Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мой колега ми каза, че в някаква брошурка е гледал готов кухненски модул, около 2мдължина. Включвал е горен и долен ред шкафчета и мивка. Цената била около 500лв.
Някой да е виждал къде има такива и горе долу какви цени са? Аз съм мяркала в комо, но въобще не обърнах внимание на цената. Очаквам Вашите мнения и отзиви.
Цитирай

София

Аз гледах такъв модул в мебели Арон, но бяха намалени послучай новогодишните празници. Но все пак може да проверите( аз го гледах в магазина им на Околовръстното) - може пък промоцията да е до края на януари ( не обърнах точно внимание на срока на промоцията). Иначе беше много хубав модула. 
Цитирай

София

ей сега ги изнамерихме с моя колега. Каза, че за тези става на въпрос.
Значи добре казваш, че изглеждат? Дано механизмите са добри

Обадих се и ми казаха, че промоцията продължава до края на януари
А имате ли представа каква цена ще излезе кухня с тези размери от друго място?
Цялото ми главоблъскане е, че въпросната кухня ми трябва за 2 години и не ми се дават много пари.
« Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 13:01 от Evjeni »
Цитирай

софия

В Комо проверете
Цитирай

София

ами гледала съм по другите магазини - кухни с такава големина са около 600-800 лв и обикновено се продават без мивките ( които също са около 100-150 лв). Гледала съм модули в Практикер и Бриколаг, но за да сглобиш един цял модул излизаха около 1000 ле.  Така, че според мен тази е доста изгодна. Разбира се, провери и в други магазини, за да си сигурна. Peace
Цитирай

Sofia

Кухня от Арон не бих си купила,особено от тези евтините Naughty
Цитирай

София

и аз се притеснявам. За това разпитвам
Цитирай

София

Защо? newsm78 Има ли някакъв проблем? Питам, защото не съм купувала оттам мебели, но съм виждала  хубави неща. Та затова, ако може да споделите  какви са ви притесненията относно Арон, ще съм ви много благодарна.  bouquet
Цитирай

София

не  знам дали има проблем. Аз изхождам , че евтиното не е качествено
Може и да бъркам
Цитирай

Sofia

има много рекламации на евтините кухни.Много са афиф
Цитирай

София

има много рекламации на евтините кухни.Много са афиф

Това само за евтините кухни на Арон ли става въпрос или по принцип ( на всяка друга фирма)? Защото аз останах с впечатлението, че с  мебелите  точно на Арон има някакви проблеми. newsm78
Цитирай

Sofia

конкретно за мебелите на Арон говоря.Не само за кухните и за спалните и гардеробите
Цитирай

Sofia

Тези показаните на брошурата от Айко ли са ?
Цитирай

София

Тези показаните на брошурата от Айко ли са ?
Арон са
Цитирай

сф

в метро и практикер има за х 350. не са най-прекрасното качество, но за временна употреба /сиреч 1--3 години/ стават. купихме такъв модул за апартамент на близки, който се отдава пд наем.визията е добра, цената  - ниска и за наематели е о.к.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.