КИСТА НА ЯЙЧНИК - ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ОТЛАГАНЕ НА ЛЕЧЕНИЕТО Й?

  • 20 121
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
didikar , на мен вчера ми видяха киста на вагин. УЗ, а преди 20 дни нямах.............кажи ми , МОЛЯ ТЕ, пи ли шещо   или направо правехте опитите????? Аз имам симптоми като на бременност-лошо ми е и др подобни (кръв по 2 капки на ден), дадоха ми едно лекарство-дуфастон, НЕ Е противозач..........даже звучи много добре. Ти  лекува ли се тоя път, понеже пишеш, че често си имала, или някои тъп лекар е объркал нещо. Абе дай някой съвет , моля те, че съм много шашната, а с мъжа ми вече от няколко месеца правим опити за 1-во дете и сме много отчаяни вече- сега и с тия кисти............
ЧЕСТИТО ЗА БЕБЕТО!!!!!! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 070
Poloko , Аз имам симптоми като на бременност, дори док. така каза и си мислеше, че съм брем (представи си как се зарадвах Sad) докато не ме видя на УЗ и веднага отсече, че е киста- боли ме ниско доло, не е много силно (често казано малко е като при колита- на моменти е по-режещо, ама не толкова) , много често ми става лошо- 99 % от случаите като се нахраня или като стана сутрин, имам някакъв странен цикъл (даже тема пуснах), които е вече 6 ден и има по 2 капки кръв, а от 2 дни са някакви мнооооого малки кафеви парченца..... пия дуфастон (звучи много добре това лекарство). ще го пия 10 дни (трябваше и по-малко, ама понеже 6те пътувам ми го дадоха за толкова), после до 2 дни след лексрството тр да ми дойде.

# 17
  • Мнения: 1 208
didikar , на мен вчера ми видяха киста на вагин. УЗ, а преди 20 дни нямах.............кажи ми , МОЛЯ ТЕ, пи ли шещо   или направо правехте опитите????? Аз имам симптоми като на бременност-лошо ми е и др подобни (кръв по 2 капки на ден), дадоха ми едно лекарство-дуфастон, НЕ Е противозач..........даже звучи много добре. Ти  лекува ли се тоя път, понеже пишеш, че често си имала, или някои тъп лекар е объркал нещо. Абе дай някой съвет , моля те, че съм много шашната, а с мъжа ми вече от няколко месеца правим опити за 1-во дете и сме много отчаяни вече- сега и с тия кисти............
ЧЕСТИТО ЗА БЕБЕТО!!!!!! Simple Smile

Миличка,не се шашкай и да имаш киста.Когато аз имах не пих никакви лекарства специално за кистата.Пих клостилбегит,дуфастон ,бромокриптин и ми биха прегнил но сичко това за да стане бебето а не за да ми се махне кистата.Има кисти,които сами се пукат.Може и да е такава.Родих преди 3 месеца и следващия месец ще ходя пре лекаря си да ми назначи изследвания за след раждането и да ме види за кисти и чак тогава ако има нещо ще се лекувам.Кистата не ти пречи да забременееш.Аз имам поликистозен десен яйчник и въпреки това се радвам на малката си принцеска без да съм се лекувала  Grinning Лекаря ми каза,че кистата не ми пречи и ,че е по-добре да работим за бебето отколкото да лекунаме киста-защото почнеш ли с лечението има опасност за бебчето ако стане по това време.Той ми каза двата варианта и аз реших  newsm30. И след няколко месеца и то  стана-но да се забави не беше виновна кистата а увеличения ми пролактин-намалих пролактина и бебето стана още на същия месец  LaughingТака,че не се притеснявай за кистата и си правете бебчето.После ще се занимаваш с неая Laughing Успех ти желая и скоро да се похвалиш  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 733
И моят десен яйчник май е кистозен. Правиха ли ти цветна снимка преди назначаването на клостилбегита?
 Виждам че сме от един град. полезно ще ми е ако споделиш по време на проблемите и разрешаването им на кой лекар се довери.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 362
О ооо Кас как си как върви,дидикар ходеше при георгиев май аз преди си пишех с нея.Днес пак бях при Мърмърова ей имам чувството че си тъпча на едно място с нея не ми казва нищо ново дето незнам,овуто ми мина ,обаче имам 2 малки фоликула неспукани те сигурно ще претърпят обратно развитие ама карай,иначе хормони перфекти и сега пак на 4-5 ден като ми дойде ще ходя при нея да видя дали тези фоликули са  изчезнали и ми подметна нещо за противозачатъчни ако са станали кисти.

# 20
  • Мнения: 4 070
Мерси много за отговора, май обаче тая киста не ми е от тия дето се пукат понеже док ми каза, че трябва да я спукаме за да ми дойде, тя ми пречи на менст. и ми казаха, че ми пречи да ми се  появи уволацията- не може да ми дойде заради нея (имам тема - пка странно кръвоте4ение) ..... а пиеше ли дуфастон по време на бебеправенето, понеже ми го дадоха и аз сега го пия.
Пак мерси и много , много здраво и пуслушно детенце!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 208
Мерси много за отговора, май обаче тая киста не ми е от тия дето се пукат понеже док ми каза, че трябва да я спукаме за да ми дойде, тя ми пречи на менст. и ми казаха, че ми пречи да ми се  появи уволацията- не може да ми дойде заради нея (имам тема - пка странно кръвоте4ение) ..... а пиеше ли дуфастон по време на бебеправенето, понеже ми го дадоха и аз сега го пия.
Пак мерси и много , много здраво и пуслушно детенце!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да,пиех дуфастон-и да трябва да ти се пука кистата това не е сложно.Не ти пречи и да си правите бебето.Незнам как кистата ти пречи да ти дойде наистина-странно ми е но щом лекаря казва може и така да е.

# 22
  • Мнения: 1 208
И моят десен яйчник май е кистозен. Правиха ли ти цветна снимка преди назначаването на клостилбегита?
 Виждам че сме от един град. полезно ще ми е ако споделиш по време на проблемите и разрешаването им на кой лекар се довери.

Виждам,че са ти отговорили при кой лекар ходих-при Георгиев.И още си ходя при него защото за мен това е страхотен лекар.Благодарение на него сега Петя е в кошарката си и ме гледа с ейййййй такива големи сини очи  Grinning
Преди да почна да ходя при Георгиев бях при друга лекакрка и тя първа ми назначи клостилбегита без да ми прави снимка,което после разбрах не е редно.Веднага я смених с Георгиев и той ми каза,че не е хубаво да го прекъсваме и така си го пих 3 месеца. Но по принцип трябва снимка.Толкова съм доаволна от този лекар,че от два месеца водя при него и едва моя приятелка от Ямбол със същия проблем-дано и при нея и при вас скоро бебчето се появи   bouquet

# 23
  • Мнения: 4 733
Диди, писах ти лично.Погледни когато имаш възможност моля те Hug

Общи условия

Активация на акаунт