Орифлейм - 5

  • 14 052
  • 318
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 922
искам да питааааам, защо немога да поръчам повече от 3 тоалетни води от промоцията #Cussing out, трябва да пускам няколко поръчки, да може да поръчам всичките ли?

Ако поръчваш за необхдимите суми не може ли? Т.е. за 4 тоалетни води да имаш поръчка за 100 лева и т.н.

gugito-g, не мога да си открия цветовата карта да видя за ружа, но мисля, че passion blush беше коралов цвят - може някой друг да помогне - снежи?

# 31
  • Мнения: 55
Бях поръчала Номадик на клиент и много му хареса, а аз си взех рол-он против изпотяване хубаво ухае, но нещо не ми се задържа много.
Относно серума за бюст, моя клиентка също е много доволна, последния път си поръчала на AVON, защото нямало на кой да поръча и се ядосваше, че си пръснала парите а ефект нямало но на Орифлейм след едноседмично ползване ефекта бил видим.Аз си поръчах крем за корем и по-същия начин за близо седмица намалих обиколката си.

# 32
  • Мнения: 3 743
искам да питааааам, защо немога да поръчам повече от 3 тоалетни води от промоцията #Cussing out, трябва да пускам няколко поръчки, да може да поръчам всичките ли?

Хубави ли са тези води? Всъщност малко тъп въпрос, защото моя вкус (по точно мирис) сигурно е по-различен Wink, но по описанията в каталога изобщо не мога да се ориентирам за миризмите им Rolling Eyes
Взех си мостра от новата тоалетна вода "Прегръдка за нея" и честно казано изобщо не ми хареса Naughty, а една приятелка като я помириса каза, че е страхотна Confused

# 33
  • Мнения: 2 323
какво ви е мнението за фон дьо тена за комбинирана кожа? поръчах си втората разцветка.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87131&view=1&photo=41

Аз ползвам най-често точно този! Доволна съм много Peace

gugito-g  - коралов руж е на 21 стр.3555 Coral Caress, от тези на 43 - не бих определила никой цвят като коралов newsm78, евентуално най-близък ще е 2571...

Бях поръчала Номадик на клиент и много му хареса, а аз си взех рол-он против изпотяване хубаво ухае, но нещо не ми се задържа много.
....
Не очаквай рол-она да има силен и траен аромат - той е против изпотяване, много леко ароматизиран, за го съчетаеш с тоалетната си вода. Аз например винаги имам поне по три аромата и ги сменям - сега съм с Елви, Дивайн, Мис О, Воларе-пролетни цвета, който ми е в изчакване на пролетта, Екла.... Имам и спрей Роза, който за голямо мое учудване ми е доста траен, въпреки, че е спрей.. Всичките ги ползвам с рол-она, който имам в момента и не ми пречи  Peace

# 34
  • Мнения: 2 323

искам да питааааам, защо немога да поръчам повече от 3 тоалетни води от промоцията #Cussing out, трябва да пускам няколко поръчки, да може да поръчам всичките ли?
Теди - офертата е кумулативна -за да поръчаш 3 бр. ти трябва поръчка от 75 лв. ЦКл, за 6 бр.-150лв. и така нататък....


Хубави ли са тези води? Всъщност малко тъп въпрос, защото моя вкус (по точно мирис) сигурно е по-различен Wink, но по описанията в каталога изобщо не мога да се ориентирам за миризмите им Rolling Eyes
Взех си мостра от новата тоалетна вода "Прегръдка за нея" и честно казано изобщо не ми хареса Naughty, а една приятелка като я помириса каза, че е страхотна Confused

Ами...  виж ги на мостра - аз харесвам Огън

# 35
  • Мнения: 9 095
знам аз че е кумулативна, на фона на поръчка за 100 и няколко лв. ми изписа че продукта не се продава, след 30мин пак пробвах и прие, така че се справих с грижата Blush, а иначе клиентките ми много ги харесват че са по- лекички и аз харесвам въздух, то от тези всеки може да си намери по нещо Peace

# 36
Много ви благодаря момичета  Hug   bouquet

# 37
  • Мнения: 2 019
аз си взех тоалетна вода въздух и съм доволна

# 38
  • Мнения: 9 095
ами какви са подаръците този месец ?

# 39
  • Мнения: 3 743
ами какви са подаръците този месец ?

На мен нищо не ми дадоха Crossing Arms Всеки месец ли има подаръци newsm78

# 40
  • Мнения: 1 708
При поръчка до 10.01 и минимум 30 БТ се получава подарък.
На мен ми подариха балсам за коса бреза!

# 41
  • Мнения: 55
Предният месец ми подариха чанта, трябваше да ми дадат и бележник но не ми дадоха а снощи пуснах заявката по интернет имам 37 бт но не пишеше, че нещо ще ми дадат, да видим като я получа дали ще има.

# 42
  • Мнения: 9 095
ми аз щото като си попълвам поръчката и като я проверявам и ми пише че имам подарък за поръчка до 10.01, ако е над 30БТ и викам дали са хубави подаръците Blush, явно са хубави Peace

# 43
  • Мнения: 2 726
Днес си взех поръчката и подаръка ми беше един синьо-зелен молив за очи "Фантазия" (самоподострящ се),и на няколко други приятелки това им беше подаръка.Кажете и на вас какво ви се е паднало. Peace

# 44
  • Мнения: 2 323
Днес ми се падна балсам за комбинирана коса - много го харесвам и съм супер доволна.  Heart Eyes Бамби3 - бележника се получава този месец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт