Guinot?

  • 19 907
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 878
ама и аз от бързане какви ги написах.... Embarassed

# 31
imam si4ki produkti na guinot ama nz za kvo sa  Joy

# 32
за какво е Guinot Plaisir de Peau?имам няколко ама нз за ко са Embarassed Rolling Eyes

# 33
Гино - не го приемай лично, просто така се произнася на български. И аз не знаех как се чете точно, но ме осведомиха  да не се излагам пред хората Laughing

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 110
ИВ Capture R 60/80 е цяла колекция/интересното при нея е че в някой от кремовете има bi-skin комплекс стволови клетки което една клетка въсртановява 100 други,това е патент на dior,ходя на обучения по темата за това казвам Simple Smile /sculpt 10;anti-taches;xp;1lissen и тнт/ и хич не мога да кажа,че са "нищо особено"виждала съм ефект на други хора Simple Smile и то поразяващ ефект,другото което е мн зависи от кожата.На някой им допада на chanel които аз хич не харесва от към хидратиращи,givenchy обаче skin drink е страхотен,но на една позната не и харесва,така че е относитрелно не може да се каже общо Simple Smile  както казвате,колкото до HYDRACTION може би един от най - харесваните,при него интересното е че не хидратира само горния слой а в дълбочина,казват че изпълва клетките Simple Smile,,....а друг хубав хидратиращ е на yves saint laurent Hydra feel той е с комплекс бебешка кожа,прави кожата гладка като бебешка имат и фон дьо тен в серията Simple Smile и те са мн хубави.А вече е  и по относителен въпроса дали ще се подбере точния крем за суха кожа,суха към смесена,и тнт понеже и мазната кожа също има нужда от хидратация такъв специализиран продукт имат givenchy Skin Drink MAt Simple Smile много е важно и да попаднете не само на точния продукт но и на консултант който точно и правилно да подбере това от което имате нужда Wink

# 35
  • Мнения: 3 410
Гери извинявай, ама много трудно се разбира поста ти. Постарай се да  формулираш по кратки изречения и по-правилно да използваш препинателните знаци Hug

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Sorry - просто бързах  newsm53 надявам се да сте ме разбрали  Blush

# 37
Produktite na Guinot sa ....hubavi, no ne moga da kaja, 4e sa koi znae kakvo !!!
Imat hubavi proceduri .... no sega moiata kozmeti4ka ima osven Guinot i Maria Galant i moi sam po dovolna ot tiah !!! ....da ne zabravia hubavi sa i produktite na Dr.Kurt/Alcina/

# 38
Хора, кажете къде мога да си купя козметиката на Guinot, тук в София?!  

Предварително благодаря!  Wink

# 39
  • Мнения: 1 005
Ялта в подлеза на СУ; салона на Мая Илиева на Патриарха и Витошка; Nail bar-на Диси Зидарова в Лозенец; салона на Плиска за който писах по-горе в темата; ако не се лъжа в Мола на Стамбулийски също.

Общи условия

Активация на акаунт