ВЕЖДИ ?!?!

  • 12 274
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 100
Айде като е тръгнало така, айде всички да си снимат веждите. Моите са дълги, но редки. Много често се рошат Laughing, затова ги скъсявам с ножичка.

# 31
  • Мнения: 2 229
Мойте пък са различни. Confused

На дясната косъмчетата в началото са загладени на дясно, а на другата стърчат нагоре някак си повече. Нещо такова



Ако някой каже как това се оправя. Shocked

# 32
  • Мнения: 123
Айде като е тръгнало така, айде всички да си снимат веждите. Моите са дълги, но редки. Много често се рошат Laughing, затова ги скъсявам с ножичка.
И моите са дълги и съм обмисляла да ги подстрижа малко, но се страхувам, че ще си личи...нали се сещате подрязания косъм как стои  Crazy има ли някаква технология или как !?!?!  Thinking

# 33
  • Мнения: 2 759
Мойте пък са различни.
        И моите са различни. Едната е ужасна, но другата си я харесвам.

# 34
  • Мнения: 2 039
Искам вежди като на Преслава!!! (нямам идея колко странно би прозвучало)
Хубаво,ама нямам достатъчно косми на това място и затова не могат да се получат(или поне така отсече козметичката ми).
Искам да разкажете при вас как стоят нещата по този въпрос?
Искам нова форма,с голяма чупка и погледа винаги да бъде изпитателен.Е как става номера?! Thinking Whistling Blush
Миличка,природата си знае работата и на всеки е отредила такава линия и форма на веждите,каквато най-много би му отивала на фасона  Peace Добрият козметик не променя линията на веждите ти,а я следва,когато ти ги прави,така мисля аз  Flutter Но нали знаете при нас,жените,как е0чуждата кокошка-патка  Joy Joy Joy

# 35
# 36
  • Мнения: 143
На мен не ми допадат много тънките вежди. Предпочитам по-плътни. Sunglasses
Иначе аз ходя на козметичка от повече от година и съм много доволна. Има огромна разлика между това, което аз бях правила, и това, което тя направи с веждите ми. Мисля, че това е най-успешния начин за поддръжка на веждите (поне в моя случай)  Simple Smile По-късно може да намеря някоя подходяща снимка и да ви ги покажа. Прави ги точно каквито харесвам Simple Smile
Колкото до перманентния грим, и на мен не ми харесва.  Peace

Ето и снимката :  http://i138.photobucket.com/albums/q278/qbadabaduuu/untitled.jpg

Само да кажа - това не са моите очила, но друга по-подходяща и актуална не можах да намеря. И сори за кривата снимка, ама ..фотографа е виновен  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 01:19 от qbadabaduuu

# 37
  • Мнения: 663
Ето това са моите ,вежди.

# 38
  • Мнения: 2 039
На мен не ми допадат много тънките вежди. Предпочитам по-плътни. Sunglasses
Иначе аз ходя на козметичка от повече от година и съм много доволна. Има огромна разлика между това, което аз бях правила, и това, което тя направи с веждите ми. Мисля, че това е най-успешния начин за поддръжка на веждите (поне в моя случай)  Simple Smile По-късно може да намеря някоя подходяща снимка и да ви ги покажа. Прави ги точно каквито харесвам Simple Smile
Колкото до перманентния грим, и на мен не ми харесва.  Peace

Ето и снимката :  http://i138.photobucket.com/albums/q278/qbadabaduuu/untitled.jpg

Само да кажа - това не са моите очила, но друга по-подходяща и актуална не можах да намеря. И сори за кривата снимка, ама ..фотографа е виновен  Crossing Arms
Много са ти хубави веждите  Peace   bouquet

# 39
  • Мнения: 143
На мен не ми допадат много тънките вежди. Предпочитам по-плътни. Sunglasses
Иначе аз ходя на козметичка от повече от година и съм много доволна. Има огромна разлика между това, което аз бях правила, и това, което тя направи с веждите ми. Мисля, че това е най-успешния начин за поддръжка на веждите (поне в моя случай)  Simple Smile По-късно може да намеря някоя подходяща снимка и да ви ги покажа. Прави ги точно каквито харесвам Simple Smile
Колкото до перманентния грим, и на мен не ми харесва.  Peace

Ето и снимката :  http://i138.photobucket.com/albums/q278/qbadabaduuu/untitled.jpg

Само да кажа - това не са моите очила, но друга по-подходяща и актуална не можах да намеря. И сори за кривата снимка, ама ..фотографа е виновен  Crossing Arms
Много са ти хубави веждите  Peace   bouquet

 Blush Blush Мерси.  Blush

# 40
  • София
  • Мнения: 5 289
Искам вежди като на Преслава!!! (нямам идея колко странно би прозвучало)
Веждите на Преслава са оформени като в налото са изтънени от горната част,а другата половина крайната демек е изтънена от долу.Дано ме разбра Grinning.Ама сложи една снимка на твоите та да видим......

# 41
  • Мнения: 5 317
Мойте са сключени и дебели.Оформям ги сама с пинсета.

# 42
  • Мнения: 952
 аз се харесвам с по тънки вежди но не много тънки,а да не говорим че хич не харесвам рисувани Naughty Ходя при козметичка и тя ми ги прави и много ми харесва как става. За перманентния грим, какво да кажа може би е хубаво но и той иска подръжка. Имам приятелка с такива вежди, но тя продължава пак да ги скубе отдолу, отделно след този грим е падало яко мазане с кремове защото е имала зачервявания и нещо като корички по веждите,така че едва ли ще може човек след такъв грим да се появи веднага на улицата Rolling Eyes за парите ми каза че е струвало 350лв но това е преди 2год

# 43
  • София
  • Мнения: 1 621
Моите са гъсти, нито дебели, нито тънки и имат поносима форма, т.е. съвсем малко им трябва да ги дооформям с пинсета, без да им променям много формата. Wink

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 553


Мойте вежди имата такава форма, само си ги оформям.
Не харесвам тънките вежди и вежди в форма "вечно учудена".

Общи условия

Активация на акаунт