село Емен до Павликени ,някой ходил ли е?

  • 11 315
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 839
В Имението няма стаи по 40лв. Двойна стая е 60, апартаменти има по 80 и 90, има и други видове стаи. Но 40лв. стая няма.
Извън почивните дни правят намаление 10лв. на стая.

# 31
  • Мнения: 2 591
ние живеем в търново и отдавна се каним да отидем до там, но още не сме стигнали  Confused слушала съм, че е красиво и си заслужава  Peace

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 239
ние живеем в търново и отдавна се каним да отидем до там, но още не сме стигнали  Confused слушала съм, че е красиво и си заслужава  Peace
Толкова сте близо. Наистина си заслужава да отидете. Аз съм била в "Нигованка". И природата е красива. Ама всъщност аз повече от два дни не мога да издържа там. Няма какво да се прави толкова.

# 33
  • Мнения: 705
Bili, би ли разказала по-подробно за Имението, плс, че както се разбра натам сме се запътили Hug  bouquet

Има ли опасни за децата места из двора (гледам някакви камънаци из снимките newsm78)? Басейнът става ли за деца? Водата как е, чистят ли го често?

Така като разчитаме само на реклама в нета и без мъжка опора до нас, малко ни е притеснено да не се натресем на неподходящо място с неприятни изненади  Thinking

така, че ако има някой пресен спомен от "Имението", нека го сподели - всякаква инфо ще е от полза. Само не ни плашете, че децата ще останат гладни, моля  Stop

# 34
  • Мнения: 658
Нищо подобно. Имението е в пъти по-добро от Нигованка. И като хотелска част, и като кухня, и като двор, басейн, и т.н. Незнам кой ги е наръсил тия, но ние всяка неделя ходим с децата там - малкия е на 2.5 г. Басейна-джакузито е с нагреватели и водата винаги е 30 градуса. Супер чиста вода. За двора - огромен, затревен - тичане и игра на воля. Отдолу е реката но отвсякъде е оградено с метална ограда, така че... От кухнята съм била винаги доволна. Имат голяма кухня , ресторанска част, персонал обслужващ винаги усмихнат и на разположение...   Peace  bouquet

# 35
  • Мнения: 22 887
А как става с резервациите в Имението?Само по телефона или трябва да се изпраща някакво капаро?

# 36
  • Мнения: 2 839
На нас ни поискаха капаро 50% от цената.

# 37
  • Мнения: 525
В Имението ходихме миналата година по това време.Басейна беше в строеж.Да меню има в сайта,но искаха от нас да си го прочетем и предварително да си поръчаме-закуска , обяд и вечеря.Тогава обслужваха само гостите на Имението.Получиха се много недоразумения с храната.Ние сме голяма компания.Те имат леглова база,но нямаха нужния персонал за да ни обслужат качествено.Може от тогава да са се организирали по-добре.Аз си останах с лошо мнение и там друг път няма да ида.

# 38
  • Мнения: X
Миналата година бях там - едната вечер спахме в Нигованка, втората вечер спахме в Имението.
Според мен Нигованка е по-подходящо място за децата, тъй като басейнът е по-малък и плитък. Обслужването е супер, храната е вкусна, а порциите са обилни. Стаите са приятни и чисти, не мога да си спомня обаче как стояха нещата с климатика. Въпреки, че исках тишина и спокойствие, а попаднахме на група майки с деца, беше много приятно и забавно. Особено вечерта, когато децата си направиха с майките детско парти и скачане в басейна.

Втората вечер спахме в Имението. Разликата е, че стаите имат повече ТВ канали, климатиците са мощни, стаите имат много приятни тераски. Басейнът е голям /не е много подходящ за малки деца/и има джакузи. Дворът е огромен, но нещата с храната са малко комплицирани. Трябва да си поръчаш от по-рано какво ще ядеш, а ако има голяма група /което е нещо обичайно/, забрави за обслужване. Ние попаднахме точно в центъра на някакво служебно парти за 20 души и имахме твърде ограничен избор за вечеря, да не говорим, че за да си поръчаш още една бира, трябва да чакаш 20 минути някой келнер да те забележи. Имението е по-голямо, но в Нигованка обслужването е по-добро.

Еко пътеката е приятна и лека. Внимавайте, защото в летния сезон има много змии.  Sick
Но почивката в това село си заслужава.

# 39
  • Мнения: 1 404
Миналата година бях там - едната вечер спахме в Нигованка, втората вечер спахме в Имението.
Според мен Нигованка е по-подходящо място за децата, тъй като басейнът е по-малък и плитък. Обслужването е супер, храната е вкусна, а порциите са обилни. Стаите са приятни и чисти, не мога да си спомня обаче как стояха нещата с климатика. Въпреки, че исках тишина и спокойствие, а попаднахме на група майки с деца, беше много приятно и забавно. Особено вечерта, когато децата си направиха с майките детско парти и скачане в басейна.

Втората вечер спахме в Имението. Разликата е, че стаите имат повече ТВ канали, климатиците са мощни, стаите имат много приятни тераски. Басейнът е голям /не е много подходящ за малки деца/и има джакузи. Дворът е огромен, но нещата с храната са малко комплицирани. Трябва да си поръчаш от по-рано какво ще ядеш, а ако има голяма група /което е нещо обичайно/, забрави за обслужване. Ние попаднахме точно в центъра на някакво служебно парти за 20 души и имахме твърде ограничен избор за вечеря, да не говорим, че за да си поръчаш още една бира, трябва да чакаш 20 минути някой келнер да те забележи. Имението е по-голямо, но в Нигованка обслужването е по-добро.

Еко пътеката е приятна и лека. Внимавайте, защото в летния сезон има много змии.  Sick
Но почивката в това село си заслужава.
Съгласна съм и аз с това мнение.Стелт,нямам много време да пиша,но в общи линии в Имението не ми е много спокойно да пусна Ния на обиколка StopИма камъни наистина като декорации разни,но са си камъни,басейна е доста голям,иначе е чист.Водата е топла.За кухнята е така-вкусно,но наистина може да си почакаш доста,ако има много хора,на нас и няколко неща от поръчката направо ни забравиха LaughingНяма детски кът-люлка или нещо подобно,в Нигованка има.

# 40
  • Мнения: 1 937
Извън почивните дни правят намаление 10лв. на стая.
Не ни направиха подобно newsm78

Имението е чудесно място. Пипнато с вкус, много зелено, поддържано.
Но... близостта му до Търново дава лесен достъп на всякакви субекти, по всяко време - дали само да хапнат или пък да се покъпят, което пък далеч не го прави спокойно място за почивка. Басейнът не е голям, ако се случи развеселена компания да подхване волейбол - децата не могат да се къпят. Кухнята не е лоша, обслужването - прилично. Избор голям обаче няма.
Разчитахме, че ще е празно през седмицата. Няма да повторим.
В "Нигованка" отсреща, която също изглежда добре, докато изчаквах голямата си дъщеря да се върне с кончето от разходка (предлага ги страхотно любезен господин, може да ви заведе и до каньона), възрастна жена се скара на малката, че пипа детските столчета, та скоропостижно зарязах кафето си и се изнесохме. Басейнът им, който в сайта изглежда обещаващо е твърде символичен.

Та имайте едно на ум за рекламата и лъскавите сайтове. Подобно разочарование за мен беше и Крушуна и Гостилница Маарата.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Подобно разочарование за мен беше и Крушуна и

сподели, моля? Кое по-точно те разочарова? Природата или...
А и чакам отзивите ти за Магнолия  Grinning

# 42
  • Мнения: 1 937
Шани, екопътеката е страшно замърсена. Из скалите и вирчетата се търкалят боклуци - шишета, цигарени кутии, има чаши натикани в по-големите дупки на скалите. Наоколо са направени места за отдих и похапване, в резултат на което всичко е отъпкано, а кошчетата преливат.
Може би водопадите си струва да се видят през пролетта, когато са пълноводни, а зеленото на дърветата е скрило всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт