Спаzвате ли традициите на страната в която сте

  • 4 141
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 502
Grinning Oo, от както таткото намери на сателита Картун, не изпускаме и ние Скуби До, не мога да изгледам едни новини, но определено сме Спайдермени все летим/скачаме от някъде маси, столове, вечно сме качени някъде, а ние едно време се радвахме на Пчеличката Мая и Ну пагади

# 31
Цитат на: Mama Vessi
...Пчеличката Мая и Ну пагади

Еееех, вярно....Какви времена Wink .  И "Патето Яки" Laughing
Леле къде отклонихме темата Embarassed  Laughing Мамо Веси, дай до ходим да спим

# 32
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Mama Vessi
Викам на мъжа си, представи си да са двама батмана,  #Shocked  ooooh! Добре, че нямаше негов размер Спайдермен, че вече имам алергия от него, ако има лесно и таатуировка ще си направим, слипове, чорапи, фанели, състезават се в градината кой повече ще е облечен с дрехи на Спайдермен. Ужас, не обуваме, чорапи ако не са със Спайдермен, какво знаеш ти Tired


Ако са двама ще са Батман и Робин. Laughing  Laughing

# 33
  • Мнения: 4 244
Мале мила. Спайдермени zначи а
Да zнам какво ме чака след 1 година.
Щото сега Ще минем по тъча с един костюм на тигър и нямаме уста да си кажем как да ни маскира мама(раzбирай мърzи го да проговори оЩе). Иначе Щерката се иzтарикатих да я иzмамя. Нали и викам че ми е принцесата и то всеки денн сега zа карнавала дума не обели zа принцесина рокля и раzни Шлейфове и от сорта. Обличаме си простия костюм на клоун от миналатла година и сме най Щастливите нан света. Че като и гирмирах и лицето, кефа беШе пълен.
Днес Ще Щурмуват ккметството снимките после, че съм zаредила камерата да снима, дано а стане добре

# 34
  • Мнения: 530
Цитат на: Honda
Цитат на: Mama Vessi
...Пчеличката Мая и Ну пагади

Еееех, вярно....Какви времена Wink .  И "Патето Яки" Laughing
Леле къде отклонихме темата Embarassed  Laughing Мамо Веси, дай до ходим да спим


Като казахте, Скуби Ду и се сетих, че и Анна го гледа преди два дни и после разправяше на баща си че е гледала Stupid Loo Grinning
А, пък като пуснахме новините преди няколко дни и Тони Блеър се изказваше за нещо, тя го нарече Томи Беър.  Grinning  Grinning

Иначе, Ну Пагади и сега гледаме. Майка ми и баща ми й подариха две касетки за Коледа и ме връщат носталгично към детските години. Ееееех!

# 35
Цитат на: MM
[.....Stupid Loo Grinning
....Томи Беър.  Grinning  Grinning ....
Laughing  Laughing  Laughing

# 36
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да спазвам, защото мисля, че така е редно. В крайна сметка живея тук. Но понякога надделява българската традиция- примерно за Великден или Коледа....Нямаме карнавал /той е само на юг/, но всъщност и много църковни празници няма.../аз спазвам православните/....

# 37
  • Мнения: 4 244
ОбеЩаните снимки от Щурма на кметството
http://hometown.aol.de/Katyrand/fasching/fasching.jpg
http://hometown.aol.de/Katyrand/fasching/shturm2.jpg
http://hometown.aol.de/Katyrand/fasching/pri+kmeta1.jpg
http://hometown.aol.de/Katyrand/fasching/pri+kmeta.jpg
http://hometown.aol.de/Katyrand/fasching/golqmtigyr3.jpg
След Щурма героите са уморени, гриможете раzмаzани, балоните спукани и всички спят иzтоЩени по креватчетата.
Що "гуция" (на тукажен диалект сладкотии) бяха ометени и колко бяда стоеЩе небутнат по чиниите е друг въпрос.
Ама на праzник като на праzник.
Хайде посмейте се и кажете харесаха ли ви моите маскирани сладури

# 38
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Големи сладури имаш, много хубаво са се маскирали. Simple Smile  Simple Smile  ще имате ли Rosenmontag и парад?
При нас днес в службата сряzаха вратовръzките на мъжете, после пихме по чаша шампанско zаедно и си тръгнахме рано. Wink  Sunglasses

# 39
Деби, разбира се че имаш големи сладури. И мноооого приличат на тати(сигурно щото са с него на снимката Wink ).А костюмите ти ли ги ши?!Вярно, че накрая нещо има размазване на грима Laughing  Laughing .

# 40
Цитат на: rosa
...При нас днес в службата сряzаха вратовръzките на мъжете, после пихме по чаша шампанско zаедно и си тръгнахме рано. Wink  Sunglasses
Алкохолици такива Grinning  Drunk

# 41
  • Мнения: 4 244
Цитат на: rosa
Големи сладури имаш, много хубаво са се маскирали. Simple Smile  Simple Smile  ще имате ли Rosenmontag и парад?
При нас днес в службата сряzаха вратовръzките на мъжете, после пихме по чаша шампанско zаедно и си тръгнахме рано. Wink  Sunglasses

Ми той кмета беШе жече с отряzана вратовръzка като вляzохме. Ама големия панаир става следобеда, че се води Altweiberdonnerstag (Четвъртъка на старите моми) и едно Шоу с парад и превоzване до тронната zала на принца и принцесата на Шутовския сеzон
Иначе Ще ходим в понедленик на парада в съседния поголям град на Rosenmontag
Естествени вече всичките маскирани

# 42
Цитат на: debelanata
...Естествени вече всичките маскирани
Мама и тати в каква "роля" ще са  Grinning

# 43
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Деби, разбира се че имаш големи сладури. И мноооого приличат на тати(сигурно щото са с него на снимката Wink ).А костюмите ти ли ги ши?!Вярно, че накрая нещо има размазване на грима Laughing  Laughing .

Хондичке,
аz мога да Шия ама да си играя само zа едно обличане НЕ
Тука ги пуснаха в Лидл и им ги вzех едва ли не zа трохи
, че и гримовете така пак преди карнавал ги пускат и мога да я цапотя всеки ден, а тя много обича
Има си и книжка към гримовете и си иzбираме на ден поне по 3 раzлични

# 44
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Цитат на: debelanata
...Естествени вече всичките маскирани
Мама и тати в каква "роля" ще са  Grinning

И ние Ще сме клоуни, Не можах да сваря пак и тая година да си купя ВеЩица. Ама така поне не ми трябват подплънки zа клоунския костюм, нали си имам собствени. Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт