Пълна промяна

  • 4 974
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
....Пишеше колко средства ще им коства, че хората ще се подбират много прецизно, защото средствата няма да са много и ще участват наистина нуждаещи се и т.н.

да бе, колкото нуждаеща се беше Маргото, дето Венетка Райкова й подари цици  ooooh!
Дано наистина да ги подбират по-прецизно  Confused

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 13:00 от Amidala

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аааааа,аз съм си УбАвиЦа и без пълна промяна. Mr. Green
А и не съм от най-смелите,за да се подлагам на каквито и да е хирургически намеси. Mr. Green

# 17
# 18
  • Мнения: 4 555
Странно, но не бих си увеличила бюста, колкото и да е малък (а той е много малък). Все си мисля, че ще ме направят на нещо  такова и после мъжо никога няма да ме погледне.

# 19
  • Мнения: 1 058
И аз бих увеличила гърдите.

# 20
  • Мнения: 27 524
За мен това не е точно шоу и определено е за хора с големи дефекти и проблеми, а не е обикновена разкрасителна пластична корекция. Не бих участвала никога, ако нямам наистина реална нужда.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Карина тва са циците на Теди Велинова,не ми харесват много са смешни и са на 50см разстояние hahaha.
И аз чух че ще дават Пълна промяна у нас,само че не ми харесва идеята че ще работят нашите пластични хирурзи,незнам защо ама за пълна промяна незнам как ще се справят,но ще видим де.
Иначе аз не бих участвала в подобно предаване,но бих си коригирала по принцип някои неща.

# 22
  • Мнения: 1 226
Бих си коригирала гърдите, но на един по-късен етап, и не чрез предаване по TV

# 23
  • София
  • Мнения: 38 476
Е да но сериозно погледнато, ако предаването се снима до март би трябвало вече да има адрес за писма да "Пълна промяна" в нета, а аз такова нещо не можах да намеря. И в сайта на ФОКС е пълна тишина.
Май само си чешем езиците, а накрая ще уредят някакви връзкари. newsm78 Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 1 014
Аз за първи път чувам , че стартира шоуто, но веднага се записвам за корекция на бюста  Shocked Другото си ми е наред  Laughing
И аз

# 25
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...........
Май само си чешем езиците, а накрая ще уредят някакви връзкари. newsm78 Twisted Evil

  Май вече са се уредили.
  Половината от участниците вече са оперирани, сериите даже се монтират.
  Как са ги избирали - не зная.
  Само това чух от една девойка, която работи в бТВ.

  Не гарантирам за достоверност обаче.

# 26
  • Мнения: 2 229
Само се чудя, не само за Бг варианта, ок "преобразяват" те, слагат ти изкуствени цици и т.н. ама след 10 години или колкото там тия импланти нали трябва да се подменят?! Rolling Eyes Е тогава какво става?... newsm78

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 19:38 от Serendipity

# 27
бих си направила малка корекция на носа и на едното коляно е и зъбите не са ми първа карасота но това мога да го нпражя и при наи обикновен заболекар искам само едно избелване.Но в общи линии не бих у4аствала  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 622
Преди няколко месеца имаше такава тема в "Красива мама".
С удоволствие бих се подложила на всякакви корекции.

Оо и аз така  Twisted Evil Хич и не страдам от скруполи. Има доста неща, които ако се пипнат ще станат още по-хубави  bowuu

# 29
  • Мнения: 1 100
Не бих участвала, пък и няма да ме изберат. Те ще избират някои, които са толкова грозни външно, че не могат да се социализират сред обществото и страдат от адски комплекси.
Иначе бих искала да ми присадят малко вежди /ако има начин, ама май няма  Shocked/. Моите са много рехави и формата им също не ми харесва, искам по-прави да са. Ами ушите ми не са много малки, но не се забелязва. Другите не ги виждат, ако не акцентирам на тях.  Rolling Eyes 
Мисля, че има хора, които се нуждаят от едно такова предаване, защото ако за нас то е начин да оправим някоя и друга наша природна несъвършеност, то за тях е светлина в тунела. Има хора, които заради една неприветлива външност наказват и своето вътрешно аз. А може би ние сме виновни, понеже обществото отхвърля различните.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт