играете ли Стани богат в Интернет

  • 1 588
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 91
Вчера се опитахме да играем със сина ми,той имаше огромно желание,но останахме страшно разочаровани. CryИграта се зарежда много бавно,чакаме по 10-15 минути,от позволените 10  безплатни игри ни се  отнемат без дори да сме играли.Май само рекламите им са големи...Не знам обаче ако си плащаш за игрите дали ще е така? newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И при нас същата история. Ама им пратих едно писимце и ми обясниха, че в момента имали проблем, които скоро трябвало да отстранят Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 71
Ще го отстранят, ама като стане пак платено.
И ние пробвахме да играем, обаче не става.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
Не знам колко е временно, но аз от понеделник пробвам безуспешно. Едва вчера успях да изиграя две игри за повече от 15 мин бавене.
Само рекламата им е голяма !!!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 180

Само рекламата им е голяма !!!

Има нещо такова!!! Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 5 299
На мен изобЩо не ми зарежда. Дава ми някавка грешка Rolling Eyes Много ми се играеШе.

# 6
  • Мнения: 3 500
На мен изобЩо не ми зарежда. Дава ми някавка грешка Rolling Eyes
И на мен.

# 7
  • Мнения: 3 760
И при мен дава грешка  Confused
Баща ми обаче, играе на поразия...

# 8
  • Мнения: 5 631
И при мен дава грешка. Как да си изтрия профила? 

# 9
  • Мнения: 46
никога не мога да изиграя десетте игри зарежда бавно и винаги като вече не ми се  чака и затворя прозорчето и натисна отново играй ми дава например вместо десет девет игри много неприятно

# 10
  • Мнения: 6 914
Аз пък го пробвах сега и стана. Всъщност първата игра вървеше добре, втората беше по-бавна, третата не можах да я дочакам и затворих прозореца. Май с всяка следваща става по-бавно.

# 11
  • Мнения: 1 028
Да и ние с мъжа ми поиграхме,ама оставяме да се зарежда и си караме работата,пък като почне сядаме да играем LaughingАма тази седмица неам нерви нещо,а и сега май няма седмична награда от 1000лв.

# 12
  • Мнения: 481
И на мен не ми отваря сега... Преди 3-4 дена играх - верно бавно, но все пак си играх, а сега - нищо.

# 13
  • Мнения: 6 914
След като чаках малко повече да започне третата игра успях да си ги изиграя всичките без проблем.

# 14
  • Мнения: 7 186
И аз от вчера пробвам, но не зарежда Imp И вече ми отне една игра, без да съм я ползвала, ама че бъгав сайт. #Cussing out

# 15
  • Мнения: 5 631
Зареди ми, но ми отне 3 игри заради забавяне. Crazy

# 16
  • Мнения: 1 520
Отваря ми го без проблем и чакане.
Така се запалих, че май днес ще "опукам" десетте игри. Simple Smile


Пуу, изхвърлих се, ама наистина ме пусна без проблем. НО сега не ще. Язък. Явно наистина има някакъв проблем. Confused

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 14:59 от SmaRt

# 17
  • Мнения: 412
daite link,molq

# 18
  • Мнения: 2 013
Препоръчваме Ви преди да започнете участието си в играта да се уверите, че Вашата компютърна конфигурация отговаря на посочените по-долу технически изисквания:
- минималните параметри на Вашата компютърна конфигурация трябва да са: процесор 233MHz, оперативна памет 64MB;
- да имате инсталирана операционна система: Windows 98, Windows Millenium Edition, Windows 2000, Windows NT4, Windows XP; MacOS 9.1, OS X;
- да имате инсталиран Интернет браузър: Internet Explorer 5.0 и нагоре, Netscape Navigator 5.0 и нагоре, Opera 6.0 и нагоре;
- да имате инсталиран "Macromedia Flash Player" - можете да го намерите на адрес:  www.macromedia.com;
- вразката Ви с Интернет не трябва да използва "Firewall" или "Proxy server". Тези настройки най-често са зададени при кабелните и LAN мрежи, ако случаят е такъв се обърнете към администраторите на Вашата мрежа за да разберете дали можете да ги избегнете;
- настройката за "Privacy" в Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> трябва да бъде най-много на ниво "Medium";

# 19
  • Мнения: 1 520
http://www.stanibogat.com/main.php

избираш "играй в интернет", и ако ти зареди - почваш.  Peace

# 20
  • Мнения: 412
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт