Кой ви дразни във форума - 380

  • 5 849
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Точно така - Слави и аз имаме пари и именно заради това ще ни слушаш. Хората, които са слушани имат пари. И вицовете им винаги са смешни.


Може би вие със Слави имате пари, но ти никога не си давал Хамър за награда, а се бориш за някаква си трошка. Други разлики да изнеса ли?

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 23:12 от AlexaS

# 61
  • Мнения: 2 032
Уриел, защото пише с червено.
Silgli, заради позата на камилска птица, с главата в пясъка (в преносния смисъл).
Кейси, заради позата "да ви таковам таковата, на никого никога не дължа приличен тон".
Цомба. Заради чалгаджийския аватар.
Каращите пияни/неспазващи правилата/дъжащи се по пътищата като мутреси.
Бандата "аз сдададох живота си на Господа, и сега ще ви бомбандирам с цитати от Библията на 38 страници".
Това е засега.

# 62
  • Мнения: 677
Сопрано и другото му аз(жоро),а най-дразни,когато си чатка и се омотава със самоличностите си(както ни е демонстрирал по-горе).
Чаткам..Линк ми плийз.."Друго аз"нямам,древни летателен апартате,още по-малко и да го демонстрирам....

# 63
буболина,mаmица, буба, дидка-бг-питка, снежи, дона, еmеm,бу,джулиана,жоро, сопрано,лени, лавендер ако се сетиа други пак 6е пи6а Grinning лиудmил,лаmиата спаска

# 64
  • Мнения: 2 254
невидима,намери бързо Ш и Я ,че сега като те почнат.....

# 65
drug pyt - segq move da wleze shefkata Grinning

# 66
  • Мнения: 14 489
буболина,mаmица, буба, дидка-бг-питка, снежи, дона, еmеm,бу,джулиана,жоро, сопрано,лени, лавендер ако се сетиа други пак 6е пи6а Grinning

ей това са хората които трябва да наградим за най-голям принос към форума.както виждате явно много дразнят дори потребител с едно мнение. чел, чел, чел, дразнил се и въпреки това се регистрирал.
евала мацки Mr. Green
venceremos

# 67
  • Мнения: 677
invisible woman,и тва за 12 дни от както си регната във форума..
Не ми се мисли ако задържиш до Великден..
И ако нямаш Ш и Я,нямаш ли Кредор поне,или си викаш-не стига,че чак от Канада им пиша,ами и правилно да е!?

Уриел,от твоите уста-в админските уши.. Simple Smile

И кой е "лиудmил"?!

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 23:19 от Тони Сопрано

# 68
  • Мнения: 2 792
буболина,mаmица, буба, дидка-бг-питка, снежи, дона, еmеm,бу,джулиана,жоро, сопрано,лени, лавендер ако се сетиа други пак 6е пи6а Grinning лиудmил,лаmиата спаска
  Ооооо добре дошла отново, няма начин да бъркам  Laughing

# 69
  • Мнения: 5 468
Не приемам примирието ти,защото не мисля,че тук е бойно поле..
Ооооу, искаш да се разправяме нон-стоп ли? Не искам повече Crossing Arms. Какво ми е резаческото? Виж колко бързо се отказах от схватките и предлагам примирие, ти не, та не... Казах, че ме дразниш с изказванията си и толкова. Вече съм съгласна и да напиша, че не ме дразниш по никакъв начин и че дори си ми един от любимите форумци Crazy.

# 70
  • Мнения: 677
Ше изчакаш малко четкаджийската тема  Mr. Green
Винаги съм бил в примирие с теб..Ти се обърка..

# 71
  • Мнения: 239
Точно така - Слави и аз имаме пари и именно заради това ще ни слушаш. Хората, които са слушани имат пари. И вицовете им винаги са смешни.


Може би вие със Слави имате пари, но ти никога не си давал Хамър за награда, а се бориш за някаква си трошка. Други разлики да изнеса ли?

Нека аз изнеса щом разлики ще търсим.

- живея в София от вече над 17 години
- не приличам на костенурка
- не съм балък, че да раздавам коли по ТВ - заради това карам ЦЕ ЕЛ ЕС

# 72
  • Мнения: 5 468
Винаги съм бил в примирие с теб..Ти се обърка..
Не знам, що ми се стори, че обикаляш около мненията ми тия дни и се мъчиш да остроумничиш newsm78. Така хич не обичам... и както аз никой не "заграждам", така не искам и аз да се чувствам "заградена".
Ама щом твърдиш, че съм се объркала...

# 73
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
буболина,mаmица, буба, дидка-бг-питка, снежи, дона, еmеm,бу,джулиана,жоро, сопрано,лени, лавендер ако се сетиа други пак 6е пи6а Grinning лиудmил,лаmиата спаска
  Ооооо добре дошла отново, няма начин да бъркам  Laughing

хихи дали си мислим едно и също Wink
този начин на изреждане не може да се сбърка  Twisted Evil Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 4 451
joro01,  хубаво се хвалиш с колите, които караш, с парите, с мезонети и т.н. А сещал ли си се да помогнеш на нуждаещ се, да участваш в благотворителни акции за спасяване на нечий живот примерно?
Иначе по темата - никой не ме дразни. Разни хора, разни мнения...

Общи условия

Активация на акаунт