Стара Загора 19 - Мааме пръжки секакви...

  • 18 379
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
ISKAM DA CHESTITA NOVATA GODINA NA VSICHKI(MALKO E RANO,AMA...)I TUI KATO NAI-VEROIATNO I AZ NIAMA DA SUM V GRADA OT SEGA DA VI POJELAIA USPESHNA 2008(KOGA DOIDE I TOVA VREME:)))NAPRAVO DA SE CHUDISH:))
POJELAVAM VI MNOGO KUSMET,ZA DA SBUDNETE MECHTITE SI,ZDRAVE ZA DA IM SE NASLAJDAVATE I MNOGO ISTINSKI PRIATELI S KOITO DA GI SPODELITE Wink

P.S.IZVINIAVAITE ZA LATINICATA,NO NESHTO MI SE PRECAKA KIRILIZATORA Sad

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
здравйте в новата темичка,
 smihesorry, милото бебче мъчи се горкото, с теб сме Хера!

Тигърче, не е бебето болно, а татко му. (туй щот жена му го прокле  Mr. Green)

Весело посрещане и на вас на новата година.  Laughing

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
I TUI KATO NAI-VEROIATNO I AZ NIAMA DA SUM V GRADA OT SEGA DA VI POJELAIA USPESHNA 2008(KOGA DOIDE I TOVA VREME:)))
Толкова дълго ли ще липсваш или си объркала последната цифра от годината? Wink
И от мен пожелания за весело посрещане на новата година... и умната!!!  Grinning

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
здравйте в новата темичка,
 smihesorry, милото бебче мъчи се горкото, с теб сме Хера!

Тигърче, не е бебето болно, а татко му. (туй щот жена му го прокле  Mr. Green)
Не съскай Лалич Mr. Green
Той продължава да лежи простнат в нас..направо го съжалявам милия Tired Пък цъцъра днес му е епогея...не спря да мрънка и да не спи Tired
Купонджиите много здраве от мен и ще ми липсвате да знаете Heart Eyes

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз не съскам бре. Той и моя закачи от проклятието. Не стига, че се ощави с горещия чай, ами снощи компа го треснал токов удар и горкия и игрички не можал да си играе.  Mr. Green

Удари на серженце един масаж. Моя мъж сваля температура по бабешки - масаж на крачката с мас и после сол. Солиш като пиле.  Mr. Green. Слага едни вълнени чорапки и на сутринта е като нов.

# 35
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
zdraveite i ot men!
izvinqwam se , 4e pi6a na lat. , oba`4e samv edin klub i tuk niam KIRILICA Sad

4ESTITA VI KOLEDA I VESELO POSRE6TANE NA NOVATA GODINA.
POJELAVAM NA VAS I SEMEJSTVATA VI MNOGO ZDRAVE, RADOST I 6TASTLIVI MOMENTI PREZ IDNATA GODINA ( KATO EVROPEJCI).
CELUVKI NA VSI4KI I DO NOVI SRE6TI V ZAARATA.. Heart Eyes

P.S.  VSE O6TE SUM NA TURNE IZ STRANATA Crazy Embarassed

# 36
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
ХОРАТА СА КАЗАЛИ -МАЛКО АКЪЛ АМА НА ВРЕМЕ....
ПАК ДОБРЕ , чЕ ВИДЯХ КРЕДОРА....
Е СЕГА НА БЪЛГАРСКИ МИ Е ПО-ЛЕСНО ДА ПИшА
ЦЕЛУВКИ НА ВСИчКИ И ДО НОВИ СРЕщИ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА... santa2 Close-mas:

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Научни умозаключения...

Заспиването на мъжа веднага след полов акт е здравословно и обусловено от химията на организма, твърдят последните научни изследвания...
Сънят изобщо не е начин, мъжът да избегне нежелани разговори, както си мислят повечето жени. Той настъпва най-вече благодарение на обилното отделяне на хормона ПРОЛАКТИН (обърнете особено внимание) - същия който кара бебетата да заспиват по време на кърмене...

Така че, права се оказа една моя позната, която твърдеше, че... Ако мъжът не заспи веднага след чукане, значи не е положил достатъчно усилия... Това е положението...

Това горното, по материали от последния брой на Плейбой България... Публикувах го и тук за да е ясно за непросветените... Ние, мъжете, не сме виновни за това, че на вас, жените, ПРИРОДАТА е разпоредила да ви се включва "радиото" след секс... Точка... Хормона на кърменето е виновен за всичко... Внимавайте какво ще направите другия път, когато мъжът ви захърка блажено след поредния секс...

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Експри кво ти стана бе..сред нощята Rolling Eyes  Mr. Green

# 39
# 40
  • Мнения: 6 243
Слави го разпознах, ама Жадито  newsm78 -  да не е онова плюшеното с рогцата?

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Слави го разпознах, ама Жадито  newsm78 -  да не е онова плюшеното с рогцата?
Същото  Mr. Green Казва се Жади и е подарък от Джейд и Митя на Слави Flutter

# 42
  • Мнения: 753
продавам nokia N70, тъй като съм новак не мога да публикувам обяви в продавалника, някой може ли да ми помогне?

Весела посрещане тази вечер от нас!

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
продавам nokia N70, тъй като съм новак не мога да публикувам обяви в продавалника, някой може ли да ми помогне?

Весела посрещане тази вечер от нас!
Трябват снимка и цена на апарата.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И ето, най-накрая се наканих... Да ви покажа снимките от рождения ден на Тони и от Коледното ни парти в Сити... Определено има много добри попадения сред тях... Особено на бебоците и дребосъците... Simple Smile Разбира се, сред тук показаните няма как да видите качеството, защото при ъплоуда се размиват... Ако някой има желание, мога да му ги предоставя на диск... Или на друг съвременен носител...

Рождения ден на Тони...

Коледното парти...

На всички ви желая най-веселото посрещане на Нова година, което ви се е случвало изобщо... Бъдете здрави...
Аз отивам да приготвям фойерверките... Навих си на лудорията и дадох една кола пари... Но довечера край нас ще има истинска заря... Wink

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 16:36 от Ekcnpec

Общи условия

Активация на акаунт