Грозни и неподдържани ли са българските мъже?

  • 6 425
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
някак си чистоплътността и поддръжката се смятат за гейско занимание в БГ.
Което, по лично мое мнение, е тъпо Rolling Eyes
Какво пречи един мъж да се маже с крем за лице, примерно, ако му е чувствителна кожата или е изложен на вредни влияния? За ръцете същото важи.
Дай сега да не се маже, въпреки, че има нужда, за да не го мислят, че е гей Crazy

# 61
  • Мнения: 99
То в България и моя съдружник го обявиха за гей, защото отваря врати, помага за палтото, галантен е към жените, не излиза с жена, освен ако наистина не я харесва и не си ляга с всяка. Къпе се 2 пъти на ден, облича се чисто и спретнато, винаги е перфектно изгладен, и мирише прекрасно. Обича всичко да му е подредено, ходи 4 пъти седмично да тренира в залата, а всяка сутрин тича в парка. Мъжа ми и той не пада по долу, но нали е с мен, няма как да му лепнат етикет.

# 62
  • Мнения: 41
Къпе се 2 пъти на ден, облича се чисто и спретнато, винаги е перфектно изгладен, и мирише прекрасно. Обича всичко да му е подредено, ходи 4 пъти седмично да тренира в залата, а всяка сутрин тича в парка. Мъжа ми и той не пада по долу, но нали е с мен, няма как да му лепнат етикет.

Къде ги такива мъже!!
МАй повечето се отпускат след сватбата за съжаление

# 63
  • Мнения: 830
Моят мъж е от подържаните, мирише на хубаво, носи се чисто,изпран и изгладен,няма излишни тлъстини пък и е сладур Laughing

# 64
  • Мнения: 1 006

.... отваря врати, помага за палтото, галантен е към жените, не излиза с жена, освен ако наистина не я харесва и не си ляга с всяка. Къпе се 2 пъти на ден, облича се чисто и спретнато, винаги е перфектно изгладен, и мирише прекрасно. Обича всичко да му е подредено, ходи 4 пъти седмично да тренира в залата, а всяка сутрин тича в парка...


И после кво...  Wink Само толкова ли ще кажеш!?Спря на най-интересното. Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 165
 Laughingшарен свят,има ги всякакви ,някои ти е кеф да ги гледаш и да разговаряш с тях други като ги видиш ти иде да се понесеш с 200км в час. #Crazy   като цяло като че ли все повече се стремят да изглеждат добре  Thinking

# 66
  • Мнения: 99

.... отваря врати, помага за палтото, галантен е към жените, не излиза с жена, освен ако наистина не я харесва и не си ляга с всяка. Къпе се 2 пъти на ден, облича се чисто и спретнато, винаги е перфектно изгладен, и мирише прекрасно. Обича всичко да му е подредено, ходи 4 пъти седмично да тренира в залата, а всяка сутрин тича в парка...


И после кво...  Wink Само толкова ли ще кажеш!?Спря на най-интересното. Crossing Arms
Кажи за кое да продължа, за него много може да се пише  newsm53

# 67
  • Мнения: 2 634
Визирайки моя собствен,който след като ме "взе",спря да се поддържа,и смята че не е важно да изглежда добре,просто ще се въздържа от коментар...

# 68
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Българските мъже са едни съвсем нормални мъже  Peace Стига сте гледали по чуждите панички, там не е по-хубаво  Laughing
По въпроса за боядисването на косата на мъжете, аз като видя мъж с боядисана коса и  Sick Предпочитам посребрелите коси  Heart Eyes много повече респект вдъхват, а това е едно от нещата, което ценя в мъжете  Hug

# 69
  • Мнения: 1 006

Кажи за кое да продължа, за него много може да се пише  newsm53


Къф е тоя мъж бе...Отде го изкопа?  Shocked И кво го правите там?

Ми какво... newsm78 Мерки разни, тва-онова, цвят на очите и косата, състояние на зъбите и кръвоносната система, хранителни и двигателни навици, колко вдига от лежанка примерно, нещо за майка му също, близки и далечни планове и т.н.Да не забравя най-важното - местоположение и евентуално разположение. newsm53

# 70
  • Мнения: 99

Кажи за кое да продължа, за него много може да се пише  newsm53


Къф е тоя мъж бе...Отде го изкопа?  Shocked И кво го правите там?

Ми какво... newsm78 Мерки разни, тва-онова, хранителни и двигателни навици, колко вдига от лежанка примерно, нещо за майка му също, близки и далечни планове и т.н.Да не забравя най-важното - местоположение и евентуално разположение. newsm53
Съдружник ми е, приятел е на съпруга ми от много години (той го е изкопал  Simple Smile ). За правене, нищо не го правиме отглеждаме си го и му се радваме. smile3521
Висок е 1.90, около 87 кг, страхотни здрави ръце, плосък корем, светла коса, тъмни (не много) очи. Обича Кентъки и домашно приготвени ястия, не обича манджи. Тренира фитнес по 4 пъти седмично, всяка сутрин тича в парка, гледа почти всичко, което си заслужава по кината, слуша много музика. Не си пада много по дискотеките, но пък има много приятели и е често с тях по кафета. Не харесва безсмислените разговори, но пък е фен на бързите скорости, работохолик като мен. Скромен, но не и скучен. Майка му е прекрасен човек, често излизаме с нея на кафе, изключително интелигентна (както и баща му), ерудирана и възпитана жена. Родителите му са много приятна компания. Родителите му са материално обезпечени, но той категорично е отказал да взима пари от тях. Завършил е висшето си образование в USA, специализирал в Германия. Предлагат му мениджърска длъжност в Мерцедес, но той отказва защото смята, че баща му след като е дал към 250 000 EUR за образованието му, значи той трябва по някакъв начин да върне тези пари в БГ. И ето сега ни е съдружник. Завършил е френската гимназия, владее 4 езика перфектно..... Живее в София и все още търси любовта на живота си.

# 71
  • Мнения: 7 723

Къф е тоя мъж бе...Отде го изкопа?  Shocked И кво го правите там?

Ми какво... newsm78 Мерки разни, тва-онова, цвят на очите и косата, състояние на зъбите и кръвоносната система, хранителни и двигателни навици, колко вдига от лежанка примерно, нещо за майка му също, близки и далечни планове и т.н.Да не забравя най-важното - местоположение и евентуално разположение. newsm53

.........и телефон за връзка  smile3502  Mr. Green

..........Живее в София и все още търси любовта на живота си.

 newsm08.......... знае ли човек  newsm78 Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 006

Много моля дежурните МОД-ове веднагически да изтрият предния пост на didi_velikova и от него да оставят само горния цитат. Praynig

Къш, птици проклети! #Cussing out Ще видам аз едни телефони за връзка...Аз поПипах първа и инфото е само за мое ползване и всичко след него.

Диди, къде я търси таз любов, бе дарлинг... ooooh! Аз съм тук и сега. Flutter Телефони за връзка - на лични. Wink  И да не вземеш да свирнеш публично в кой парк тича младежа, че ще настане митинг.

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 17:32 от SUNFLOWER

# 73
  • Мнения: 99

Къф е тоя мъж бе...Отде го изкопа?  Shocked И кво го правите там?

Ми какво... newsm78 Мерки разни, тва-онова, цвят на очите и косата, състояние на зъбите и кръвоносната система, хранителни и двигателни навици, колко вдига от лежанка примерно, нещо за майка му също, близки и далечни планове и т.н.Да не забравя най-важното - местоположение и евентуално разположение. newsm53

.........и телефон за връзка  smile3502  Mr. Green

..........Живее в София и все още търси любовта на живота си.

 newsm08.......... знае ли човек  newsm78 Mr. Green
Съжелявам, но за телефона ще трябва да Ви разочаровам, ще е твърде некоректно от моя страна. Нека кажем така, ходи на фитнес на Спартак, тича сутрин към 6-7 в южния парк, често е в кафе Basic... и разбира се в офиса  Simple Smile.
.......... знае ли човек 

# 74
  • Мнения: 7 723

 Къш, птици проклети! #Cussing out Ще видам аз едни телефони за връзка...Аз поПипах първа и инфото е само за мое ползване и всичко след него.

МОЛЯ, МОЛЯ, това си е мойта темичка  newsm47
 
  Нека кажем така, ходи на фитнес на Спартак, тича сутрин към 6-7 в южния парк, често е в кафе Basic... и разбира се в офиса  Simple Smile.
.......... знае ли човек 

Отличителни белези , дай бързо smile3508

Общи условия

Активация на акаунт