Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Въпросът е към жените и мъжете.
Говорим за секс с половинките!
Цитирай

Достатъчно често Wink
Цитирай

Ямбол

Защо се интересуваш? Норматив ли гониш?
Никога не си броя честотата на половите контакти. Когато се случи и колкото се случи.
Цитирай

Варна

По- рядко е  У ДОМА. По-често - НАВЪН!
Цитирай

там от където съм

Ами ние в повечето случаи го правим в къщи..........поскоро при мене би трябвало въпроса да е колко често го правя навънка?
Цитирай

Пловдив

Винаги, когато ни се иска ....
Цитирай

София

Изобщо не правя секс извън къщи, т.е. с някой друг, освен мъжо.
Цитирай

Какво се има предвид под " у дома"?
Колко често изневеряваме или колко често правим секс спонтанно и на различни места,извън къщи -  например докато се прибираме от кръчма вечер?
И в двата случая въпроса не е зададен правилно и всеки разбира различно нещо..... newsm78
« Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 19:23 от KATI_Z »
Цитирай

Какво се има предвид под " у дома"?
Колко често изневеряваме или колко често правим секс спонтанно и на различни места,извън къщи -  например докато се прибираме от кръчма вечер?
И в двата случая въпроса не е зададен правилно и всеки разбира различно нещо..... newsm78

PeaceСъщо не разбрах въпроса и затова се въздържам да отговарям.
Цитирай

Ние в повечето случай, да не кажа във всички, го правим в къщи и все по-редко извън Blush
Цитирай

Варна

Изобщо не правя секс извън къщи, т.е. с някой друг, освен мъжо.
И аз така!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Безумните заглавия на Теми няма да спрат, ми да помислим, дали 3-значките не се преселиха в този форум  Thinking Twisted Evil
Цитирай

София

Безумните заглавия на Теми няма да спрат, ми да помислим, дали 3-значките не се преселиха в този форум  Thinking Twisted Evil

Действително идиотски въпрос ooooh!

Ние го правим само навън. У ДОМА не правим секс. Изобщо. Като ни се доправи - излизаме пред блока 35
Цитирай

на лунната пътека

newsm10 подкрепям
Цитирай

Balchik

Действително идиотски въпрос ooooh!

Ние го правим само навън. У ДОМА не правим секс. Изобщо. Като ни се доправи - излизаме пред блока 35

hahaha hahaha hahahaТова ме изпълни направо.Хахахах,пред блока значи?Съседите свикнаха ли ? 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора