Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имам въпросче, а в КАТ от сутринта нема нииикой на телефона Mad
Колата, която ползвам, е собственост на инвалид. Съответно винетките се издават по специален ред и дори приемът на документи е до 31 януари. Самите стикери ще са готови чак февруари. Трябва ли сега, като излизам от София, да си купя обикновена винетка - седмична примерно? Има ли вече готови такива? От къде мога да си взема? Или срокът на вече изтеклата се удължава, щом новите не са готови, не по моя вина?
Цитирай

На отрязъка към винетката трябва да пише валидността й. За всички е до 31.01.
Седмични и месечни има на бензиностанциите. Годишните ги забавиха.
Цитирай

София

Мисля, че срокът на годишните (за миналата година) е удължен до края на януари, но не съм сигурна.
Цитирай

При хората, които обичам

Вердад е права, годишните винетки имат срок от 13 месеца - от 01.01 на настоящата  до 31.01 на следващата година.
Цитирай

София

На нашата изрично пише до 31.12.2006 Shocked
Цитирай

Значи не е годишна, така ли?
Цитирай

София

Няма ли на ОМВ и Шел вече от новите винтеки?Или в пощите?
Тази евро година започва много скапано от към бюрократични неща  ooooh!  Whistling

Блеинда, извинявам се, но ще ползвам темата за да питам нещо за гражданската.Колата ми е на инвалид, карам я с пълномощно.Като правя гражданска, тя се пише на името на този, на когото е талона (в случая - инвалида).Аз имам вина за ПТП, но де факто гржданската е на друго име.Каква гражданска трябва да ми се направи?С или без вина??  Уффф, дано ме разбрахте  Embarassed
Цитирай

Дамаянти, гражданската е поименна, според талона на колата. В твоя случай - на името на инвалида.
При ПТП направено по твоя вина (или с твое участие), отговорна си ти, лично.
Току що питах застраховател. Няма по-различна ГО.
« Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 14:59 от Verdad »
Цитирай

София

Пускам си аз теми, питам, разпитвам, а моичкият вече решил проблема кардинално - изстъргал винетката от стъклото и туй то Mad А сега ходи дебелей в тез тесни гащи ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.