Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 дек. 2006, 12:39 ч.

остатък от АМ

• 1 048
  • 32
  •   1
Отговори

Анкета

давате ли АМ и след изтичането на 1 час

Опции:

• София
Здравейте,моята педи ми каза,че остатъка от АМ може да се съхранява в хладилник до 3 часа въпреки,че пише да не се дава повторно!Вие как процедирате хвърляте ли го или го давате повторно!Незнаеш на гого да вярваш

# 1
  • Русе-Враца
аз го хвърлям

# 2
  • Стара Загора
И аз го хвърлям...понякога моя син изяжда половината и ако не поиска пак до час го хвърлям. Не ми се играе със стомахчето на бебчо Flutter

# 3
  • Някъде там...
Хвърлях без да се замисля. Експерименти не си правя.

# 4
  • SVI
Хвърлям го,макар че някой път остава доста.

# 5
  • София, Гео Милев
Изхвърлям го ако е минал половин час. Не рискувам, има други неща, от които да се правят икономии. На педито каква й е идеята, те хората са си написали да не се дава. Тя дали ще изяде примерно консерва с изминала годност, по тази логика?

# 6
  • София
Хвърлям

# 7
хвърлям  Naughty и вярвам на производителя, а не на някое педи  Confused

# 8
  • Mediterraneo
Случвало се е да й дам млякото около час след приготвянето му по една или друга причина.

# 9
  • Бургас
Изчквам 30-40 мин и ако не иска повече изхвърлям остатъка.

# 10
Повече от 30мин не съм чакала.

# 11
  • София
Хвърлях, въпреки че много често вечер не го изпиваше почти цялото, и се налагаше да и давам каша или пюре, за да не си легне гладна.

# 12
  • Варна
Никога не съм давала мляко след като е минал 1 час от приготвянето му

# 13
Повече от 30мин не съм чакала.
и аз

# 14
  • Между гори и планини
И аз го хвърлям. Най-много да изчакам докато млякото изтине, и ако тотогава не е изпито, отива в мивката.
Между другото, преди 5г. когато баткото беше бебе, вечер приготвях 6 бутилки АМ, държах ги в хладилника и само претоплях бутилката на уредчето за претопляне преди хранене. Но тогава сякаш на кутията не пишеше, че млякото трябва да се дава токущо направено  Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт