Лесен специалитет с кайма и топено сирене!

  • 29 069
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47
аз от вчера съм си наумила да го направя за довечера,но нали съм патка забравих да купя топеното сирене Crazyще пробвам със кашкавал дано стане ooooh!

# 31
  • Мнения: 7 474
Момичета , благодаря ви за хубавите думи   bouquet вие сте моето вдъхновение Hug

Понеже много ни хареса , днес го направих на кюфтета, овалях кюфтетата с брашно и ги изпекох във фурната, който иска може да ги пържи. Peace

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 21:43 от Leo*

# 32
  • София
  • Мнения: 4 294
Лео тази вечер направих твоята рецепта, след запичането на сместа обаче вместо яйцата отгоре настъргах кашкавал. Сложих отново във фурната за няколко минути докато кашкавала се разтопи и зачервени и сервирах веднага. Действително е хубаво да се консумира веднага.
Ако някой няма яйца може да ги замени с кашкавал.

Моите си облизаха пръстите, най- вече мъжа ми  smile3501

# 33
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
 Тази рецепта си я записах, ще я пробвам още утре.
 Благодаря ти  Grinning

# 34
  • Мнения: 814
Leo, тази рецепта ,като всички твои други, е супер!  Предложих вкусотията днес, на неделния обяд! Без грешка! Благодаря ти! Очаквам следващия шедьовър!

# 35
  • София
  • Мнения: 607
Страхотна вкуснотия стана! Направих я снощи и моите мъже си облизаха пръстите!!!
Благодаря ти, Leo!  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 202
Ех Лео ще те взимам във вкъщи няма как! Mr. Green  С тези вкусни неща които готвиш !  bouquet

# 37
  • Мнения: 441
Leo, жива да си Simple Smile

купих кайма на сами-м, нарязах на кубчета останки от кашкавал и телешки салам, сложих няколко лъжици домати, щото стана сухо, две филии хляб, чер и червен пипер, нарязах и морков(суров) на кубчета, сложих и киселата краставичка и запекох

отгоре - яйцата

голяма вкусотия

благодаря  bouquet


# 38
  • Мнения: 28
Leo благодарности и от мен,превъзходна рецепта,бърза лесна вкусна.Вече два пъти е правих по заръка на любимия Simple Smile

# 39
  • Мнения: 7 474


Благодаря ви момичета , много сте мили наистина Blush Радвам се , че ви е харесало и сте натрупали по някоя червена точка пред половинките  Laughing

Април, първоначалната ми идея беше да сложа нарязан бекон или кренвирши в каймата, обаче беше късно и нямах , затова остана така, но  рецептата търпи импровизации  Peace

# 40
  • Мнения: 1 427
И аз го направих тази вечер.В мамента се опустошава от мъжа ми и свеки.....чувате ли как апетитно мляскат Joy Лео, голема работа си, ша знайш! Hug Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 7 474
И аз го направих тази вечер.В мамента се опустошава от мъжа ми и свеки.....чувате ли как апетитно мляскат Joy Лео, голема работа си, ша знайш! Hug Heart Eyes

 Joy Joy Чувам ги , ама стерео щот и моя мляска в момента  Joy Joy
Много поздрави на твоя  Hug

# 42
  • Мнения: 2 254
Ейййй,сколасах и аз да похваля тази "пица" от кайма....мммного вкусно и лесно..... Simple Smile))

# 43
  • Мнения: 1 272
Чудесна идея, ще я пробвам непременно  chef

# 44
  • Мнения: 2 936
снощи направих тази вкуснотияа...много е добре!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт