Умопобъркваници и мистерии-3

  • 24 422
  • 852
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 299
И аз съм до там Rolling Eyes Набрах номера на таксито по телефона, и си поръ4ах такси, но ни6то не се слу4ва. newsm78

# 76
  • Мнения: 780
благодаря   bouquet влезнах на 2 етаж , но не виждам никъде пиано / намерих китара Simple Smile / и диск не намирам . има една заключена стая ...

# 77
  • Мнения: 780
а ха намерих го , пуснах диска и дрънкам на рояла , но нищо

# 78
  • Мнения: 780
изсфирих малко от  Елиза и пианото започна само да свири. цялото ли трябва да го изсвиря

# 79
  • Мнения: 479
И аз съм до там Rolling Eyes Набрах номера на таксито по телефона, и си поръ4ах такси, но ни6то не се слу4ва. newsm78
Az отключих банята с ключа. Имам и едно като сак за ловене на пеперуди и един чип. Как разбра номера на телефона? В билиотеката има една кутия, но няма нищо в нея


-----
За другата игра, свириш на Елизе на пианото докато изчезне ръчичката - пърите 9 ноти и после отиваш до вртата с кода в жълтия хол, въвеждаш кода от листчето на таблото в кухнята. Върни се една две страници по-назад - обяснили сме го

# 80
  • Мнения: 479
намерих още един ключ в басейна и отворих спалнята. Намерих втори чип - за какво е? Остана ми една затворена врата с код, кой е кода?

# 81
  • Мнения: 780
излязох на една улица , натиснах нещо и ми иска да пиша нещо/ даже не прочетох какво е/ това ли е края на играта?

# 82
  • Мнения: 479
Има някакви номера които се показват, като се цъкне на чашите в кухнята, какво означават?


Цитат
излязох на една улица , натиснах нещо и ми иска да пиша нещо/ даже не прочетох какво е/ това ли е края на играта
DA Wink

# 83
  • Мнения: 780
как взе ключа от басейна? мъчих се мъчих се с кепа но.... има ли значение как ще е килимчето?

# 84
  • София
  • Мнения: 2 884
как взе ключа от басейна? мъчих се мъчих се с кепа но.... има ли значение как ще е килимчето?

като влезнеш в банята, от канала взимаш нещо като дъждобран newsm78 ис него се взима ключа от басейна-май така беше newsm78

# 85
  • Мнения: 780
от канала в банята - това в торбичката е чип , а ключа се взема с кепчето , но къде точно се цъкаше?

# 86
  • Мнения: 479
как взе ключа от басейна? мъчих се мъчих се с кепа но.... има ли значение как ще е килимчето?
Ами цъкаш няколко пъти под патето и се появява мида - вътре има ключ.
А ключа от банята цъка се зад завеската, ама цъкаш повече пъти - все едно отваряш програма - като двойно кликане - начи двойно цъкане в канала при душа

Аз излязох, но нещо не ми тръгва бонус нивото, въпреки ,че взех листчето с номера на таксито???

# 87
  • Мнения: 780
благодаря ти . аз бях останала с впечатлението че ключа е някъде до главата на патето /горе/ . с чиповете какво направи?и как е кода ?

# 88
  • Мнения: 479
благодаря ти . аз бях останала с впечатлението че ключа е някъде до главата на патето /горе/ . с чиповете какво направи?и как е кода ?
кода е 0158 - от чашите, номера на последната е 12 - броя на зодиите.
Влизаш в стаята, взимаш очилата зад картината, на второто чекмедже отдолу нагоре цъкаш продължително, докато му падне дръжката - взимаш третия чип. Слагав чиповете един по един в очилата и като цъкнеш на тях преглеждаш картинките. След това отиваш в хола - с много цъкане на двд-тата изпада едно бижу. После взимаш другото от вазата в единия коридор - пак с двойни цъкания. А третото е в кухнята, в това на масата дето се отваря с капаче - пак разцъкваш докато изпадне. После в библиотеката има една кутия, в нея слагаш едно по едно бижутата и изпада ключ. Под кутията има едно мн.малко листче м/у книгите - с номер на такси - взимаш го. После отиваш в стаята с кода и излизаш през прозореца с ключа и после трябва да тръгне бонус нивото, ама на мен не ми тръгва, незнам защо?
-------
Ох, май таксито трябвада се извика по тел-а и това включва бонус нивото...
Айде отначало... Wink

# 89
  • Мнения: 5 299
http://www.gamershood.com/flashgames/281
Ето още една игри4ка. Аз както винаги пак запецнах. Вмомента имам една свещ(която май трябва да запаля някак), едно фенер4е, видео касета и руло тоал. хартия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт