Гледате ли "Великите българи" по Канал 1?

  • 1 658
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 539
Чувствам се горда, че съм българка, а отдавна не ми се беше случвало...
Пуснете си да го гледате, макар че повече от половината вече мина. После може и да обсъдим класацията

# 1
  • Мнения: 1 546
да, гледам, интересно е...Кой мислите ще е на номер едно?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Не, но гледах доста обширен репортаж за Дарина  Sad по БТВ - дано се смили Бог и запази това дете  Praynig  Praynig  Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 5 606
Не, но гледах доста обширен репортаж за Дарина  Sad по БТВ - дано се смили Бог и запази това дете  Praynig  Praynig  Praynig
Аз също! Praynig Дано съберем пари за малката. Продължавам да плача! Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 4 324
Не, но гледах доста обширен репортаж за Дарина  Sad по БТВ - дано се смили Бог и запази това дете  Praynig  Praynig  Praynig
Аз също! Praynig Дано съберем пари за малката. Продължавам да плача! Praynig Praynig Praynig

Момичета погледнете закованата тема за Дари! МТел са обещали линия за СМС-и!

По темата - гледам Wink Ама нещо класирането малко ....... хан Кубрат, след Лили Иванова и Бойков Борисов Sad ........

# 5
  • Мнения: 131
Имам си фаворит:Джон Атанасов.

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Чувствам се горда, че съм българка, а отдавна не ми се беше случвало...

Да, и аз така.

Наистина повечето заслужават да са там.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 11 607
Гледахме го семейно.... Най-се радвахме на учителя - Нено Юруков ако не се лъжа бе името.... А за мен голямата изнена бе присъствието в 10-те на Петър Дънов!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 606
Не, но гледах доста обширен репортаж за Дарина  Sad по БТВ - дано се смили Бог и запази това дете  Praynig  Praynig  Praynig
Аз също! Praynig Дано съберем пари за малката. Продължавам да плача! Praynig Praynig Praynig

Момичета погледнете закованата тема за Дари! МТел са обещали линия за СМС-и!

Това е много добър вариянт. Много повече хора ще пуснат смс-и. Просто се зарадвах, че случая добива такава общественост!
А по темата, че не написах нищо преди малко...ами странно ми е и на мен за хан Кубрат, Лили Иванова и Бойков Борисов.  newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
ДА, гледах го и просто съм изумена...

# 10
  • Мнения: 50
Много съм доволна от първите 10, особено ,че Петър Дънов е сред тях.За мен той е най-великия българин.Радвам се,че българите са гласували за него.Наистина България избра най-достойните на първите 10 места,никакви забележки.

# 11
  • Мнения: 5 539
ДА, гледах го и просто съм изумена...

Какво те изуми толкова? Simple Smile
Единствено присъствието на съвременните политици беше неуместно.
Учителят от Немската наистина беше изненада, при това на толкова предна позиция; явно наистина е успял да вдъхнови учениците си. Има надежда значи
Доколкото знам , Б. Борисов е поискал да не бъде включен в класацията, но все пак името му присъстваше.

# 12
  • Мнения: 144
Да, гледах и се почувствах засрамена, че имам сънародници дето смятат за ВЕЛИК БЪЛГАРИН един циганин-педераст!

# 13
  • Мнения: 1 312
Гледахме го и още как Close
Бая нерви изхабих и хич,ама хич не се възгордях Naughty!
Добре,че челната десятка беше съставена все от достойни Българи,та да изпусна парата Whistling
Що за класация е тази,в която се сравняват личности като Вазов,Левски,Ботев,Паисий,Аспарух...с такива като Нешка Робева,Албена Денкова,Бойко Борисов(без лоши чувства към споменатите) Rolling Eyes?
За Азис не ми се коментира дори #2gunfire

# 14
  • Мнения: 5 539
Оставете Азис... не може да забраним на простаците да гласуват. Все пак класацията е общонародна и демократична. Както казаха и в коментарите, някои бъркат понятията величие и популярност

# 15
  • Мнения: 2 792
Да, гледах и се почувствах засрамена, че имам сънародници дето смятат за ВЕЛИК БЪЛГАРИН един циганин-педераст!
    Азис рекламира простотията, доста успешно, но това няма нищо общо нито с етническата му принадлежност, нито със сексуалния му живот, няма нищо срамно нито да си циганин, нито да си педераст, това зависи от стеченията на обстоятелствата и от личния избор.
 Иначе съм съгласна, че е срамно простотията да бъде възпята във величие.

 Не гледах, не исках да гледам, не си падам по класации.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 358
Кой е на първо място ?

# 17
  • Мнения: 1 002
По азбучен ред великите българи в Топ 10 са хан Аспарух, княз Борис Първи, Васил Левски, Иван Вазов, Св. Св. Кирил и Методий, Паисий Хилендарски, Петър Дънов, цар Симеон Велики, Стефан Стамболов и Христо Ботев.
Окончателното гласуване - на 17 февруари
 бих извадила Дънов и Стамболов , на тяхно място - Иван Асен Втори и ген. Вазов , примерно .

# 18
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Тази класация ме удовлетворява Peace

# 19
  • Мнения: 2 821
Според мен Левски е най-великият българин....
Коментарите по класацията също бяха интересни..съгласна съм, че всички под първите 10 по-скоро са попаднали в такъв ред случайно.

# 20
  • Мнения: 14 496
Според мен Левски е най-великият българин....

и според мен. Стефан Стамболов също заслужава - той и цар Борис ІІІ са най-големите ни държавници след Освобождението. Аз не го гледах - бай Тошо беше ли в класацията? Мисля че и той би трябвало да е там.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 358
И мен ме удовлетворява и все пак е топ 10, а колко още заслужили личности има Peace

# 22
  • Мнения: 2 755
Аз не го гледах - бай Тошо беше ли в класацията? Мисля че и той би трябвало да е там.
Мда. И той е вътре. Mr. Green
Гледах предаването. Добро беше. Челната десятка се припокрива с моето мнение, с изключение на Петър Дънов. На негово място бих включила Джон Атанасов.  Peace
Наистина, тази класация показа, че за някои, велик и популярен са синоними. ooooh!

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, гледах и се почувствах засрамена, че имам сънародници дето смятат за ВЕЛИК БЪЛГАРИН един циганин-педераст!


Предполагам, че ромите са гласували за него......а те също са българи ........ иначе и аз съм за Левски.......колкото повече чета за него, толкова повече се изумявам....как може една бедна жена  да възпита и отгледа такъв велик българин......

# 24
  • София
  • Мнения: 5 606
А Азис на кое място беше?

# 25
  • Мнения: 131
За кой да гласувам,как да ги сравня като всеки за времето си е бил велик.

# 26
  • Мнения: 644
За кой да гласувам,как да ги сравня като всеки за времето си е бил велик.

Така е    Peace

# 27
  • Мнения: 3 835
За кой да гласувам,как да ги сравня като всеки за времето си е бил велик.

Нали трябва да се събират пари от СМС-и.

Дънов наистина е велик българин, може би трябва повече да прочетете за него.  Shocked
Стамболов е направил много неща за България, защо да не е сред първите 10.  Crossing Arms

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 079
И аз бих извадила Дънов и на негово място бих сложила Иван Асен ІІ. Според мен Великите българи би трябвало да са направили нещо за България.

# 29
  • Мнения: 704
Дънов наистина е велик българин, може би трябва повече да прочетете за него. 

Мнението ми съвпада с цитираното  Simple Smile.

# 30
И аз бих извадила Дънов и на негово място бих сложила Иван Асен ІІ. Според мен Великите българи би трябвало да са направили нещо за България.
Peace
Дънов наистина е велик българин, може би трябва повече да прочетете за него. 

Мнението ми съвпада с цитираното  Simple Smile.

И какво е направил за България?

# 31
  • Мнения: 1 002
Дънов е основал някаква сектичка , така да се каже
Един приятел , дето се занимава с будизъм ми разправяше , че е взел по нещо оттук - оттам и си е създал собствено учение/религия или как да го кажа не знам .

Стамболов е направил много неща за България, защо да не е сред първите 10.  Crossing Arms
защото има много отрицателни  качества и моменти в биографията си , но историята в нас се чете по американски - доста избирателно - чопва се това , което ни се иска и си правим нова история - положителна или отрицателна - както ни се харесва .

# 32
  • Мнения: 3 835
Стамболов е направил много неща за България, защо да не е сред първите 10.  Crossing Arms
защото има много отрицателни  качества и моменти в биографията си , но историята в нас се чете по американски - доста избирателно - чопва се това , което ни се иска и си правим нова история - положителна или отрицателна - както ни се харесва .

Ако днес имахме един като него, нямаше да сме на това дередже повече от 17 години.
По мое време го пренебрегваха в историята, надявах се че вече се изучава в училище.  Thinking

Ето ви няколко линка за Дънов
http://www.astrohoroscope.info/beinsa.htm
http://www.pravoslavieto.com/inoverie/petar_dunov/panevritmia.htm
http://www.beinsadouno.com/articles.php?id=2
уикипедия

Явно по света е по-известен, отколкото в родината си.

# 33
  • Мнения: 2 818
И аз бих извадила Дънов и на негово място бих сложила Иван Асен ІІ. Според мен Великите българи би трябвало да са направили нещо за България.
Peace
Дънов наистина е велик българин, може би трябва повече да прочетете за него. 

Мнението ми съвпада с цитираното  Simple Smile.

И какво е направил за България?

Най-добре прочети сама и сама си създай мнение  Peace
Аз лично се радвам, че е в първите 10.

Общи условия

Активация на акаунт