Мили мами, а вие какво бихте направили?

  • 3 226
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 127
обясни на тези хора чисто и просто как стоят нещата-че заради грипната епидемия не е добре да ти водят детето(въпреки,че те ако имат малко поне сиво вещество трябва да се досетят) ,освен това им кажи,че вече много ти тежи бременността и искаш да си лягаш рано, не се чувстваш добре.
 Според мен това дете вече може да стои само, та то е 4-ти клас.
Ами представи си ти започнеш да раждаш и това дете е у вас-какво ще го правите?????Трябва и него да водите в болницата.Това също им кажи.
 Пък ако се обидят, значи не са ХОРА, а използвачи, които си гледат интереса и не ви уважават, а ви използват като безплатни детегледачки.

# 46
  • Мнения: 2 922
Аз не виждам защо ти трябва да се съобразяваш с тези явно несъобразителни хора  Sick
Може те да смятат , че са намерили чудесно решение на въпроса с гледането на детето им , но за мен това е недопустимо  Confused Няма защо да измисляш лъжи и няма защо да се чувстваш виновна - ти и бебето сте най - важни сега .
Кажи им директно да си намерят друг да им гледа детето и точка по въпроса .

Абсолютно подкрепям. Много си добра с тези съседи..

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз не виждам защо ти трябва да се съобразяваш с тези явно несъобразителни хора  Sick
Може те да смятат , че са намерили чудесно решение на въпроса с гледането на детето им , но за мен това е недопустимо  Confused Няма защо да измисляш лъжи и няма защо да се чувстваш виновна - ти и бебето сте най - важни сега .
Кажи им директно да си намерят друг да им гледа детето и точка по въпроса .

Абсолютно подкрепям. Много си добра с тези съседи..
И аз подкрепям! Peace

# 48
  • Мнения: 508
Ако искаш да продължаваш да чувстваш вина за нещо ,за което  което не би трябвало и да се криеш при роднини всеки път -твоя си работа.Вместо да си почиваш  и да събираш сили за предстоящото раждане, си седнала да се тормозиш.След като ти си прекалено добра се чудя къде са съпругът ти и свекърите ти.Толкова ли сте зависими от тези съседи,че не смеете да им скръцнете със зъби?Знам какво ще последва ако някой се опита да ме използва по този начин-или аз ще му покажа пътеката или съпугът ми.Другия път като дойдат им кажете,4е си имате ваш собствен живот и не можете да се съобразявате с тях.Да си намерят някой да им гледа детето или да си оправят смените.

# 49
  • Мнения: 3 674
Не разбирам защо се притесняваш да си кажеш истината? newsm78
След като Те не разбират че ти няма да имаш време за тяхното дете,понеже ще си имаш свое  то трябва да им се обясни,културните хора се съобразяват с такива неща,но  твоите съседи явно са непукис хора(има и такива) ...то тогава им кажи...директно! Страх ли те е ? От какво?  ЧЕ ТЕ Е ЩЕ ТЕ ТИ СЕ РАЗСЪРДЯТ ИЛИ....? А това важно лие за теб...какво мислят съседите?Те ли ти оределят живота ти? Те ли са основния фактор в животат ти?! А това че няма кой да го гледа не би трябвало да е твой проблем, а техен.. Помагала си колкото си могла...и те би трябвало да са ти БЛАГОДАРНИ.Така че те са длъжни да си решат  проблема сами. Ако ще да си сменят работата,ако ще каквото ще...те си имат право на избор както и ТИ!
  Sunglasses

Бъди себе си и бъди директна.
Успех!!!
Heart Eyes

# 50
минаx oт  давна по твоя път ,маxаи ги с време няма отърване от такива.те са божа напаст. без грам  ум са такива.

# 51
  • Мнения: 1 403
Направо си им кажи  Naughty Как така ще има шарка и ще те  карат  бременна да го гледаш[smilie=smile3555.gif] Божее какви нагли хора има

# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Горкото детенце....предполагам се притесняваш по- скоро за него.....защото ако им откажеш, то ще стои само там горе и на теб ти се свива сърцето.........поне аз така разбирам нещата........ много неприятна ситуация....... незнам как бих реагирала.......вероятно все пак ще ги отрежа

# 53
  • Мнения: 3 423
ти явно си мнго добър човек Hug и явно вместо да го оценят тъпите ти съседи ти се качват на главата
проблема си е техен-да намерят кой да им гледа детето,ти мисли за себе си и твоето детенце на първо място
сега като се роди бебчето не ти трябва допълнителен ангажимент и е много по важно да го пазиш здраво
а срещу тъпата ти съседка неможели да се подаде жалба,че си оставя само детето и така да я принудят или да го гледа или работейки да плаща на бавачка да го гледа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт