Подутина под корема?

  • 8 722
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Не биха искала да плаша някой, а ако може да съм полезна.
Анна, мерси много. Постреснах се, ще взема да ида на лекар, че тази подутина ми е от доста време.

# 16
  • Мнения: 1 792
искам да ви кажа нещо за ранните признаци.зад гърба си имам две неуспешни бременности и имам малко опит с тези признаци вече Mr. Green.момичетата са съвсем прави че в повечето случаи всичко е внушение.лично аз единственото нещо което ми подсказваше че нещо се случва вътре в тялото ми беше,че аз сутрин без цигара и кафе не можех.но и двата пъти седмица преди да ми дойде започна драстично по малко да ми се пуше и то в никакъв случай сутрин.другото нещо беше че вечер имах едно чувство в яйчниците че нещо ме пощипва и беше едно топло.и това се случваше седмица преди цикъла.и в двата случаи имаше тестове с бледи чертички,но едната бременост прекъсна в 5г.с.,а другата много по рано-цикала ми дойде с 2 дни закъснение.така че знам какво ти е .но не се вторачвай и не определяй всяка болчица като симтом.аз лично така се бях психясала че имах чувството че и дупето да ме заболи щях да си мисля че е симтом.бъди спокойна.научно доказано е че колкото си по спокойна и колкото по не насилваш нещата толкова помагаш на тази малка безащитна клетчица.създаваш и една спокойна среда в която да се развива.а като луднеш -вместо да и помогнеш И ВРЕДИШ.така че спокойно и мъдро и ще се получи.желая ти успех  bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз всеки месец си мислех че съм бременна освен в месеците когато нистина бях забременяла(и двата пъти)-може да звучи нереално но за мен е факт Peace
Успех!! и да не е станало това е едва първия ви опит..

# 18
  • Мнения: 2 172
Леле... rushsf  надявам се да НЕ НИ дойде  #2gunfire Може и да си внушавам,но ми се иска да не е така  Praynig

# 19
  • Мнения: 560
Леле... rushsf  надявам се да НЕ НИ дойде  #2gunfire Може и да си внушавам,но ми се иска да не е така  Praynig
newsm17 newsm17 newsm17

# 20
  • София
  • Мнения: 1 067
Да си кажа и аз за ранните признаци...  Hug

Имам три бременности...само тази завърши успешно обаче, както и да е...И трите станаха от първия път. Но... този последният път имах симптоми седмица след евентуалното зачеване. И не беше внушение, в никакъв случай, защото аз самата не вярвах, че ще стане пак така бързо. Имах си гадене, уголемени гърди, изпотяване сутрин и непрекъсната телесна температура над 37 градуса...  newsm78
Мъжът ми през цялото време ме убеждаваше че е това, защото и предните пъти беше така състоянието ми, само дето не толкова рано, а на по-късен етап. Убеди ме да направя тест и той беше отрицателен на 4тия ден преди очаквания цикъл. А симптомите ги имах все така...  Thinking
После намерих във форума, че е възможно да има симтоми толкова рано и търпеливо изчаках до 28мия ден на цикъла, когато в 5:15 сутринта (не така търпеливо вече) видях съвсем забележима сянка на втората чертичка.  Joy

Ама виж подуване аз самата не съм имала... Дано при теб също е това което очакваш!  Praynig
Стискам палци! 

Общи условия

Активация на акаунт