КАРТОФЕНО ЧУДО

  • 8 463
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 550
Много е вкусно  bouquet
Току що го пробвах.
Само един въпрос...маслото голямо или малко пакетче трябва да е?
Аз сложих голямо, но след като извадих картофите от фурната ми се видя твърде много и го изсипах повечето.

# 31
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Много е вкусно  bouquet
Току що го пробвах.
Само един въпрос...маслото голямо или малко пакетче трябва да е?
Аз сложих голямо, но след като извадих картофите от фурната ми се видя твърде много и го изсипах повечето.
Аз слагам малко пакетче масло,защото голямото ми идва много и ми става по-тежичко Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 451
Нали ви казах, че преди няколко дни и аз готвих картофеното чудо. Еми, върховно е! Благодаря ти, отново за рецептата!  bouquet

# 33
  • Мнения: 319
Рецептата е невероятно вкусна. Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Благодаря за рецептата  bouquet,довечера ще я направя
Имам само един въпрос.ястието става ли да се претопля или веднага трябва да се консумира newsm78в смисъл като е залято вече със соса Thinkingили може отделно си седят картофите и соса и преди хапване да се залеят Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 2 550

Имам само един въпрос.ястието става ли да се претопля или веднага трябва да се консумира newsm78в смисъл като е залято вече със соса Thinkingили може отделно си седят картофите и соса и преди хапване да се залеят Rolling Eyes

Аз си залях картофите с целия сос, а перди малко си претоплих малко от картофите.
Няма проблем. Пак са много вкусни  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 550
Аз слагам малко пакетче масло,защото голямото ми идва много и ми става по-тежичко Simple Smile


Мерси!
Ще си знам за другия път, че сега наистина станаха малко тежки  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 063
Благодаря за рецептата, ще я пробвам!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 858

Имам само един въпрос.ястието става ли да се претопля или веднага трябва да се консумира newsm78в смисъл като е залято вече със соса Thinkingили може отделно си седят картофите и соса и преди хапване да се залеят Rolling Eyes

Аз си залях картофите с целия сос, а перди малко си претоплих малко от картофите.
Няма проблем. Пак са много вкусни  Simple Smile
Благодаря  bouquet.
Довечера ще ги направя и ще кажа kажа после как са станали Hug

# 39
  • Мнения: 5 713
Направих ги. Simple Smile Супер стана, всички ги харесаха. Мерси още веднъж.
  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 176
И аз приготвих картофеното чудо.Вкъщи се хареса много.Рецептата е доста сполучлива.Приготвя се лесно и бързо.

Общи условия

Активация на акаунт