Обувчици за прохождане?

  • 1 475
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Още преди 2 месеца когато Мира нямаше и хабер да ходи с паяка,и купих обуви от.......2 употреба.Оказаха се МНОГО подходящи,и сега вашите съвети допълват това.Високи са до глезена ,подмедката е адски мека,а в същото време петата отзад е твърда,даже има и гума от подметката до средата на петичката.Много са хубави.Мислех си да взема на КиК,но като взех тези се отказах.И ги купих ЧИСТО нови само за 1 лев.Съвета ми е да се обиколят и 2рите употреби.Естествено ако сте им фенове.Аз съм върл фен Heart Eyesна тези магазини.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 106
хубаво е че си попаднала на нови обувки в такъв магазин, НО аз обувки втора употреба не бих си купила никога камо ли на прохождащо дете. обувките приемат формата на крака, които ги е носил със неговите си специфични изкривявания, носенето на чужди обувки могат да увредят краката на възръстен, какво остава на дете,което тепърва оформя стъпалото и походката си.

# 17
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Абсолютно съгласна PeaceНо тези бяха нови -новенички,как да не ги вземе човек.На фирма Елефант са.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Противно на мненията по-нагоре,аз съм доволна от Капчица.
До тази година купувахме само К&К И Primigi,но нещо все не беше наред особенно с първите.Сандалите на Борето от тази фирма за 2-3 седмици се обезформиха,а струваха 50лв  #Crazy.
 Зимните им обувки са на Капчица,доста по-евтини са ,а крачетата са им сухи и топлички и моделите не са лоши. Peace

# 19
  • Мнения: 1 186
Моята принцеса проходи по чорапи...а иначе имаме буйки на Колев и Колев с които почти постоянно ходи с тях....казвам почти защото много спарват и постоянно и е влажен чорапогащника на крачето от тях....има и други пантофи които сменям с тези на Колев и Колев  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 44 106
обаче сега има приятна промоция на КиК, тъкмо получих реклама по майла. http://www.kolevikolev.com/indexNEW.html - може да видите. тези пантофки, които дават подарак, са като нашите сегашни - мн се хубави и удобни и поне при нас не запарват Wink

Цитат
От 03.01. до 04.02.2007г. в магазините на Колев и Колев с всеки чифт закупени обувки или ботуши получавате подарък - пантофки от есенно - зимната ни колекция.

# 21
  • Мнения: 4 392
дъщеря ми носеше отначало Ки К, но не съм очарована! Sad

# 22
  • Мнения: 1 327
Моята принцеса проходи по чорапи...а иначе имаме буйки на Колев и Колев с които почти постоянно ходи с тях....казвам почти защото много спарват и постоянно и е влажен чорапогащника на крачето от тях....има и други пантофи които сменям с тези на Колев и Колев  Peace

 и мойта ходи вкъщи с буйки на КК. Купих и ги доста след като проходи, тъй като други пантофи завкъщи не ми харесаха  Embarassed
а за запаряването - мойта сама си реши проблема - като и стане топло - сяда събува ги, маха чорапите и пак обува буйките и ходи боса с тях...... е... понякога обуваме лявата на десния крак  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт