Почистване на банята

  • 53 020
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 62
Плочките ги мия с Lex - много е добър, но малко смърди а фугите и тоалетната чиния с Доместос. Lex-a е с пулверизатор и много лесно се нанася а после само изплакваш с душа.

# 61
  • Мнения: 1 558
Фугите на 10 годишна баня станаха бели от един гръцки препарат в оранжева опаковка за лев и нещо. Адски силен е и гледам да го ползвам много рядко. За силно замърсени порцеланови повърхности и за плочки.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Фугите на 10 годишна баня станаха бели от един гръцки препарат в оранжева опаковка за лев и нещо. Адски силен е и гледам да го ползвам много рядко. За силно замърсени порцеланови повърхности и за плочки.

Поименно моля  Mr. Green

# 63
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз почиствам със санитарния гел на Дионис - супер почиства и не оставя капчици!  Peace

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Фугите на 10 годишна баня станаха бели от един гръцки препарат в оранжева опаковка за лев и нещо. Адски силен е и гледам да го ползвам много рядко. За силно замърсени порцеланови повърхности и за плочки.

Поименно моля  Mr. Green

.......и аз моля.

# 65
  • Мнения: 2 591
аз чистя плочките и фугите с мистър Пропър, а мивката с кремообразен препарат, който имам в момента (като циф например)

при проблеми с фугите съм пръскала / заливала с белина

# 66
  • София
  • Мнения: 3 271
С Доместос или Циф я чистя, а фугите с четка.

# 67
  • Мнения: 8 505
Всяка седмица я чистя.С Доместос.Плочки нямаме,съответно и фуги.

# 68
  • Мнения: 1 418
Да използвам темата Embarassed,и да попитам,след като майстора плочкаджия,напусне банята/вц/с какво да почистя след него?Не ми се ползват препарати,че май няма за какво newsm78Става въпрос за прахоляци и евентуално фугираща смес.....И каква микрофибърна кърпа да си взема?Гледам ги по магазините,но има няколко вида,и незнам.Нокога не съм ползвала такава,а си мисля,че ще е подходящо поне за първата година да чистя с такава,без препарати,но се надявам вие да ми кажете за кърпите.Мерси  bouquet
Като напусне майстора банята,хващаш една шпакла
и започваш да чегърташ(това правих съвсем скоро).
Няма да ти казвам,че го отнесоха роднините му до
9 коляно.Много са мърляви.Напръсках и с обезмаслител.
За микрофибъра ще ти кажа само да не си купуваш
от 5лв.Моята струва 50лв.и е невероятна.А тези
евтините ги ползвам с препарат.

# 69
  • Мнения: 702
Фугите на 10 годишна баня станаха бели от един гръцки препарат в оранжева опаковка за лев и нещо. Адски силен е и гледам да го ползвам много рядко. За силно замърсени порцеланови повърхности и за плочки.
От този препарат ми се изрониха фугите в банята #Cussing out Naughty

Аз почиствам с Мистър Мускул за варовик- спрей. Много съм доволна Peace

# 70
  • Мнения: 1 448
Останах очарована от новия Циф спрей, чисти страхотно и мирише чудесно  Laughing Такъв хубав препарат отдавна не бях ползвала  Peace

# 71
  • Мнения: 4 916
Тъкмо приключвам с банята, преди това изчистих тоалетната. Сега навсякъде мирише на белина от доместос-а.

# 72
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тъкмо приключвам с банята, преди това изчистих тоалетната. Сега навсякъде мирише на белина от доместос-а.
Само не разбрах харесва ли ти миризмата на белина.
На мен ми е отвратителна  Sick

# 73
  • Мнения: 74
И аз пробвах с какво ли не но най-доволна останах от Доместос(след него ароматизирам с Бингозил/.Ние сме на квартира и явно  никой преди това не е подържал банята. Фугите бяха черни.С Доместоса банята ми свети.

# 74
  • Мнения: 4 916
Тъкмо приключвам с банята, преди това изчистих тоалетната. Сега навсякъде мирише на белина от доместос-а.
Само не разбрах харесва ли ти миризмата на белина.
На мен ми е отвратителна  Sick

Аз всъщност се оплаквам, изобщо не харесвам белина  Sick най-гадната миризма на света - при мен предизвиква асоциация с гадните тоалетни в училище. Както и да е - оставих отворено навсякъде, та се измириса.

Общи условия

Активация на акаунт