Капсули за отслабване или номера на китайката - 2

  • 29 751
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 512
чета и ви се чудя
откъде попаднахте на тия хапчета?
и след като са толкова хубави, защо ги има едва ли не само в една аптека в СФ и в една дрогерия във Варна?
дали не са поредната глупост, по която сами сте залитнали?
хапчетаата за отслабване, особено тези които влияят на апетита не са шега работа
а думата"китайски" ме кара да бягам далеч
абсолютно съм сигурна, че ефект няма да има при нито една от вас, ако разитате на сини или жълти, или каквито и да е хапчета със съмнителен за мен произход
Ами никой не те кара да стоиш наблизо. а за ефекта-задръж си коментара за себе си, защото явно си писала без да си направиш труда да прочетеш  и една страница, защото на всяка страница има някой, който да е бил доволен от резултата . И изобщо-какво целиш с този пост? Да ни предупредиш за опасностите,които ние не  осъзнаваме или да ни кажеш колко сме тъпи,че се вързваме? И в двата случая лично аз не се нуждая от мнението ти. Ако имам за в бъдеще някакви терзания, ще ти звънна да се консултирам с теб- явно си капцитет!

# 46
  • Мнения: 13
Да се запиша и аз.  Laughing За свалени кг. незнам колко точно, защото нямам кантар Blush, но ефект явно има понеже ми станаха широчки панталоните, а пък и приятеля ми каза, че му се виждам позаслабнала. Той по принцип не знае, че пия капсулите, така, че явно не ме успокоява само Thinking. Почнах 2- та опаковка, ама 2 вечери забравям да си пия зелените капсули, явно действат и на паметта hahaha Дано да продължа да свалям, понеже аз имам доста килца отгоре  Cry, така, че успех на всички в борбата с килограмите Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 2 896
Здравейте момичета! И аз да се отчета. Изпила съм две опаковки и в момента съм в средата на третата опаковка. Като между всяка опаковка съм правила по седмица пауза. Пия от розовата опаковка от София ул"Пиротска" 18. Аз съм от Бургас и ми ги изпращат от София, защото мисля, че в Бургас ги няма никъде. Започнах от 74,5 кг. След първата опаковка бях 70,5 кг. След втората опаковка нито грам. В средатат на третата опаковка може да се каже -1,00 кг. В момента съм 69,5 кг. Целта е 63,00 кг. Много трудна работа!  Ще докладвам след като свърша и третата. Имам и четвърта опаковка и мисля и нея да изпия, но ще видим какъв ще е резултатът от третата. Успех на всички български китайки! Joy Heart Eyes

Това все едно аз съм го писала - и като килограми и като брой изпити опаковки! Само че в момента съм ги спряла, защото искам да се "изчисти" организма от тях и да започна пак да ги пия след 5-6 дни и да имат пак ефект, че нещо ми се беше върнал апетита преди няколко дни. Сега съм ок, тоест не е нетърпимо положението с глада.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 618
Аз още съм грипава и не пия хапчета Sick
Монда, Цомбе как сте? апетита изпари ли се? Сваляте ли?
Вас питам, защото нали бяхме на зелените.
Дано да успеем с розовите да свалим килцата най-накрая!

# 49
  • Мнения: 220
Запис и от мен.От днес ги почвам.Сега изпих първото хапче .Килограмите ми са 70 .Ще дам резултат като изпия цялата розова кутийка.Айде успех newsm10

# 50
  • Мнения: 13 512
Монда, Цомбе как сте? апетита изпари ли се? Сваляте ли?
Вас питам, защото нали бяхме на зелените.
Апетитът ми много намаля, но не е съвсем да не ям...не ям сладко и тестяно само. сутрин-ябъллка, на обяд -салата, вечер-някакво ядене, без значение какво- не се лишавам от въглехидрат, за да не ме хване пак вълчия глад след като спра капсулите. За 4 дни-3 килограма. много съм доволна.

# 51
  • Мнения: 1 809
Не искам да ви плаша,а само да ви предупредя... ако продължи сърцебиенето ви вземете мерки и най-вече спрете капсулите.Аз си навлякох такива проблеми с кръвното..оказа се че сърцебиенето ми е  в следствие много ниско кръвно.Не знам дали е от каспулите,но не съм далеч от мисълта че може и те да са причината.Те действат отводняващо ,признак за това е сухотата в устата.От една седмица се чувствам ужасно,кръвното ми е 70/50...вие ми се свят..Така,че не пренебрегвайте някои симптоми Rolling Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 2 896
чета и ви се чудя
откъде попаднахте на тия хапчета?
и след като са толкова хубави, защо ги има едва ли не само в една аптека в СФ и в една дрогерия във Варна?
дали не са поредната глупост, по която сами сте залитнали?
хапчетаата за отслабване, особено тези които влияят на апетита не са шега работа
а думата"китайски" ме кара да бягам далеч


абсолютно съм сигурна, че ефект няма да има при нито една от вас, ако разитате на сини или жълти, или каквито и да е хапчета със съмнителен за мен произход


И дойде Malenna...и беше светлина...Ооо, свещена наша простота!

# 53
  • Мнения: 10 758
Айдеее, родата се Фана за гушите hahaha
Аз нямам сърцебиене.Принципно кръвното ми е 90/50, не ми се вие свят, само имам сухота в устата, но не е болка за умирачка.С Мазиндола беше по-зле.
Монде, браво бе, тва е супер - за 4 дни 3 кила.
Аз не съм се мерила, не искам, че да не се депресирам.Дрехите си ми стоят по същия начин - кат чорапогащник Mr. GreenОбаче апетита ми е намалял, не драстично, но 50% липсва.Надявам се до края на опаковката да гътна и другите 50% Wink

# 54
  • Мнения: 6 039
Гуш,
би ли ми обяснила какво искаш да кажеш - щото явно съм проста


монда, ти що не ми отговори защо са толкова труднооткриваеми тези хапчета
защо си мислиш, че като си намалила храненето за 3 дни и това значи че те ти влияят и са почти безвредни?

за твое сведение, доста внимателно процетох за "резултатите"

# 55
  • Мнения: 10 758
А стига де ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 2 079
Трети ден пия хапченцата и никакви такива виене на свят, сърцебиене, сухота в устата и/или подобни нямам.
Но ме мъчи безсъние .... smile3518
А иначе наред с хапчетата си имам апетит, но си налагам на ината да отслабна и се лишавам от сладости, Crossing Arms тестени работи, ядки,  ooooh!  карам повече на плодове и зеленчуци ....  Peace

# 57
  • Мнения: 1 035
Не искам да ви плаша,а само да ви предупредя... ако продължи сърцебиенето ви вземете мерки и най-вече спрете капсулите.Аз си навлякох такива проблеми с кръвното..оказа се че сърцебиенето ми е  в следствие много ниско кръвно.Не знам дали е от каспулите,но не съм далеч от мисълта че може и те да са причината.Те действат отводняващо ,признак за това е сухотата в устата.От една седмица се чувствам ужасно,кръвното ми е 70/50...вие ми се свят..Така,че не пренебрегвайте някои симптоми Rolling Eyes

и аз по принцип съм с мн ниско кръвно.
но 8 дни ги пих и нямах сърцетуп ,сега съм ги спряла понеже съм грипозна,но щом оздравея почвам розовите. от зелените ефект-нъцки. Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш,
би ли ми обяснила какво искаш да кажеш - щото явно съм проста


простота, наша, на тези, които ги пием без да знаем какво са.  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 339
Хайде стига със споровете.
Всеки решава сам за себе си дали да пие или не. Всеки знае, че има някакви рискове и на всеки му е ясно, че не са кой знае колко полезни.
В днешно време има толкова вредни неща. Цигарите и всички боклуци които се произвеждат за ядене...
И въздуха е толкова отровен... Всичко което ни заобикаля е вредно!

Malenna не мисля, че с твоите постове ще постигнеш нещо различно от излишни спорове. Никоя няма да се откаже от капсулите само защото ти казваш, че са вредни.

Общи условия

Активация на акаунт