ПЪРВА седми4на тема за 2007 - новата, по-добра година!!! 1-7.01.07

  • 6 396
  • 216
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 378
СОНИТКАААААА, ЧЕСТИТО И ЛЕКА БРЕМЕННОСТ!!!

Отивам да гледам снимки сега, че доста материал се е насъбрал Laughing

# 61
  • Мнения: 2 254
Йееее, още една приятелка ме зарадва,че чака бебе Party
 

# 62
  • Мнения: 5 475
По едно ароматно сутрешно кафе с пожелание за спорен и усмихнат ден! Wink

# 63
  • Мнения: 11 314
Джорджа, ти само на кафе ли ни каниш или ще оставаш за постоянно при нас?
Така де - прекараха ли ви най-накрая пустия ДСЛ или пак си през алото?
Липсваш ни.
А новия ти аватар е разкошен Peace

Някой знае ли къде се затри Калида? Май някой пак е я засегнал и сега ближе рани  Thinking
Цяла година не се е появявала Laughing

# 64
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен  Hug

Вчера изпратих майчето и беше малко криво...затова не се появих цяяяял ден Rolling Eyes


Ах, на колко много прекрасни снимки се нагледах  Heart Eyes


Сониткаааа ама твоята новина е най- прекрасна... добре дошла в отбора на коремлийките Hug Hug Hug


Аз да си кажа как съм:
 мама ме разяде и сега имам огромен апетит... имам чувството, че все съм гладна и както не ми се кусваше сладко сега не мога да се спра  Rolling Eyes та чак вече ме е страх от кантара  Rolling Eyes

бебо рита... и ми се разхойда из корема( или си въобразявам? newsm78 )

вече започнахме да се оглеждаме за бебешки нещица.... и момичета имам един въпрос, ама ще го задам малко по - късно, че да мога добре да го обясня и формулирам Crazy

Пожелавам ви много светла и емоционална седмица   bouquet

ПП Добре дошла на новата ни стара сладурана  Hug Heart Eyes Hug
 

ППП добре че Вечерница ме подсети, че и аз щях да питам за Калида  -  защо изчезна от темичката ни... вядах я да поздравява тук таме а при нас я няма  newsm78






# 65
  • Мнения: 5 183
Хелоу Банда, нагледах се на снимки - от хубави по-хубави.
А Сонитка направо откри годината с най-прекрасната новина. Честито!!!
Шкембо, и аз се за4удих тази ли4ност, която ти знае вси4ките писаници тук, не ти ли знае и снимките, та те мисли за 40 годишна жена?  newsm78

# 66
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
За много години момичета! Много здраве и късмет ви желая! Има ли ги тях, с другото ще се справим  Hug

Ние се върнахме в къщи. Дали защото бяхме на почивка и домакините ни бяха едно прекрасно семейство, но Холандия и Белгия ми харесаха ужасно много. Не искам да чувам оплаквания от там, ако не са свързани с езика им или витите стълби  Laughing

# 67
  • Мнения: 7 914
м_е_р_и и защо не се обади? Naughty
ама явно 4е си се върнала при Нова година иначе щеше да включиш и времето до езика и витите сталби   newsm62

# 68
  • Мнения: 1 860
 Добро утро! Нищо, че при нас вече клони обяд... Blush

 Така. Историята доколкото я разбрах е следната. Това момче (23-годишен) след като си подава молбата да дойде тук, започва да се рови в интернет за града - къде се намира, има ли други българи и т.н. Така вероятно е попаднал на профила ми. В което аз лично не намирам нищо лошо. Наистина до момента не съм се и замисляла, че по някакъв начин писаното тук от мен, може да бъде използвано по някакъв начин от малко позната личност. С въпросните хора които дойдоха (бяха 5 момчета, едното се прибра в Бг), смеех да си мисля, че поддържаме добри отношения. Играем карти, събираме се на малки партита, празнуваме Коледа, Нова година...Точно на Нова година, както си пиеехме задружно пиенето и си говорихме глупости, човека явно реши, че ще ме изненада приятно. Да но не го направи по-най точния начин. Ако беше подхванал разговора по-друг начин, аз нямаше и да обърна внимание. Както и всъщност направих в началото. Но се започна едно от тези типичните саркастични изказвания, въртене на очички и лек присмех, едва ли не: Много си отворена, ама знам всичко за теб. Пак повтарям няма лошо. Не съм скрила нищо, нито имам за криене. Както и да е. Мисля, че така или иначе се разбрахме по въпроса с него.  Twisted Evil Сладури. Само не разбирам - щом се мислят за толкова умни, как не се сещат че е по-добре да си мълчат на моменти и каквото знаят за себе си да го знаят. Промених си профила, защото стария ник го използвам от както за първи път съм седнала на компютър. Като го пуснах с търсачка в Гугъл... ooooh! Живи и здрави. На всякакви въпроси отговарям, само да са зададени на място и умно.
 
 Майка, и аз се замислих за снимките. Или не се е сетил да ги отвори, или всъщност е попаднал на форума много след като сме се срещнали - ама нали трябва да видя колко проницателен е. Не мога да си го обясня по друг начин.  Thinking Всъщност, може и да го попитам някой ден.  Rolling Eyes

 Кита, младо момче както казах и по-нагоре. Направо удари в земята женската ми клюкарска особа.  Mr. Green

 Ели, Вальо нарича понякога така Габи.  Crazy На мен ми е много смешно и сладко от друга страна.

Мистик, не споря, че интернет е свободно пространство и най-малкото лично. Не съм съгласна с начина по който се случиха нещата. Знаеш, знаеш. (Не че намирам нещо толкова страшно в писанията си тук  Rolling Eyes) Най-малкото очаквам тук да прояви уважение, че винаги е бил добре дошъл в къщата ми.

 Абе, глупости общо взето. Живи и здрави. Не ми прилича да кажа нещо друго.  Mr. Green

 Сонитка, поздравления и от мен за лентичката! Пожелавам ти една успешна и красива бременност!   bouquet

# 69
  • Мнения: 1 610
Привет от мен!
Аз усърдно се заех да подготвям оформление за темичката ни , та нямам време да надникна тук за какво иде реч...
Ели, и аз искам русоо бебеееее...Дай рецептата
Сонитка,леко бременеене, дано са две, но понякога е едно и то  огромно бебе, като моето например...През цялата бременност ме питаха дали не се крие някъде другото близначе...Даже о4аквах накрая да търсят като излезе едното, друго.. hahaha
Мистик, и аз, както и Шкембо Мотомбо ... Joy... Joy ...,  също четем стари публикации. но тя не злоупотребява с тях/ в което се изразява психопатлъка на нейния познат непознат/ , а помага. Аз от нея съм получавала най-приятната изненада на лични съобщения в период , в който имах огромна нужда от подкрепа  Hug Благодарности!
Звезди, да знаеш , че това чувство, да се разхожда беб4ето в корема, после липсва.Наслаждавай му се!

# 70
  • Мнения: 907
Сонитка, браво. Айде 2 момченца Mr. Green, шегувам се - каквото искаш 1-2-3 да са живи и здрави само!

Звездичке, моето бебе не само се усеща, но се и вижда Wink. Такова ритане пада, че имам чувството от това бягане на място не може да надебелee - не ми порасна много корема въпреки опасенията от коледните и новогодишните трапези. Айде формулирай въпросчето. Кака ти ветеранка може и да знае Simple Smile

Калида, ти май много навътре го взе това за робота - най сърдечни пожелания и от мен, то по-скоро аз си падам малко робот като се занимавам "само с машини" (според моя приятелка Simple Smile )

Шкембо, на мен ми е много неприятно, че вече не могат да се трият мнения и остават тук вовеки веков. Няма да ми е приятно напр. майка ми да чете тук, защото в момента точно от нея се оплаквам. Да нямаш къде да си излeeш душата,  начи ...

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 14:13 от MegiX

# 71
  • Мнения: 5 183
Меги Х, а ти ве4е знаеш ли си пола на бебето? Пропуснала съм  Hug

# 72
  • Мнения: 7 914
Шкембо Мотомбо ииииИИИии този направо е за  fight  -  без извинение го наричам Глупак.... Hug Hug Hug не мога да ти кажа не му обръщай внимание... ама толкова е жалко че е натъжил една сладурана като теб - вземи 2-3 кофи 'майната му"  Hug Hug Hug


rien,
ама вие май доста конкурирате италианките, а? Hug

MegiX тя добре , че мамите беше тук че да ме стватне, че твърдите ми черва са всъщност бебчо  Embarassed -  направо срам и позор...ама то се беше качило доста нагоре и аз хич не ми дойде на акъла, че може да е малкото ми сладурче и викам на мама:'виж колко ми е твърд стомаха" ooooh! Crazy Mr. Green Joy
 Въпроса е за интериор и ей сега ще седна да го формулирам...само да си доизям салата...  chef Crazy

ПП да се похваля с крокодил

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 14:40 от звездичка

# 73
  • Мнения: 907
Меги Х, а ти ве4е знаеш ли си пола на бебето? Пропуснала съм  Hug

Нищо не си пропуснала Sad Нали са празници, ваканции, чак след туй ми е следващият преглед. Бе вярно ли по вашите земи хич не се празнува Нова година - свекървата казва някаква реклама вървяла по телевизията в полунощ точно. Ама те програми много, дали правилно се е ориентирала се чудя. Поне от Австралия винаги дават яко парти.

# 74
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добьр ден на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

имаме си коремче - честито, Сонитка   bouquet Hug Heart Eyes...лека бременост и прекрасно 3драво бебче на финала Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Шкембо, хора всякакви Rolling Eyes хич не го мисли....и на мен ми се случва да хващам едно старо гадже, когато си говорим по скипито, да 3нае неща, дето само тук сьм ги споделяла, ама като си няма друга работа - да чете #Crazy.....

Кита, не сьм пускала снимки, няма кой да ги свали на компа Embarassed Embarassed Embarassed....но до ден-два ще и3нудя Татито ни да ги свали Hug Heart Eyes...благодаря 3а поканата   bouquet Hug Heart Eyes, да 3наеш, че ще се вь3пол3вам един ден Grinning

гледах снимките, момичета....всички сте прекрасни Hug Heart Eyes....сега ме е малко яд, че не направихме и ние....ама малкото си легна много рано, а да снимам само бабата и дядото и нас си някак не ми е интересно.....

Общи условия

Активация на акаунт