Обриви от котка????

  • 4 891
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Малката има 2 петн на кожата и кожния лекар каза че сме се заразили от котка. Някои знае ли как се казва тази болест???
Мажа обривите с Певарил, и те станаха червени и явно започнаха да я сърбят....да не са ни объркали диагнозата????

# 1
  • Мнения: 1 116
Пробвайте с нещо противоалергично.

# 2
  • Мнения: 346
Пробвайте с нещо противоалергично.

Например ..........за мазане за пиене или да я водя пак на лекар???

# 3
  • София
  • Мнения: 1 105
Заведи я на друг лекар. Моето дете също беше докопало някаква котешка екземка и беше страшно, пъпчиците за една нощ ставаха на ранички, като херпес. Мажехме го с Fucidin. Ама виж някой друг лекар какво ще каже!

# 4
  • Мнения: 832
Майчета с тези неща шега не бива, особеон ако наистинастава въпрос за котка. По принцип кожните проблеми са много упорити и се доказва, че са излекувани само с изследвания. Имахме подебн проблем, обезателно се консултирайте с дерматолог, но със съответните изследвания. Ако си вземете направление ви съветвам да пробвата в кожната на МА, става бързо и са добри д-ри. Има много и различни зарази от котка, така че без изследване назначаване на лекарство е глупост.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 234
Аз си спомням в моето ранно детство че бях хванала едни ужасни екземи от котка. Единственото което усокояваше лицето ми беше кърпичка накисната във чай от лайка без захар. Освен че успокоява ами и за 1 седмица се оправих без никакви лекарства. Но в никакъв случай да не се почистват със спирт, това беше най-горямата грешка която направи баба ми Simple Smile
Но найстина е най-добре да се отиде на д-р.

# 6
  • Мнения: 1 080
Да не е микроспория - кръгли петна ,които се разширяват ?Мисля ,че йод помагаше при тях.

Общи условия

Активация на акаунт