Колички Graco!!

  • 26 672
  • 87
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 855
След дълго проучване на марките детски колички, сме решили със съпруга ми да купим детска количка Graco. Някой ползвал ли е тази марка? Моля, споделете впечатления! Според статистиката тя е малко над качеството на Чико. Кажете, дали наистина е така? newsm78

# 1
  • Мнения: 936
Лично аз нямам такава, но моя позната ползва и имам наблюдения. Според мен са излишно скъпи и след време започват да скърцат доста - на моята позната количката е купена в Щатите и в момента звучи плачевно. А и двойните колелета отпред не са най-добрия вариянт за българските улици.

# 2
  • Мнения: 3 478
Ами аз впечатления от други нямам, така че не мога да сравнявам. Аз имам Грако от вече 9 месеца, не мога да се оплача. Не е с двойни колела мисля, ама ха сега де като не съм сигурна. Не е заскърцала, ама знам ли дали няма да почне. Не я скъсвам от употреба, изглежда си още като нова. Взех такава, защото тук (около мен) просто са най-разпространени и срещани. Не съм я избирала по марката, просто тази ми харса. Идваше комбинирана със столче за кола, което ми беше супер за първите месеци, не трябваше да местя малката, беше навсякъде с кошчето, като слизаме само го качвах на количката. Има си отдолу достатъчно място за багаж. И още няколко други екстри, които на мен са ми достатъчни, тъй като както казах лично аз нямам много време да я ползвам, тъй като работя. Мога обаче да кажа, че ми е супер маневрена и много лесна за управление.

# 3
  • Мнения: 1 467
Хубави са много на външен вид, но като четох характеристиките им, не са от най-леките. Зависи кой какво търси, за мен това е тежка и обемна количка, без кола съм...

# 4
  • Мнения: 1 081
Хубави са много на външен вид, но като четох характеристиките им, не са от най-леките. Зависи кой какво търси, за мен това е тежка и обемна количка, без кола съм...

Не съм съгласна!Аз имам Graco mosaic със столче за кола и съм страшно доволна! Количката без столчето тежи едва 5 кг! Единственият недостатък е, че в БГ се предлага този модел без чувалче за краката. Иначе като колички на мен ми допадат, не само mosaic, и другите модели. И относно скърцането-няма количка, каквата и марка да е, колкото и да струва, която е с въртящи се колелета, и да не се е разскърцала-то това улици ли са! Единственият вариант да не ти скърца количката е да си купиш от ония "кютюци' им викам аз с помпащите се гуми по 15-20 кг без бебето и багажа-Mag Englang и т.н. Който има кръст и ръце да ги мъкне-не скърцат, вярно е:)

п.п. От скоро (поне във Варна) се предлагат колички "КРАФТ"-много добри отзиви от мои познати има за тях, и са наполовина на цената на Graco.

# 5
  • Мнения: 1 081
и относно сравнението с Чико-зависи италианско или китайско Чико, и Graco по същия начин-дали е американско или турско изпълнение. Моята например е от Испания, американско производство. Никакви забележки нямам!

# 6
  • Мнения: 1 467
Хубави са много на външен вид, но като четох характеристиките им, не са от най-леките. Зависи кой какво търси, за мен това е тежка и обемна количка, без кола съм...

Не съм съгласна!Аз имам Graco mosaic със столче за кола и съм страшно доволна! Количката без столчето тежи едва 5 кг! Единственият недостатък е, че в БГ се предлага този модел без чувалче за краката.

Говориш за сититаун класик, този модел, който е лек да, аз говоря за друг, от 0 месечно бебе нагоре, той тежи 9 килограма само количката. Зависи кой какво търси.

# 7
  • Мнения: 94
Аз ползвам Graco вече 7 месеца и съм много доволна:
- лесно маневрена;
- не се е разскърцала(всеки ден поне по 3-4 часа въртя с нея по улиците);
- събира се в багажника на колата ми;
- има кош за колата и в нея Беба слагам от 10-я ден и все още се събира, а вече е 9кг;
- по-лека е от Чикото(подобния модел)
http://images12.snimka.bg/001914156.jpg
-  струва точно колкото Чикото и е купена от БГ1

Успех в избора на количка!

П.С. Моя позната има ConfortBebe и е много доволна. Разгледай и тях.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз имам количка Graco и съм изключително доволна!
Лека, маневрена, има си и столче за кола. Ползвам я вече 6 месеца без изобщо да я жаля по нашите улици и тротоари, още не скърца. Сгъва се изключително лесно, буквално с една ръка.
Уточнявам, че ми е донесена от САЩ, а не е купена от тук.

# 9
  • Мнения: 62
Аз ползвам Graco вече 3 месеца и съм много доволна:, купена е от Англия, много по добра е от  същия модел на Чико. 

# 10
  • Мнения: 2 254
И нашата е Graco.Добра е,лесно се сгъва,маневрена е,има къде да си слагаш както шишето/чашата на детето така и твоята с кафето Wink Ще останеш доволна от избора си.
  А за протокола ,не съм имала Чико и не мога да направя сравнение....

# 11
  • Мнения: 339

Говориш за сититаун класик, този модел, който е лек да, аз говоря за друг, от 0 месечно бебе нагоре, той тежи 9 килограма само количката. Зависи кой какво търси.
morgause Simple Smile,
Гледам каталога им пред мен и имат няколко модела за от 0 до ...х месеца. Тази от 9 кг не е най-леката Wink
И аз се замислям за количка Graco Vienna с Travel System...
Засега май само добри отзиви чувам от хора, които са ползвали Graco.
Освен това седалките им за кола са едни от най-здравите в момента в USA  според Consume Reports излезли преди няколко дни. ( С благодарност за данните на Tandoori WinkPeace

# 12
  • Мнения: 493
Аз ползвам Graco вече 7 месеца и съм много доволна:
- лесно маневрена;
- не се е разскърцала(всеки ден поне по 3-4 часа въртя с нея по улиците);
- събира се в багажника на колата ми;
- има кош за колата и в нея Беба слагам от 10-я ден и все още се събира, а вече е 9кг;
- по-лека е от Чикото(подобния модел)


 Peace

# 13
  • Мнения: 41
Аз ползвам вече 3 месеца Graco,доволна съм,на мен ми е лека,с всичките екстри е:чувалче,чанта,столче и дъждобран.Единственото което е че едното ми колело се разкърца Twisted Evil и то не винаги а само като минавам през неравност,но като гледам по улиците почти всяка втора количка скърца Grinning с тези скапани улици.Успех с избора Peace.

# 14
  • Мнения: 350
Сестрата на мъжа ми  подари нейния  Graco донесена от USA производство 2003 г. с Travel System. Докато племенника беше малък когато сме излизали на разходка в града тя с една ръка я сгъваше и слагаше отзад в таксито, и дори в автобус сама я е качвала (разбира се онези автобуси с ниски подове или смъкващи се такива) голямо чакане падаше по спирките, но все пак живея във ВТ, където посоките са три  - нагоре, надолу и по стълбите  Laughing Количката без кошницата тежи 7 кг. Кошницата можe да се слага в кола и без базата, племенника я ползваше до 1 г. и половина. Количката я полазва до 3 г.


# 15
  • Мнения: 795
 Аз се бях ориентирала към този модел на Грако :


но разгледах сайта им www.gracobaby.com където цената за същата беше 240 USD, а сега май са и по-евтини, и ме хвана яд - то бива надценка ама ...1080 лв. да струва в Пакостник!!

# 16
  • Мнения: 493
az imam tozi model
http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=7255WL … amp;CategoryID=12
no w siwata gama i q wzeh za 650lv. ot edin magazin waw varna

i sym adski dowolna  Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 6 472
И ние сме с Грако. Късопаметна съм и няма никакъв шанс да ви кажа кой модел е точно. Тежи 5 кг, много лесно и бързо се сгъва. Беше идеалното решение за такива като мен, които ежедневно товарят колата и ходят да се разхождат в парка (около нас няма къде). Много е маневрена и спокойно се управлява с една ръка. Има си недостатъци - разкърца се, с малки гуми е, което я прави по- непроходима при неравен терен.

# 19
  • Мнения: 1 176
Аз също ползвам количка  Graco.Живея в Канада и тук тази марка е най-разпространена и предлагана.Има няколко модела.Към повечето от тях има и столче за кола.С него бебето се транспортира много лесно и удобно.Ако се придвижваш с кола е добър вариант,защото кошницата с бебето  се слага много лесно както в колата,така и върху количката.След дълго обикаляне по магазините,аз си избрах най-добрия за момента модел според мен-Graco Quatro Tour LX.Лека е,много маневрена-има 4 предни колела,които се въртят на 360 градуса.Същите могат и да се застопоряват,за да не се въртят.Облегалката има 4 позиции.Има часовник и термометър,място за чашка и бутилка както и две отделения за дребни вещи.Отдолу също има достатъчно място за багаж.Към количката има и зимно чувалче.Сгъва се много лесно-с една ръка.На мене ми е удобна,на детето също.Просто тук няма голям избор,затова взех Graco.Цените им са поносими,за сметка на десените им обаче.Тук платих около 280 $ CAD ,но ако бях в България едва ли щях да дам над 1000лв. за детска количка.Все пак мнението ми е,че Graco не е лош избор.

# 20
  • Мнения: 795
....Просто тук няма голям избор,затова взех Graco.Цените им са поносими,за сметка на десените им обаче.Тук платих около 280 $ CAD ,но ако бях в България едва ли щях да дам над 1000лв. за детска количка.Все пак мнението ми е,че Graco не е лош избор.
Значи съм била права за цената (днес пак разгледах сайта -134 долара са в САЩ). Май в България много се спекулира с цените, особено когато една фирма е единствен вносител #2gunfire
Учудва ме, че в Канада нямате голям избор - та в малката България е "заринато" с колички - турски, испански, френски, италиански и др.западноевропейски, американски също!! Да се чуди в избора си човек Party Party Party

# 21
  • Мнения: 533
Отдавна сме се спряли на тези колички,но моля ако някой си я е поръчвал от сайта им да ми каже колко се плаща за транпорт и достака.И за колко време става доставката?Благодаря!

# 22
  • София
  • Мнения: 341
Много добра марка колички. Моята е Mirage + Travel System. Лека и удобна. Използвам я вече 9 месеца и нямам забележки.

# 23
  • Мнения: 1 544
Имах количка Грако от Италия и бях много доволна ,но от БГ не бих си купила никога единствено и само заради цената тея просто са луди.
На моя приятелка и донесоха Грако от Щатите за 94 долара а същия модел тук е 540 лева  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 936
Макар че аз писах за скърцащите колела, като ви четох досега и като разгледах сайта на марката, реших да си купя именно такава, но ще си я поръчам от Щатите или другаде.

# 25
  • Мнения: 452
А тази как ви се струва? http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1621
Някой има ли наблюдения?

# 26
  • Мнения: 324
На мен ми се струва не много добра. Личи си, че прдната гума не върти на 360 градуса, а това е мноооого важно за 3-колките

# 27
  • Мнения: 795
На триколката наистина не се върти предното колело, но виж тази, някъде в подобна тема я предложих, за лятна количка много ми харесва!

# 28
  • Мнения: 533
Направих запитване до Грако,но те или се правят или не искат да ми направят доставката.Писаха ми ,че не разпознават този модер и ако имам повече запитвания ,те с удоволствие ще ми отговорят.

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Отдавна сме се спряли на тези колички,но моля ако някой си я е поръчвал от сайта им да ми каже колко се плаща за транпорт и достака.И за колко време става доставката?Благодаря!
Аз ще използвам темата,за да попитам също за доставка от сайта им.
Харесала съм си ето тази количка от сайта им,без кошчето http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6712NA … =2&subCatID=#
Но ме интересува,колко ще ми излезе,доставката и транспорта и за колко време ще пристигне.
Може ли някой да помогне,като даде информация за това.
Благодаря предварително.

# 30
  • Мнения: 1 544
Отдавна сме се спряли на тези колички,но моля ако някой си я е поръчвал от сайта им да ми каже колко се плаща за транпорт и достака.И за колко време става доставката?Благодаря!
Аз ще използвам темата,за да попитам също за доставка от сайта им.
Харесала съм си ето тази количка от сайта им,без кошчето http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6712NA … =2&subCatID=#
Но ме интересува,колко ще ми излезе,доставката и транспорта и за колко време ще пристигне.
Може ли някой да помогне,като даде информация за това.
Благодаря предварително.
Здрасти аз за съжаление немога да ти отговоря  на въпроса , но само като информация да ти кажа ,че аз имх този модел в тъмно син цвят и си я бях купила преди 4 години от Италия за 350 лева /много здрава и удобна количка/ Та мисълта ми е че дори да не е от Щатите някъде от европа пак е по ефтино отколкото в БГ.

# 31
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Отдавна сме се спряли на тези колички,но моля ако някой си я е поръчвал от сайта им да ми каже колко се плаща за транпорт и достака.И за колко време става доставката?Благодаря!
Аз ще използвам темата,за да попитам също за доставка от сайта им.
Харесала съм си ето тази количка от сайта им,без кошчето http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6712NA … =2&subCatID=#
Но ме интересува,колко ще ми излезе,доставката и транспорта и за колко време ще пристигне.
Може ли някой да помогне,като даде информация за това.
Благодаря предварително.
Здрасти аз за съжаление немога да ти отговоря  на въпроса , но само като информация да ти кажа ,че аз имх този модел в тъмно син цвят и си я бях купила преди 4 години от Италия за 350 лева /много здрава и удобна количка/ Та мисълта ми е че дори да не е от Щатите някъде от европа пак е по ефтино отколкото в БГ.

Благодаря за информацията.
Аз много харесах,точно този модел,и търсих къде ли не в нета,даже бях готова,ако си намеря такава количка и втора употреба да е стига да е запазена.
За съжаление обаче нищо не открих и затова се интересувам ако си я поръчам от сайта им колко ще ми излезе и за колко време ще ми я доставят.

# 32
  • Мнения: 533
Писах на GRACO за конкретен модел и те ми отговориха,че не разпознават модела,но ,ако имим др.въпроси с удоволствие ще ми отговорят.Според мен не са се светнали къде в Европа е Б.я!!!!!Това е нов адрес,който са ми дали
http://www.gracobaby.com/store/default.aspx

 

# 33
  • Мнения: 493
преди седмица бях решила да си продам количката която е Травел систем LiteRider™ Stroller 6712NAP
бях решила да я сменям с летния вариант на Quinity
хубаво,че преди да се срещна да я дам на момичето което я купуваше сложих бебо в една Quinity
няма база за сравнение, кракото е значително по маневрена и широка за бебо особено когато се наложи да спи
естествено има си и минуси, предимството на Quinity е че е по-лека
но за момента сам убедена в добрия си избор на Крако Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 544
ivka10  в сайта им няма ли телефон за връзка ? най добре е да попиташ директно тях или най добрия варянт е ако имаш познати някъде в Европа да ги помолиш да ти я купят и пратят. 

# 35
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
ivka10  в сайта им няма ли телефон за връзка ? най добре е да попиташ директно тях или най добрия варянт е ако имаш познати някъде в Европа да ги помолиш да ти я купят и пратят. 
За телефон,не съм гледала,защото съм скарана с езика Embarassed
За познати,поне за момента не се сещам за някой,който може да ми я купи и да ми я прати,пък и ми е неудобно да ангажирвам някой друг със мойта прищявка за тази количка.
Ама какво да се прави,като луднах по нея,и търся под-дърво и камък този модел,засега безуспешно. Cry

# 36
  • Мнения: 765
 Аз нещо се влюбих в тази марка и съм решила за следващото да си взема такава . Досега бях на Куини , доволна съм , но следващата определено ще  е Грако .

# 37
  • Мнения: 1 544
Аз нещо се влюбих в тази марка и съм решила за следващото да си взема такава . Досега бях на Куини , доволна съм , но следващата определено ще  е Грако .

Ей ама на тема колички сме опасна работа  Joy аз пък първо бях с Грако а сега съм с Куини доволна съм и от двете ама разнообразие ми трябва  Wink
 
ivka10  мен като ме обвземе манията и се побърквам та знам какво е  Laughing и до скоро ми се налагаше да пътувам до Италия почти всеки месец ама сега заради бебо не ходя иначе с удоволствие щях да ти донеса /ако нещо ми се отвори път ще пиша/ ако не стискам палци да намериш начин да си я купиш  Peace

# 38
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз нещо се влюбих в тази марка и съм решила за следващото да си взема такава . Досега бях на Куини , доволна съм , но следващата определено ще  е Грако .

Ей ама на тема колички сме опасна работа  Joy аз пък първо бях с Грако а сега съм с Куини доволна съм и от двете ама разнообразие ми трябва  Wink
 
ivka10  мен като ме обвземе манията и се побърквам та знам какво е  Laughing и до скоро ми се налагаше да пътувам до Италия почти всеки месец ама сега заради бебо не ходя иначе с удоволствие щях да ти донеса /ако нещо ми се отвори път ще пиша/ ако не стискам палци да намериш начин да си я купиш  Peace


Предварително благодаря,ха дано ти се отвори път скоро,защото аз не виждам как бих могла да се сдобия скоро със количка. Sad

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 402
Simple Smile И аз навремето продрах земята, докато се сдобия с грако Simple Smile Доволна съм - аз си взех куатро делукс. Изгледах си детето до 2 годинки с нея без да я сменям с лятна или по-лека. Никакви забележки нямам, освен начина на закупуването й! Тогава я нямаше в БГ и я поръчахме от САЩ чрез наш познат. ОБАЧЕ!!!! оказа се, че размерът на опаковката е такъв, че надминава макс. допустимото обемно тегло на USPS и нямаше никакъш начин да се изпрати по пощата, освен ако не я пуснат като експресна, което щеше да ми струва точно 3 пъти повече отколкото струваше количката Simple Smile Та с много зор накрая си я получих Simple Smile чрез познат на познат на познат и т.н., който се прибираше със самолет Simple Smile
Успех в покупката, на който се е решил!
И още нещо - няма американско и турско грако Simple Smile американското е от Китай, а в Европа са си made in EU  Wink

# 40
  • Мнения: 123
Някоя от вас има ли идея от къде точно в Европа могат да се намерят моделите на Грако? Аз съм им много голям фен и бих отскочила до някъде, за да си я поръчам, пък защо не и да си я доставя? Би било страхотно ако има в Гърция например, макар че и Рим не е далеч...
Много ще съм благодарна на подобна информация   bouquet

# 41
  • Мнения: 307
И аз съм с Греко- 2 броя:) Супер доволна съм, едната ми е подарък и е по-лека, другата е зимна, но и двете стават много компактни на сгъване и са леки. Много са здрави и  в Америка  Греко е много уважавана марка, карсийта го ползвахме до към 9 месеца.  Тук оба4е са на маного висока цена, а не разбирам за6то?!?

# 42
  • Мнения: 123
Привет, мацки!
Исках само да кажа на тия, които се вълнуват от темата, че се обаждах на телефона в американския сайт да питам за доставка до тук, или до Европа, както и за транспортни разходи. Казаха ми, че от споменатия сайт може да се поръчва само за територията на Америка. Но че имат представителства на доста други места. Посочиха ми къде в сайта мога да им намеря адресите, така че ви ги препращам приложено тук  Laughing :

http://www.gracobaby.com/customerservice/international_contacts.aspx

# 43
  • Мнения: 493
в саита не видях Турция , а определено там почти във всеки по голям търговски център където има бебешки неща се намират техни колички и то на доста поносими цени сравнение с БГ.

# 44
  • Мнения: 533
Да логично е тогава в Турция да има техен представител!Трябва да се поразпитаме-ей,къде е !

# 45
  • Мнения: 376
Хубави са много на външен вид, но като четох характеристиките им, не са от най-леките. Зависи кой какво търси, за мен това е тежка и обемна количка, без кола съм...

Не съм съгласна!Аз имам Graco mosaic със столче за кола и съм страшно доволна! Количката без столчето тежи едва 5 кг! Единственият недостатък е, че в БГ се предлага този модел без чувалче за краката. Иначе като колички на мен ми допадат, не само mosaic, и другите модели. И относно скърцането-няма количка, каквата и марка да е, колкото и да струва, която е с въртящи се колелета, и да не се е разскърцала-то това улици ли са! Единственият вариант да не ти скърца количката е да си купиш от ония "кютюци' им викам аз с помпащите се гуми по 15-20 кг без бебето и багажа-Mag Englang и т.н. Който има кръст и ръце да ги мъкне-не скърцат, вярно е:)

п.п. От скоро (поне във Варна) се предлагат колички "КРАФТ"-много добри отзиви от мои познати има за тях, и са наполовина на цената на Graco.

В голяма грешка си - Mag England тежат 9кг. по-предните модели и 10 кг. новите. Превъзхождат доста други марки и модели.

# 46
В количките има Макларън и всички останали. Ние сме с Грако, но с рамка за седалката за кола (не травъл систем). Много сме доволни, много - не будиш детето като го местиш, пести място, гледа към теб, не тежи и заключва предни колела. Със седалките за коли количките са отживелица според мен.

Ето го

http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6001BC … ID=&subCatID=

# 47
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Нямам такава количка, но в Гърция съм ги разглеждала в детските хипермаркети - е, цените са 2-3-4 пъти по-ниски от България...

# 48
  • Мнения: 123
Някои споменаха Турция и Гърция, детските хипермаркети.
Може ли да уточните в кой град по-точно и къде. Имам път и на двете места, така че мога да се пробвам. Ще съм ви много благодарна   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 393
След дълго проучване на марките детски колички, сме решили със съпруга ми да купим детска количка Graco. Някой ползвал ли е тази марка? Моля, споделете впечатления! Според статистиката тя е малко над качеството на Чико. Кажете, дали наистина е така? newsm78

Не знам дали е така в Б-я, аз съм в САЩ и тук със сигурност Чико е класи над Graco ( и също така два пъти по - скъпа).
Писала съм и преди - Graco е ширпотребата на количките в Америка.
И ме изумява, че количка, която тук струва $125, в България е 1200 лв.  Shocked

Иначе не са лоши колички, повечето им модели са сполучливи, леки са и приятни на външен вид.

# 50
и аз си поръчах GRACO травъл системс на един приятел от англия и сега е чакам да дойде в българия излезе ми 80 паунда .та този мой приятел ми каза  английски сайт от който си е избрах и в момента беше на промоционална цена,но колкото до разходите до българия проверихме от англия до българия ще ми струва 63 паунда,надявам се да не съжалявам,но вие ме успокоихте поне тези които са е ползвали

# 51
  • Мнения: 123
Не знам дали е така в Б-я, аз съм в САЩ и тук със сигурност Чико е класи над Graco ( и също така два пъти по - скъпа).
Писала съм и преди - Graco е ширпотребата на количките в Америка.
...
В Америка бих казала, че нещата, да не говорим за модата, винаги са били леко извратени и доста безстилни. В Лондон Грако се котират като една от най-предпочитаните марки от всякакви звезди- като се почне от Мадона и свършим с дъщерята на Род Стюарт и още сума ти други.
А ако някоя се интересува от наистина шантави мода при количките - вижте моделите на Bugaboo в сайта на Amazon.com (струват между 500 и 2 000 долара... и са ужасно грозни според мен) Апропо, там намерих почти всичко на Грако, което търсех, и ако не се лъжа правят доставки почти навсякъде.

# 52
  • Мнения: 354
Някой от вас има ли идея как да се сдобия със седалка за автомобил, която да става на количката Graco mosaic, може и използвана!

# 53
  • Мнения: 795
Намалили са цените на количките Грако в Пакостник! Мозаик е 380 лв, а доскоро беше 540 лв, Куатро лукс струваше 1080, а сега е 770 лв. Одеве разглеждах сайта и ми направи впечатление!

# 54
  • Мнения: 533
те сигурно са ни чели Ха-Ха-Ха!Крайно време беше,макар че има още какво да се желае!

# 55
  • Мнения: 123
Официалните дистрибутори ми казаха, че ще актуализират цените, включително и в Пакостник, защото не били реални, а искат да налагат марката на пазара.
Така че, ако някой се вълнува от техните продукти- да се обажда на дистрибуторите и оттам ще го насочат по-точно.
02/ 936 07 02,  032/ 63 03 94 и  0898 775 117.

# 56
Zdraveite i moqta koli4ka be6e GRACO, no predi sedmica q prodadoh.Iskam da kaja, 4e edva li moje 4ovek da si kupi po-udobna koli4ka ot tazi-strahotnisa.Naistina jalko, 4e ot tuk ne moje da se kupi.Moqta be6e Travel sistems s displei s 4asovnik i termometa.Napravo bqh vlubena v neq i ima6e i stol4e za kola  v k-t.No za jalost ni stana malka i mi se naloji da q prodam.Ako mojeh 6tqh vinagi da polzvam tazi marka.

# 57
  • Мнения: 354
karpuzova E на каква възраст ви стана малка? Дано до 2 годинки издържи?????????

# 58
  • Мнения: 108
и аз много харесвам Грако и май това ще е следващата ни количка, а някой да ми каже - тези по-леките модели стават ли за новородено или трябва да се използват само с кошчето за кола Thinking

# 59
  • Мнения: 324
Момичета, искам да ви се оплача Sick
След разговор с вносителите бях изпратена до Пакостник, за да видя наживо моделът, който си харесах Mosaic. Първо, този магазин не стига, че е накрая на света, ами и е наврян в някаква клетка метър на два, няма почти нищо налично, а въпросната количка в някакъв отвратителен камуфлаж беше като по чудо изложена. Изглеждаше като правена в час по трудово обучение  #2gunfire
След видимото ми разочарование ми беше предложено да "слезем до склада", за да съм видела модела в червено. ОК, слязохме, оказа се обаче, че складът се намира в гараж на съседеден жилищен блок и отново е метър на два, а вътре отново имаше точно пет колички, опаковани, две от които Graco, ноооо червената не беше червена, а комбинирано с бонбонено розово, като ми беше упорито предлагана, въпреки, че бебо беше с мен и стана ясно още в магазина, че е момче. И така, след това приключение продължавам да съм в търсене на лятна количка ooooh! ooooh! ooooh!

# 60
  • Мнения: 3 457
И така, след това приключение продължавам да съм в търсене на лятна количка ooooh! ooooh! ooooh!
А защо не погледнеш Пег Перего Ария или Плико Лайт?Има и съседни теми за Арията PeaceПликото също е хубаво ,но е малко по тежко то е 6,9кг.,а Арията е 5,8кг.

И аз бях толкова чувала за този Пакостник,че чак убедих мъжа ми да отидем до него-наистина супер трудно го открихме,добре ,че той е живял няколко години в София.Искахме една кошара и една количка,но ги нямаше налични,после питахме и за други неща и тях нямаше и на края си тръгнахме с едни чорапки,една шапка и 3 бр. ританки.-направо нищо на фона на това ,което исках да купя.Явно ,че им трябва време за да си ги осигурят,защото съм пазарувала от интернет магазина им и като цяло съм оставала доволна.  bouquetТака ,че моето заключение е ,че втори път до там няма да отида,но бих си поръчала по интернет.

# 61
хайде сега малко информация от извора - ние с жена ми в момента сме в щатите и активно търсим бебешки нещица - септемврийче чакаме. С две думи не мога да ви опиша за какво разнообразие и за какви цени става дума..... Shocked Shocked Shocked
като погледнахме в БГ нещата, които ни интересуват.... newsm78 newsm78 #Cussing out #Cussing out

Та това, което си набелязахмв, по - едрите неща де, са една травел система на грако за 180$, като по-евтиният вариант в България е 770 лева ( тук е 150$). Небелязахме си и едно самолюлящо се шезлонгче с батерии за 40$, пееща играчка на Дисни за над леглото с героите от мечо пух за 29$. Разликата можете да си я сметнете сами и си представете с какъв процент ни товарят по магазините - нямам нищо против хората да печелят, но не можеш да слагаш печалби от по 200% на артикул, какъвто и да е транспортният разход, имайки предвид, че това са цени в магазина, а дистрибуторът работи с доооста по-ниски.

Иначе по-дребните неща с изключение на дрешките са на същите цени - шишета, стерилизатори бла бла. Дрешки има на много прилични цени, на много места има безумни разпродажби, от които могат да ви заболят главите.

Та така от нас някой ако има въпроси да пише.Simple Smile))

# 62
  • Мнения: 1 102
За информация, миналата седмица видях че в Хиполенд-Пловдив продават колички на Грако за по 280лв. някъде.

# 63
  • Мнения: 533
Ако можеш кажи за кои модели на Грако.Травел систем колко струва?

# 64
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Някой от вас има ли идея как да се сдобия със седалка за автомобил, която да става на количката Graco mosaic, може и използвана!
И мен ме вълнува това, но за Graco Mojo. но предполагам, че чодела е без значение

# 65
  • Мнения: 533
На нас ни е заедно с количката.Така беше в кашона,който пристигна от САЩ.

# 66
  • Мнения: 1 081


Ето това е столчето, което става за Мозаик, обаче тук е адски скъпо/370 лв е в Пакостник/. Не знам дали ще го намериш по-евтино по магазините, пусни в Продавалника обява, може да излезе нещо. Аз имам такова, но не мисля да го продавам, че се каня за второ детенце:)

# 67
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
а става ли за новородено,че ни подариха такова.

# 68
  • Мнения: 1 081
За такова ми го продадоха:) Пък и аз малкия от първия му ден, до 5тия месец не го изкарах от това столче-и за разходка в количката, и в нас го разнасях из стаите. Някои казват, че не било полезно повече от 2 часа да се държи бебето в такова столче, ама аз не знаех, и да чукна на дърво, на малкия нищо му няма:)

# 69
  • Мнения: 204
AZ IMAM KOLICHKA GRACO, I STOLCHE ZA KOLA, MNOGO BJAH DOVOLNA, I SEGA SHTE JA POLZVAM SUS VTOROTO DETE. ZA MEN GRACO E NOMER 1. PREPORUCHVAM VI JA.

# 70
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Да, наистина столчетата на Грако са супер скъпи, ако трябва да се вземат по отделно, аз за това исках да разбера дали на друга марка могат да се напаснат с Гракото. Хареса съм си модела Mojo, който е от един клас с нея, но е по-евтин, а ми го препоръчаха пред Мозайката - бил по-нов, подсилена рамка, тъканта била с иновации и незнам още какво.
Няма проблем бебето да стои повече от 2 часа в столчето.

# 71
Аз също ползвам Graco  и съм много доволна наистина тук много спекулират с цените затова сега искам от сйта им да си поръчам и столче за кола на за съжаление не намерих фирма която да идва до България

# 72
  • Мнения: 493
Аз също ползвам Graco  и съм много доволна наистина тук много спекулират с цените
но все пак когато си я вземеш от БГ  количката и столчето имат гаранция 2 години.

# 73
Здравейте дами, аз едно бързичко постче ще сложа тук защото човек никога не знае. Писах преди време че ще си взимаме количка травел система на грако - е взехме я и изчезна по пътя... познайте къде - най-вероятно на нашето летище. Та молбата ми е ако някой някъде намери или види да се продава ето тази количка

http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=7255JJ … amp;CategoryID=12

моля да ми сигнализира по някакъв начин
0886606494 Явор. С много кеф си я купихме на много прилична цена както съм написал и не мога да ви опиша колко ни е мъчно че ни я свиха по този  начин. Хубавото е че в европа такава не се предлага така че ако си я видя някъде мисля че може да се разпознае още повече че ние имаме и книжката и столчето за колата.

Предварително ви благодаря

# 74
  • Мнения: 829
може ли едно въпросче и от мен: къде в София има най-голям асортимент изложени колички Грако, за да отидем на място да ги огледаме и да си изберем модел? като ги гледам на картинка в е-магазините ми е трудно да избера. друго си е око да види, ръка да пипне  Wink иначе и ние сме се пряли на тази марка, но точният модел предстои да го уточним.

предварително ви благодаря  Hug

а, да, и ако някой се включи с инфо къде в Гърция, например в (около) Солун - голям хипермаркет или нещо подобно - могат да се намерят тези колички, би било прекрасно  Hug

малко офф, но за преживелиците на преждеписалия, i_froloshki, думи нямам! как може да има такива хора  #Cussing out !!!

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 05:38 от malejna

# 75
PRODAVAM KOMBINIRANA KOLI4KA  GRAKO TREKO .TRIKOLKA S 4 POZITSII ZA GRUB4ETO ,STOL4E ZA KOLA I BAZA ZA KOLA PLUS DAJDOBRAN IZPOLZVANA E 3 MESETSA V OTLI4NO SASTOIANIE

# 76
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз имам количка Mothercare, които изглеждат точно като Graco и съм много доволна.  :peace
Количката е много удобна и маневрена. Продава се със столче за кола, порт бебе и покривало за количка през зимата когато детето е по-голямо.

http://www.mothercare.com/gp/product/B000R9YYHE/ref=sc_iw_c_3_0_ … ZUGQ&mcb=core

# 77
  • Мнения: 279
Аз също съм много доволна от колички Грако.От 8 месеца използвам Грако Мозаик и съм супер доволна,още повече че не съм се спряла с нея,дори и на планина ходихме с нея Grinning
 Peace

# 78
  • Мнения: 829
Аз също съм много доволна от колички Грако.От 8 месеца използвам Грако Мозаик и съм супер доволна,още повече че не съм се спряла с нея,дори и на планина ходихме с нея Grinning
 Peace
и ние ходим с нашата Грако, супер е! все й забравям модела обаче, но е много лека, супер лесно се сгъва и разгъва, бебка се чувства страхотно с нея, на мен ми е лесно да я карам. За нас е добър избор  Peace

# 79
  • Мнения: 533
Страхотни са!Не съжалявам, че така се заинатих преди да родя и ми я донесоха от щатите!

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 20:19 от ina_ana

# 80
PRODAVAM KOMBINIRANA KOLI4KA  GRAKO TREKO .TRIKOLKA S 4 POZITSII ZA GRUB4ETO ,STOL4E ZA KOLA I BAZA ZA KOLA PLUS DAJDOBRAN IZPOLZVANA E 3 MESETSA V OTLI4NO SASTOIANIE


moje6 li da mi prati6 snimki na koli4kata i kakvi pari4ki 6te i i ska6

# 81
  • Мнения: 45
PRODAVAM KOMBINIRANA KOLI4KA  GRAKO TREKO .TRIKOLKA S 4 POZITSII ZA GRUB4ETO ,STOL4E ZA KOLA I BAZA ZA KOLA PLUS DAJDOBRAN IZPOLZVANA E 3 MESETSA V OTLI4NO SASTOIANIE


валидна ли е обявата
пиши ми на sil_via@abv.bg ако е свободна искам да я видя ако може и снимки

# 82
  • Мнения: 200
Момичета, искам да ви се оплача Sick
След разговор с вносителите бях изпратена до Пакостник, за да видя на живо моделът, който си харесах Mosaic. Първо, този магазин не стига, че е накрая на света, ами и е наврян в някаква клетка метър на два, няма почти нищо налично, а въпросната количка в някакъв отвратителен камуфлаж беше като по чудо изложена. Изглеждаше като правена в час по трудово обучение  #2gunfire

Graco-то са си такива колички, не добре направени. Пластмасата им е отвратителна, а десените в повечето случаи кошмарни, с малки изключения.Точно ширпотреба. Въобще не могат да се сравняват с чико. Имам столче за кола и не го харесвам, много е дървено и тежко. Столчетата за храна по стават, пластмасата не е лоша , седалките са меки, но пак десените са ужас.

# 83
  • Мнения: 533
Ne e viarno!!!Tezi proizvedeni za USA ne sa takiva!

# 84
  • Мнения: 22 432
Zara73, изобщо не съм съгласна с теб, че са зле направени количките, да не говорим пък коментара за пластмасата. Изключително стабилни и маневрени са.
Ако в БГ внасят количките от Китай, или не знам къде е възможно това да е вярно. Аз си взех количката от Англия и съм изключително доволна.
Десените им също са им добри, зависи си от вкуса на човека.
Моята е тъмно синя, почти лилава.

# 85
  • London, baby
  • Мнения: 800
Моята приятелка имаше количка Mosaic, на 2 пъти и се счупи.. и от магазина отказаха да и я подменат. Пълен боклук, явно партидата е била такава...количката струваше около 600лв.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 855
След като толкова отдавна бях пуснала тази тема, за да сондирам вашите мнения. сега идва ред да продавам количката. Модела е Graco Spree, тъмно синьо и черно, комбинирана, изключително запазена. Много съм доволна от нея, но вече сме големи и започна да ми дежи в комбинация с детето. Купихме си лятна. Ако някой има интерес, да ми пише на лични, ще дам повече информация.

# 87
  • Мнения: 829
и аз съм си супер доволна от количката - маневрена, супер лека, много лесно се сгъва/разгъва, десена ми харесва. Според мен си заслужи парите - 500 лв. беше със столче за кола.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт