Помогнете мисля,че съм опасна за обществото

  • 5 070
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 252
Докато ви 4етох си казвах:Божкее, има и по_зле от мен. Не 4е ме успокои факта, но се 4увствам не толкова самотна и донякъде разбрана. Аз отлеждам 2 деца в 4ужда държава, без никакви роднини и приятели. Не се 4увствам приета, и невъзможноста да се изразявам достатъ4но добре на друг език ме подтиска о6те пове4е. Моят съпруг (този ангел небесен) ми помага във вси4ко и ме зарежда с оптимизъм. Но той работи, а лятото отсъства месеци от къЩи. Както вси4ки заподозряха, депресивното ми състояние го отнасят децата_креЩя истери4но, после веднага запо4вам да им се извинявам и да ги целувам, което ги оШаШква оЩе пове4е. 4ета разни книжки, пия магнезий за успокояване на нервната система, занимавам се с декупаж и това ме спасява донякъде. Но семейството ми е вси4ко и трябва да се боря.

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 17:31 от karlson

# 31
  • Мнения: 283
Аз вече съм на успокоителни. Консултирах се с психиатър и той ми ги предписа. Сега се чувствам чудесно и мисля, че е по-добре да ги пия, отколкото да си го изкарвам на децата. Ще ги пия още два месеца и край.

# 32
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Бих Ви препоръчала да прочетете книгата на Луиз Хей "Излекувай живота си".В нея тя дава отговори, на въпросите свързани с психологическата страна на заболявания и тн.Невероятна книга, а ако вникнете в съдържанието, можете много да направите за себе си.
Успех Ви желая.И не се плашете!

# 33
  • Мнения: 3 835
Божкеййййй!!!! ooooh! Съчувствам ви!!! Все пак имате дечица, и в името на тяхното добро е желателно да преодолеете проблемите си, по някакъв начин. Дори и да не успеете, поне не ги показвайте пред тях, по такъв начин. Всички имаме проблеми, никой няма идеален живот, но последното нещо, което трябва да правим, е да го изкарваме на децата си. Thinking Hug Не е лесно, признавам!  bouquet

# 34
  • Мнения: 143
И моя син, когато се въргаляше по улиците като прасе, само защото иска нещо, което аз не искам, ми е идвало да му затворя устичката завинаги (както се казва).
Един ден баба като ме видя, че съм взела да изпушвам, ми даде акъл (нали съм по бабешките рецепти).
Та, тя ми каза, когато се усетя, че започвам да набирам, още преди да съм направила някоя глупост, да си поема 3 пъти дълбоко и бавно въздух. 
Заради кръвоснабдяването на мозъка ли, човек става по адекватен, незная, но ако някой може да даде обяснение, моля да го направи, защото ефекта е поразително бърз.

# 35
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ами наистина най-добре се обърни към психолог!


Това е и моят съвет! И недей да отлагаш повече, щом потърпевши са децата ти!

Общи условия

Активация на акаунт