!Когато си искат-искат май.Аз се омъжих 2002, края и ми искаха.....на оначе бонче ли е?Или някъде го карат през просото и им е все тая дали искат или не искат?Раждах 2003 и ми искаха пак за болницата.Сега -2006-2007-опак ми искат от болницата..Избирателно ли е в крайна сметка или някъде е упоменато черно на бяло?! Thinking

# 82
  • Мнения: 4 182
На мен ми правиха през първата бременност. Никой не ме попита, а заедно с васермана ме изследваха и за спин. За втората не помня, но май не са ме изследвали.

# 83
  • Мнения: 3 886
Да и през двете бременности а за свадбата искарах готови фалшиви Twisted Evil Mr. Green Heart Eyes hahaha Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 11 741
Да по време на втората бременност ме изследваха за ХИВ вируса.

# 85
  • Мнения: 3 164
Не съм си правила - нито като се омъжих, нито като забременях...

ти се шегуваш Rolling Eyes

Не, няма шега... Казаха ми, че СПИН тестът не е задължителен и не съм си го правила...

и аз така знам, че не е задължителен .поне мен никой не ме е задължавал, но аз като забременях и сама пожелах да ме тестват.

# 86
  • Мнения: 8 505
По време на бременността последно.Първият път беше като студентка във Варна преди години-тогава ни тестваха всички за СПИН и хепатитБ (за него ни сложиха и ваксини).

# 87
  • Мнения: 4 324
Омъжих се тази година.
Искаха ни и изследване за спин ....
В смисъл не са ми казали в прав текст, това и това трябва, но като отидох да си вадя медицински, го включиха в списъка с изследвания.

# 88
  • Мнения: 865
Да, през бременността. Задължително изследване.

# 89
  • Germany
  • Мнения: 2 012
Да, преди около 6м...което ми напомня, че ми е време за ново кръводаряване.

Общи условия

Активация на акаунт