С усмивка от СТАРАТА СТОЛИЦА - 6

  • 12 882
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добре дошли на Vqqra и libelule verte !Станахме много,не е ли време за една среща?

# 76
  • Мнения: 686
Добре дошли на Vqqra и libelule verte !Станахме много,не е ли време за една среща?

Благодаря.Аз съм навита на среща.

# 77
Здравейте на всички.Извинявам се че се намесвам в темичката ви,но искам да ви питам дали може да се поръча детска торта в сладкарница Неделя,и колко дена предварително ?

# 78
  • Мнения: 873
здравеите и от мен!
искам да ви попитам посещавали ли сте училище за родители,които се организира от списание "9 месеца" в пицария "Его" и какви са ви впечатленията?аз съм бременна в средата на 4 месец и много ме интересуват подобни методи за образоване,а не вечните бабини деветини Thinking та заслужава ли си и колко струва?
на всички   bouquet

# 79
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте на всички.Извинявам се че се намесвам в темичката ви,но искам да ви питам дали може да се поръча детска торта в сладкарница Неделя,и колко дена предварително ?
Могат да се поръчват детски торти в Неделя, има каталог със страхотни идеи - www.nedelya.com - Mисля че изпълнението на поръчката отнема 1 ден, но най-добре да се провери на място. Телефонът е: 062 600 740.
здравеите и от мен!
искам да ви попитам посещавали ли сте училище за родители,които се организира от списание "9 месеца" в пицария "Его" и какви са ви впечатленията?аз съм бременна в средата на 4 месец и много ме интересуват подобни методи за образоване,а не вечните бабини деветини Thinking та заслужава ли си и колко струва?
на всички   bouquet
Лично не съм ходила, но съм чувала добри отзиви.

# 80
  • Мнения: 927
И аз съм навита за среща, но ако е на открито заради бебоците  Laughing
Вярка, с теб можем да се видим и утре, ако е хубаво времето   Nature Sun With Face Ще дойдете ли в парка?
А Ифа къде се загуби?
Пепи, теб май те мяркам по улиците  newsm78 много ти е хубаво момиченцето Grinning

# 81
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Веси, и  на мен ми се струва, че те виждам, дори днес май се засякохме в магазина за детските храни на пазара  Wink. А бившата ти съученичка Таня ми е братовчедка.

# 82
  • Мнения: 927
Така ли  #CrazyНа Таня ? Ама защо не си казала? Аз ходих днес до магазина. Не съм те видяла-бързах. Ами хайде към нашия парк / до битака/ да се видим официално  Laughing . Аз сега повече там разхождам малкия. Из града ме е страх заради грипната епидемия. А Танюшата как е? Да не е заминала ? Ще и звънна.

# 83
  • Мнения: 356
здравеите и от мен!
искам да ви попитам посещавали ли сте училище за родители,които се организира от списание "9 месеца" в пицария "Его" и какви са ви впечатленията?аз съм бременна в средата на 4 месец и много ме интересуват подобни методи за образоване,а не вечните бабини деветини Thinking та заслужава ли си и колко струва?
на всички   bouquet

Здравейте  Simple Smile 
Деси, аз ходих на няколко от сбирките в "Его", според мен са полезни. Безплатно е, плащаш само това, което си поръчаш от заведението. Понякога лекторите са от София, понякога канят някой от местните лекари. Следващата сбирка е на 26-ти (петък) от 9,30, темата е "Къпане, масаж и обличане на бебето", лектор е д-р Маргарита Кирчева от нашата неонатология. Винаги има и някаква презентация, досега съм гледала тези на "Нук" и "Авент". И на излизане получаваш торбичка с разни дребни нещица за теб и бебо  Laughing

# 84
  • Мнения: 350
Здравей dessy encheva,
Както ти е казала Чикита тези срещи са интересни и полезни. И аз ги посещавам от два месеца. Подреждата ти нещатат около раждането и бебо, които може би вече знаеш от статии или познати, но когато ти ги обясни професинолист е по-приятно. Ще се радвам да се запозная с вас на живо при сладващата среща. Аз вече си стоя в къщи (доки ме прати на лежанката  Laughing ) и ми става доста скучно понякога. Леко бременеене!  Peace

# 85
  • Мнения: 1 153
Тук съм Веси Wink Grinningама напоследък малко време ми остава за форума,а що се отнася за среща аз съм малко болна Sadи няма да дойда

# 86
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Хей, Летисия, ама много бавно стоплям  smile3538 и съм лоша физиономистка, обаче май запознахме децата в т'вато с дюнерите днеска, чак сега като видях снимката и как се казва твойта хубавица, и загрях (аз бях с дебелото бебе). Ама много съм загубена...

# 87
  • Мнения: 2 567
Хей, Летисия, ама много бавно стоплям  smile3538 и съм лоша физиономистка, обаче май запознахме децата в т'вато с дюнерите днеска, чак сега като видях снимката и как се казва твойта хубавица, и загрях (аз бях с дебелото бебе). Ама много съм загубена...

Ай стига бе  Simple Smile Чак не е за вярване.
Това твоето бебе е невероятен сладур. Очите ми останаха в него. Такива бузи само.. За целувки и щипкане  Heart Eyes
Вярно се и запознаха  Simple Smile
Ама аз май не можах добре да разбера твоят бебок как се казва, че съм леко глуха  Embarassed

От скоро ми върви на ненадейни срещи със съфорумки.
Дидка е права, че трябва среща по официална, че и много вече станахме.

# 88
  • Мнения: 356
Ще се радвам да се запозная с вас на живо при сладващата среща.

Egisihora, dessy encheva, да се видим в петък в "Его"? Ще ми бъде приятно да се запознаем Simple Smile Само как ще се познаем... на всяка следваща сбирка идват все повече бременни  Laughing

# 89
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Здравейте!Вече сме си у дома!Като се пооправя ще пиша по-вече.

Общи условия

Активация на акаунт