С какви дрехи обличате децата си в къщи?

  • 3 995
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С всякакви - удобни и топли за това време.
Не купувам специално за вкъщи дрехи. Все се намира нещо удобно. Но с дрехите, с които са ходили навън - не стоят вкъщи, преобличат се.

# 76
  • Мнения: 648
   С удобни, има си домашни и такива за излизане, както и аз Peace  Спортни панталони, блузки, анораци Flutter

# 77
  • Мнения: 89
С тези с които е излизала си стои и вътре.
И ние така.След като сме излизали неможе да не са ги пооцапали дрешките ,затова остават със тях в къщи и на вечерта ги хвърляме за пране

# 78
  • Мнения: 2 220
По принцип може да излезе с всяка една дрешка, която използваме за вкъщи. Просто у дома използваме тези, които приличат повече на анцузи (анцунг и ботуши не ме кефи като комбинация) и разни блузки. Но когато се приберем го преобличам задължително с домашните.

# 79
  • Мнения: 983
Слагам й дрехи от батко й. А него, анцузи, които започнали да му стават малки или в крайна сметка купувам от битака някое по-евтин комплект  и ....така

# 80
  • Мнения: 1 073
Удобни дрехи и топли за сезонът в който сме. По често анцузи или долнище на анцуг и някаква блузка или суитчер. Имама дрехи както за в къщи, така и за излизане. Тези, които са за в кущи не ги купувам като такива, а просто са по стари или пък са дрехи с които играе на двора, или за физическо. Малкият все още  може да износва от брат си дрехите и на него по рядко му купувам нови дрехи.
 Поларените долнища не ми харесват много и такива не купувам, но блузи от полар - да! Даже ги предпочитам, държат топло и когато са навън и на ски винаги им ги обличам.

# 81
  • Мнения: 532
Върху чорапогащника слагам или панталонче с блузка или анцунг.Ако са по - тънки слагам и лека блузка отдолу.Не съм купувала специално за вкъщи дрехи,но от всичко което имаме съм подбрала най-хубавото да е за навън.

# 82
# 83
  • София
  • Мнения: 2 298
С такива, с каквито е ходила навън, но по-стари.
Отскоро тя има претенции да си ги избира сама - отваря чекмеджетата и търси, каквото е наумила. Сутринта непрекъснато повтаряше "тумтан, тумтан" и с детегледачката се видяхме в чудо да гадаем какво иска, после се сетих, че търси един "сукман", намерих го и тя доволна го грабна да го облича.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 867
Върху чорапогащника слагам или панталонче с блузка или анцунг.Ако са по - тънки слагам и лека блузка отдолу.Не съм купувала специално за вкъщи дрехи,но от всичко което имаме съм подбрала най-хубавото да е за навън.

това всичкото за вътре ли е? Shocked
габриела едва се навива да стои с чорапи и фанелка с къс ръкав...

# 85
  • Мнения: 2 784
Както е облечена за навън. Няма дрешки  за в къщи. Старите дрешки или се прибират за следващото, или, ако са скъсани, непоправимо изцапани и т.н. се изхвърлят. И без това едвам успява да си износи дрехите, оставаше и да ги пазя за нови. Само гледам у дома да е с грейка или жилетка, защото е по-студено, отколкото в яслата.

# 86
  • Мнения: 537
В къще сме с удобни дрехи тип анцунг и с гуменки. Трябва да му е удобно и топличко. Понякога слагам чорапогащник, че поддържаме Т около 20 оС.

# 87
  • в Низината
  • Мнения: 705
С блузка с дълъг ръкав и панталонче

# 88
  • Мнения: 7 640
а на мен ми е чудно как някои нямат дрехи за вкъщи Confused
У нас правило номер едно след като се приберем е да си измием ръцете и да си сменим дрехите.

# 89
  • Мнения: 1 512
Не купувам специални дрехи за вкъщи. Има анцузи и блузки, които са за игра вътре- у дома или в градината. Напоследък иска да облича рокли, поли и сукмани, защото е на вълна "феи".
За разходка или гости я преобличам с дрехи за навън, така да ги нарека. Никога не стои у дома с дрехите, с които преди това е била навън. Аз съм същата - щом се прибера отвън, веднага се преобличам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт