ЗА ОТЗИВИ ОТ МАСКАРАДА - ВСЕКИ ТУК ДА ЗАПОВЯДА!

  • 13 071
  • 349
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 390
О, добре, че сте си вкъщи!
Бързо оздравяване на мъничето!

# 91
  • София
  • Мнения: 1 105
Баси, твърде вероятно е никога да не си простя, че не дойдох и аз! Sad

# 92
  • Мнения: 2 237
ДЕянаЗ,радвам се ! Hug

Момичета,наистина беше страхотно ! Heart Eyes
Само дето на мен душичката ми беше свита,оставих мъничето у дома с 39.6 т-ра....Ето защо всички ме питаха какво ми е ,явно е личало...
Както и да е,все пак изкарах страхотно !Всички бяха много сладки,запознах се с доста хора.Представете си даже и в караокето пях....срам ! Embarassed
За Джулиана нямам думи,беше върхът !
Надявам се другия път всичко да е наред и да се отпусна на 100 % !
Благодаря на borko  за транспорта до в къщи !  bouquet Ще черпя,обещавам !
Благодаря на всички че сте толкова сърдечни,готини и весели !

Благодаря и на дъщеря си,без която нямаше да съм майка,нямаше да пиша в БГ мама и нямаше да познавам всички вас !
Обичам те малка душичке! Heart Eyes

# 93
Всички бяхте страхотни!!! PeaceСлагайте снимкиии  bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 2 623
Ето и моите снимки  Hug
Още веднъж се извинявам за липсващите имена,
но просто нямам физическа възможност да запомня
всички. Очаквам на ЛС да запълним празнотите  Hug
Приятно гледане !

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=89789

# 95
  • Мнения: 10 758
Боже женоооо, аз толкова бях изперкала, че чак когато си тръгнахме видях, че те няма.Кога сте си тръгнали бе?Баси, никой не дойде едно чао да каже Crossing ArmsИ Лейдилеопард и Котан не видях кога са си тръгнали.Сопранови и те се измъкнаха по пантофи.Теди, късно бате ти видях смс-а(едва на сутринта).

Деяна, много се радвам, че сте си в къщи.Дано  да се оправи бързо Praynig


Сигурно съм пропуснало много хора, но като се сетя ще дописвам, още кафе не съм пила еееей Sunglasses

Мене Mr. Green

# 96
  • София
  • Мнения: 7 097
Привет и от мен  Grinning
Наистина с всеки следващ път купонът става все по-готин...

Джулиана не само беше маскирана перфектно, тя така се беше въплатила в ролята, че ни разби от смях... hahaha Joy
Няма да забравя сладкия бебок на тити как я гледаше хипнотизирано... Crazy
Зори и Синеочка са като сестри направо - много сладки и нежни и страхотно си приличат...
Съгласявам се с всеобщото впечатление от Блонди - много по-нежна и чаровна на живо  yes
Сопраното ми прилича на актьора Кристоф Ламберт, а Барбалекс е много красива  Simple Smile
Борко, da_bo, blizna4e  Hug  love001

# 97
  • Мнения: 4 406
много сте готини всички!

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 4 229
Ето ме и мен, станах наскоро Embarassed
Споделям всеобщите впечатления за снощният купон. Беше невероятно свежо преживяване. И малко ме е яд, че не успях да дойда на продължението, но така се случи - съвпадение на мероприятия.
Бях удивена от невероятното старание, което бяха положили всички в маскировките. С риск да повторя останалите - Джулиана ме зашемети с визията си. Превъплащението и беше стопроцентово и автентично и то не единствено зарад одеждите, а и зарад умението и да влезе в ролята си. Малко се срамувам - но когато я видях, изобщо не можах да я позная. Това разбира се и комплимент към нея Hug
Радвам се, че се запознах с Блонди. И тук ще повторя всички - има изъчване и чар, които са недоловими на снимките. Браво Блонди, свежарка си!
И с Бу се запознах най-накрая. И тя е много по-красива на живо, не че на снимките не е, но излъчването....друго си е да го почувстваш на живо.
Здрасти Бу Hug
Радвам се, че Карли дойде на купона, не се бяхме виждали от сто години, от дирските  времена. Трябва по-често да идваш насам Карли Heart Eyes
И ме е яд, че Дивиана я намаше. Бързо оздравяване на нея и дано злополуките ги отнесе старата година със себе си Heart Eyes



# 99
  • София
  • Мнения: 2 623
julianna изобщо нищо няма да кажа......  Joy
Джулиана беше неотразима... еееххх, само да я бяхте видяли hahaha.
Джулиана ме уби с маскировка! Joy
Юлето (която АБСОЛЮТНО обра точките с маскирането)
Имаше много добри маскировки, но разбира се Джулияна бие всички рекорди, изкефи ме максимално!  bouquet
Джулиана наистина е върха  Heart Eyes
Много сте готЯни всички, нооо Джулиана рулзззз newsm10
Благодарности на Джулиана за идиотското държание Twisted Evil Hug Heart Eyes
Юлето изби рибата разбира се.
за Джулката нямам думи, страхотна маскировка(ама те познах веднага,а Twisted Evil).
Просто нямам думи да изразя вчерашния купон.Така не съм се смяла от години, за кето искам да благодаря на Джулиана  Heart Eyes   bouquet  Hug Тя беше гвоздеят просто  Joy Joy Joy
Джул - не е истина. Аз имах вътрешна информация, че някой е преобразен до неузнаваемост, но чак толкова не си представих. Аз не вярвам, че е Джул, някой съблече ли я накрая да докаже?
Борко и Джулиана избиха рибата с костюмите си, особено последната. Първо я помислихме за мъж, после жена и накрая все пак беше разкрита hahaha, голям смях.
 
Имаше някакъв бай Мангал на купона, объркал се е беше, и дойде при нас! newsm47 newsm62
Джулиана smile3501, обра точките, мацко! №1!  newsm62
     Джулияна обаче и на мен ми е фаворит smile3532, бравооооооооооооооооооо smile3521
Всички бяха жестоки. Но наистина Джулияна, беше неотразима, нямаше равна. Обра ни точките.
Джулс .....неотразима беше....ама не трябваше да се размаскираш за караокето.....голям смях щеше да настане на входа
Не мога да се сдържа да не отлича Джулиана- БравоС! smile3501 Страхотна беше!
Джулиана обаче с тази премяна много ми хареса.   bouquet
Джулияна, евалата  bouquet  bouquet  bouquet. Уникален костюм, и честно ако не бях прочела, че си ти никога нямаше да те позная. Представям си само как си изненадала всички! Браво! Grinning
Лелееееее, Джулианаааааааааааааааааааа,  страшна си! Така не съм се смяла не знам от кога.   Joy
jullianna, ти си скрит талант- могла си да станеш комедийна актриса, е не е късно  bouquet
За Джулиана нямам думи,беше върхът !
Джулиана не само беше маскирана перфектно, тя така се беше въплатила в ролята, че ни разби от смях... hahaha Joy
Бях удивена от невероятното старание, което бяха положили всички в маскировките. С риск да повторя останалите - Джулиана ме зашемети с визията си. Превъплащението и беше стопроцентово и автентично и то не единствено зарад одеждите, а и зарад умението и да влезе в ролята си. Малко се срамувам - но когато я видях, изобщо не можах да я позная. Това разбира се и комплимент към нея Hug

С риск да бъда публично порицана за нахалството си
помествам всичко това, защото не мога да се сдържа да
не го направя  Hug
Момичета, благодаря ви от цялото си сърце за прекрасните думи !
Вие дори не можете да си представите как ме карате да се чуствам -
като някаква ултра мега звезда на Вселената.
Едва ли бих могла да получа по-прекрасен
Коледен и Новогодишен подарък   bouquet
Обичам ви всичкииииииииииииии   bouquet

# 100
  • Мнения: 2 556
dodo, и аз се изкефих максимално да те видя пак! Страшен тоалет, трябва по-често да ходиш с него  Grinning Heart Eyes Супер си изкарах и на купона, и след това  Simple Smile Надявам се вече да се виждаме по-често с теб и Клер!

И аз съжалявам, че Дивиана не успя да дойде, но следващия път ще наваксаме Simple Smile

Джулиана и на мен ми събра очите просто  Crazy Номер едно!




# 101
  • Мнения: 7 128
Кое (или чие) е изумителното маце с бялата риза?
http://www.snbm.org/album/index.php /Name: PIC_1979.jpg/


# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 229
dodo, и аз се изкефих максимално да те видя пак! Страшен тоалет, трябва по-често да ходиш с него  Grinning Heart Eyes


Сериозно се замислям над възможността дали да не си присадя ушите и опашката за постоянно и да си гидам с тях по улиците Joy

# 103
  • Мнения: 4 371
Специален поздрав за таткото-бебе  newsm10 Няма друг мъж с такава смелост! Изключително забавен компонент от карнавала!
Ей, вярно, таткото бебе беше неотразим. Как го забравих, хем бях силно впечатлена. На Ив мъжа й е това.
Борко също беше много готин. Къде са ни снимките с теб и жена ти, нещо не ги видях newsm78

# 104
  • Мнения: 220
И Лейдилеопард и Котан не видях кога са си тръгнали.

Извинявай Гърдева,аз съм виновен че тръгнахме без да се обадим. Embarassed
Изникнаха спешни задачки и малко(да бе малко) си изпуснах нервите. Sad

Общи условия

Активация на акаунт