Санаториум в Сандански

  • 153 210
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 91
Здравейте.
Може ли да ми дадете актуални телефони на санаториума. Тези от сайта не са верни - обажда ми се частен дом. И да попитам ако се отиде по НОИ заедно с децата колко струва.
Благодаря

# 76
  • София,
  • Мнения: 4 267
ТЕлефоните на Санаториума и аз не ги знам. Аз се обаждах в НОИ и питах за всичко, което ме интересуваше. Казаха ми, че цената за един ден престой на възрастен е 17 лв и ст. а за деца е 10 лв. - като това включва всичко храна, спане, и  процедури. ТОва е сайта на НОИ прегледай там има всичкоhttp://www.rehabilitatzia-bg.com/bg/

# 77
  • Мнения: 25
Благодаря много!
Ще се обадя за заявка.

# 78
  • Мнения: 3
Здравейте мамчета!
Аз сравнително отскоро посещавам този форум и темата за Сандански ме заинтригува!Моля ако някой знае за квартири близо до дет.санаториум да даде координати.Предварително Ви благодаря!Аз званях,но за съжаление места за началото на май  в санаториума вече няма! Sadа аз немога да си взема отпуск по късно!

# 79
  • Мнения: 112
Здравейте!
Някой може ли да ми каже къде мога да видя актуални цени по НОИ
за санаториумите ..
Ще съм много благодарна..Интересува ме по-скоро СБР-Велинград.

# 80
  • София,
  • Мнения: 4 267
http://www.rehabilitatzia-bg.com/bg/
ТОва е инфото за всички санаториуми! Hug има и ценоразпис, който е актуален и за 2009г. Hug

# 81
  • Мнения: 1 040
Здравейте мами моя син е с епилепсия и е на 3 години но все още не ходи самостоятелно и ме инересува дали знаете за някой рехабилитационен център в Сандански и ако е удобно ако имате да ми дадете кординати.Благодаря ви предварително! Hug

# 82
  • Мнения: 19
Здравейте, мами! Ще съм ви благодарна ако споделите квартири в Сандански, цени, други санаториуми /предполагам, че не е само един/, документи, които трябва да се носят и всичко, което в момента не се сещам, а е необходимо за едно 10 дневно посещение. Синът ми много боледува и вече съм решила да го водя там. Предварително благодаря на всеки, които даде изчерпателна информация.  bouquet

# 83
  • Мнения: 430
     Здравейте, детето ми е с бронхиална астма от бебе, но е диагностициран от 6 години.Ходили сме в Трявна в санаториума 3 години , но тази година сме решили да отидем в Сандански.
   Днес звънях в санаториума в Сандаски, видях телефоните там от тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157156.0 и ми казаха ,че лечението се заплаща , а в Трявна не съм плащала  Rolling Eyes
    Моля да разкажете как е там, какви процедури ви назначават , колко струват, имат ли нова апаратура ?Доволни ли сте?

# 84
  • Мнения: 430
Безплатно, ако имате ТЕЛК, и ви върнат после парите социалните. Аз друг вариант за дете не съм ползвала, възрастен може през НОИ, но дете.... не мисля.

      А какви документи трябва да представя на социалните ,за да ми върнат парите?!

# 85
  • Мнения: 5
Има следният въпрос запазила съм резерация за Сансдански за санаторуим, но говорих в НОИ нямат договор сключен за Сандвански за 2010 г. -какво означава това, че всичко е платено и  не се поема от касата? Ако ми се пусне фактура след това сумата може ли да ми се осребри от социалните?

# 86
  • Мнения: 5
С ТЕЛК-а имам ли намаление в санаториума

# 87
  • Мнения: 1 105
Здравейте!
Скоро някой посещавал ли е санаториума?Интересувам се от всякаква актуална информация.

# 88
  • Мнения: 8
Имате ли актуална информация за  битовите условията в базата и процедурите, мили дами?
ПОМОГНЕТЕ АКО МОЖЕТЕ!

# 89
  • Мнения: 8
ZORRY, попитахте ли ги защо НОИ не е включил Сандански в базата си за 2010?
мммм, не звучи ок.
Това тогава чий санаториум е и под какъв контрол?
Инфото е много противоречиво.
Аз звънях в санаториума и ми поискаха само направление 7 от личния лекар+ резервация.
Има коментари от майки, че някои деца са само на физиологичен разтвор, други карат на добрия климат:)Ако е до климат да ги водим в Гърция.
А до разтвора- и тук може да си го правим.
А стаята е 29.50 лв. на човек ! има някакво намаление за деца до 14 г.
И ми казаха, че трябва да се направят поне 10 процедури, на ден по една ( 10 дни престой), за да има ефект.
Помогнете ако можете!

Общи условия

Активация на акаунт