Моите любими торти! - 4

  • 54 063
  • 282
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 357
Записвам се в новата темичка   Grinning

# 2
  • Мнения: 818
Iaskova,много е оригинална тортата ти.А вьтре каква е?

# 3
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Момичета, искам да направя торта, но не знам каква  Crazy
Искам нещо различно. Обикновено правя пандишпанови блатове или точени кори и мажа с млечно маслен крем.
Дайте идея за друга моля. Само да става за консумация от дечурляга, т.е да не е с много шоколад  Mr. Green

# 4
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Мимито, направи руския Медовик - много вкусна торта и е подходяща за деца. Корите са с мед, а крема може млечен, но става и с заквасена сметана и захар.

# 5
  • Мнения: 1 116
Подкрепям за Медовик-а, много се харесва от децата, пък и от възрастните Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 243
Записвам се!

# 7
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Медовика го изядохме вчера  Laughing
Мъж ми каза че е добра, но по - му харесвала тортата Наполеон  hahaha Вкус Grinning

# 8
  • Мнения: 9 567
Записвам се в новата темичка   Grinning

И аз.

# 9
  • Мнения: 373
Вътрешността на тортата е готови батове и крем, който приготвих по съчинена от мен рецепта, но стана невероятно вкусна.
крем:1л. сладкарска сметана, 300мл прясно млеко, 1 пудинг  ванилия на д-р Йоткер (мислех че имам 2 бр, но се оказа само 1 и за това допавих 3с.л. натурално пшенично нишесте), 125 гр пудра захар.
Украсата сама си я измислих, аранжирах си плодове каквито имам и отгоре намазах с желатин.
В тава с отделящо се дъно нареждам блат, крем и т.н, оставих за около 1/2 час в хладилника да се стегне малко и тогава наредих плодовете и намазах с желатина (30 гр) и оставих в хладилника за 1 нощ, на сутринта я украсих със сметана.
Много вкусна стана.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
 Simple Smile Мими ето още една идея - торта Снежанка .

    клик

# 11
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Прекрасна торта! Красота!  Hug Моля те, обясни как си направила звездата в центъра на тортата? Допълнителен блат ли е, с крем ли...? newsm78

laskova, и твоята е невероятна! Професионална работа!    bouquet

# 12
  • Мнения: 5 873
Ммм,да се запиша... Wink
Моренка,страхотна торта...laskova,и твоята е много оригинална!

# 13
  • Мнения: 38
 Hug Моренка страхотна торта, както всяко твое произведение. Laskowa и твоята торта е прекрасна.

# 14
  • Мнения: 7 106
Да се запиша в темата и да кажа, че започва с прекрасни торти!
Поздравления момичета!

Общи условия

Активация на акаунт