Нова година вече дойде, евробебчета ще донесе! (01.01.2007-07.01.2007)

  • 8 315
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 257
Mackomacko,Честито-лека и безпроблемна бременност и само положителни емоции.А за  това,че бебо става само от един път ако е правен с много любов то аз също съм пример за това.djofri4ka-добре дошла и да не се задържаш много тук,а да дойдеш скоро в отчетни.

# 61
  • Мнения: 1 436
Привет от мен!

mackomacko, честити две чертички  bouquet

djofri4ka, добре дошла  welcome

Днеска е деня на Св. Силвестър, така че ако има някоя Силвия, честито   bouquet

Stella_B, стискам палци fingerscrossed

Моя Видовден е към 14ти, но овуто се падна в дългия уикенд  Mr. Green, а мъжа ми изтегли "бебе" от баницата, така че много съм се наточила на отчетните за септември.

# 62
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
......Моя Видовден е към 14ти, но овуто се падна в дългия уикенд  Mr. Green, а мъжа ми изтегли "бебе" от баницата, така че много съм се наточила на отчетните за септември.

Моят също, и въпреки, че наблегнахме на любовта, знам ли  Laughing
Така, че чакаме заедно  Drunk

А, и мойто мъж изтегли бебе  Laughing, а аз обрах повечето пари Money

# 63
  • Мнения: 1 436
А, и мойто мъж изтегли бебе  Laughing, а аз обрах повечето пари Money

И ние така  Peace. Аз взех успехи в бизнеса и пари, а мъжа - семейно щастие и бебе. И кумът пита мъжа ми "И сега какво? Ти ще раждаш бебе, а жена ти ще прави пари"  Joy

# 64
  • Мнения: 119
Честита Нова година и от мен. Бъдете здрави, усмихнати и щастливи, зареждайте с положителни емоции всички около вас и тогава чудото ще се случи. Пожелавам го на всички от сърце.
Честито на новите мами - надявам се да повлекат крак и Новата година да е много плодотворна.
Радвайте се на живота и знайте, че винаги има някой, който ви обича.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!

Добре дошли на новите момичета!
Честито на новите бремелинки - лека и безпроблемна бременност  bouquet
Успешен ден на всички момичета!
Моти късмети - любов / в ресторанта/ и нов имот /вкъщи/ - нищо интересно; на мъжо му се падна да учи в университет Joy - изобщо пълна обърквация с късметите Whistling

# 66
  • София
  • Мнения: 245
Добро утро, съкровища!
Голди, благодаря за кафето, хич не ми е работно след такава дълга почивка, но дано поне се събудя  Simple Smile
Днес чакам да дойде лелката и ме мъчат едни ПМС  Sad
Берина, Честит Рожден Ден, желая ти много радост, любов и сбъдване на всички мечти!
Приятен ден на всички!

# 67
  • Мнения: 284
Добро утро!
Goldie мерси за кафенцето   bouquet айде пре тебе някакви новини  Rolling Eyes
Берина мила Честит рожден ден,пожелавам ти здраве,сем.щастие,любов и в най-скоро време две чертички!  bouquet
Juturna  стискам ти палци  миличка   bouquet
thumbalina и моята лелка трябва да идва на 8-9 и гърдите са ми стегнати и ме болят и нямам апетит,знам че нищо не е станало ,ама какво да се прави все някога  Hug А при тебе има ли шанс?

# 68
  • Мнения: 136
Здравейте, момичета!
Честита нова година!
Желая ви много здраве, радост и сбъднати мечти!
 Peace Hug   bouquet

# 69
  • Мнения: 2 270
Честита нова година и от мен! Нека ни донесе много здраве, късмет и топлина в сърцата!
Честито на всички видели двете чертички!
Hug Hug Hug

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
А, при мен новини няма Naughty - този месец сме само на любов, не мерим, не засичаме и не изчисляваме; ако стане нещо ще сме щастливи, ако не - от другия месец пак се стягам. Иначе какво интересно - съобщихме на мойта рода, че сме се сгодили; мъжо ме остави да се потя сама да обяснявам всичко; утре сме при техните и ще му го върна тъпкано Mr. Green. Нова година на ресторант - нашата компания беше официална, както си му е редът, останалите бяха с дънки ooooh! - умрях от срам в началото; в 4 доста пийнали решихме да ходим в нашите да им честитим и да съобщим, че официално си имат зет Crazy; майка отсече - че ние отдавна си знаем, че имаме Joy и аз си глътнах граматиката /как успях след толкоз изгълтано вино, още се чудя/. Оставихме разговора за "на трезво"; вчера вече почерпихме подобаващо и утре остава да почерпим и свекърите /дано не завали сняг и да не можем да пътуваме/, та емоции само тия дни Laughing

# 71
  • Мнения: 284
 Goldie много се радвам за теб миличка  bouquet
То вчера моето съкровище ме пита "аз какво ще те взимам или ваще ще ме взимат" Joy
Така че както е тръгвало и аз може скоро да получа пръстен  Hug
Определено е било весело при вас ! А къде трябва да пътувате ?

# 72
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте момичета и от мен,  с малко закъснение ви честитя новата 2007-ма година!  newsm51Нека да донесе на всички нас много здраве, щастие и сбъдване на всички мечти (най-вече по едно малко, сладко  newsm32)
На новите бремелинки пожелавам лека бременност и здрави, хубави бебчета.

На именниците да са им живи и здрави имената и с радост да си ги носят!

На berinanbirthday


# 73
  • Мнения: 171
Здравейте момичета   love001

Аз се скъсах от работа  Banghead и чак сега се включвам  Tired

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf

Пожелавам на всички по едно /или пове4е/ бебчета през новата година  newsm17

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Меган, а дано скоро и ти се похвалиш с пръстенче Praynig; вчера и една дружка ми се похвали, че се е сгодила и лятото ще тропаме Grinning
Свекърите живеят в едно село в Странджа /почти на турската граница/ и ако се заледи или навали много сняг, се стига трудно ooooh! А утре трябва да отидем, че свеки има рожден ден.
Мацки, целувки от мен и ви оставям, че къщата ми е в пълен безпорядък и трябва да я приведа в нормален вид, докато се върне мъжо от командировката в Русе довечера Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт