Дразнещи лица от телевизията?

  • 11 323
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 176
Вучков не ме дразни. Толкова ми е смешен и жалък, че чак ми е забавен. Завиждам на самочувствието му.
Дразни ме Бареков. Имитира Коритаров, но има мнооого боб да изяде, докато натрупа този опит. Иначе той няма екранно излъчване. Виси. Ако не му кажат в слушалката какво да каже започва да бръщолеви глупости. Важното е, че винаги има тази леко неглеже поза в стола и се прави на голяма работа. Като остарее, ще е също така смешен, като Вучков.

# 76
  • Мнения: 2 759
Ако някой водещ ме дразни, просто не му гледам предаването  Peace
        И аз така  Peace. Поради което близо 4-5-6 години вече не гледам БТВ, освен в извънредни случаи.
        P.S. Което за съжаление не успява да ме спаси от Иво Танев напоследък(рекламата на нещо си за потентност) smile3555.

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 21:59 от MechoPuh

# 77
  • Мнения: 795
Гласувах за Ники Кънчев и Иво Танев.
Бих добавила Марта Вачкова - елементарна и жалка!
Добре, че не се показва вече и Къци Вапцаров - много антипатичен и ужасно ограничен!

# 78
  • Мнения: 7 474
Всички изброени не ги харесвам в различна степен Laughing ,  а има само две опции  Whistling

# 79
  • Мнения: 288
Повечето не харесвам, но начело в класацията ми е Милен Цветков- неадекватно поведение, наподобяващо ту капризна лигла, ту уличен гамен, гарнирано с ужасяваща липса на интелект.Флегматичен изказ, налудничав поглед и самодоволна усмивка.Палячо с една дума.

# 80
  • Мнения: 1 212
№1 дразнител за мен е Милен Цветков  Close - много мазно и противно същество ...
Има и други , но не им обръщам особено внимание .


И аз така  Peace
.....като се сетя само, че преди години водеше  един сутрешен блок, ама тогава си го слушах с интерес..... newsm78
Може би много силно ме дразни предаването което води в момента , просто.

Венета Райкова също не-до-любвам ! Naughty
/ Мойта половинка, разтича лига страшна по нея, пък на мен изобщо не ми харесва като жена и маниери/

# 81
  • Мнения: 843
Гласувах...Срещу Вучков и ......една дама.
    А иначе  ме кефи Милен Цветков. И то още от първото "Здравей България"  . Буквално можеше да се чати  по време на предаването.   Беше нещо истинско.
    И сега ми харесва.  Не се вписва в "калъп"-а.  / имам само една забележка в скоби.  Милене, изслушвай   хората, поне за пред нас, гледащите те .Повечето от тях звънят и се записват после... Но поне в ефир :   не ги режи като кисели краставици.  Карай по- тънко . Така и така им обръщаш внимание после:-))/
     Но понякога режеш точно, пич.Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 309
Водещата на новините Гена,ми е ултра противняк Sick
Няма я в анкетата и не гласувах...
Има и други,но тази най-ми е "фаворит"в класацията Peace

# 83
  • Мнения: 382
На мен лошо ми става от Лора Крумова, водеща на " Здравей България".  #2gunfireС тая лека, крива усмивка с ироничен привкус.
Е  от тази и на мен ми става лошо Sick Толкова хубаво си я описала. Peace

# 84
  • Мнения: 1 186
Моята класация я оглавява Милен Цветков...следван от Иван Гарелов(за тях гласувах с голямо удоволствие)....както и още един  мой фаворит е Жасито от Сделката Sick...много ми е тъпа   Grinning

# 85
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Албена Вулева и Вучков ,то и телевизията е свясна колкото и те!

# 86
  • София
  • Мнения: 630
Албена Вулева.
Всъщност, не знам дали нормален човек би се навил на нейната работа. Ако наистина има психични проблеми, тогава е друго.

# 87
  • Мнения: 7 723
Албена Вулева.
Всъщност, не знам дали нормален човек би се навил на нейната работа. ..........

По- скоро тази "длъжност" я е създала ТЯ  Shocked
Не е било вакантно рабатно място  Thinking

# 88
  • Мнения: 7 430
Албена Вулева и отчасти Венетка Peace

# 89
  • Мнения: 814
На 100% ме дразнят Слави Трифонов, Николай Бареков, Коритаров, Венета Райкова. И Албенчето. Подреждането не е степенувано, а изброително. За това и не гледам предаванията им, има по-интересни програми и кабеларки1

Общи условия

Активация на акаунт