Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 5

  • 33 513
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 531
Ами Мария вече е с начална форма на пневмония и е на АБ. Но поне я хванахме в началото.
Днес я заведохме на дежурен доктор и не сгрешихме, че ако бяхме чакали до понеделник щеше да стане лошо.
Поздрави на всички Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами Мария вече е с начална форма на пневмония и е на АБ. Но поне я хванахме в началото.
Днес я заведохме на дежурен доктор и не сгрешихме, че ако бяхме чакали до понеделник щеше да стане лошо.

Ох, милата Мария  spoko Дано да се оправи бързо детенце  Praynig Добре, че така е станало - да отидете днес на лекар!
 Hug  love001

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте.
Ели сигурно вече са в София, нали? Дано да мине успешно операцията и детенце да се възстанови бързо.

Нати, какво става, изакахте ли топчето? Не се притеснявай много. Мартин два пъти ми гълта едно голямо копче от дистанционното (тези които са за увеличаване и намаляване на звука). Изскубна го и сега като го глътне чакаме да го изкара, мием го и си го слагаме обратно. Диване!

Меричери, как сте, минава ли пневмонията?

Аз съм много доволна от осцилококцинума. Щом усетя че Мартин ще се разболява и веднага го почвам. Слава богу засега пресичаме болестите в началото. Аз обаче като ме хвана грипа реших да се лекувам с колдрекс и витамин С и резултата е една ужасна кашлица и антибиотик.

Надявам се че другите дечица са добре. Щом нищо не пише в темата:)

# 18
  • Мнения: 5 531
Нaти, martisun благодяря за загриженоста Hug. На Мария гърдите скърцат като несмазана панта Mr. Green, лошо кашля още, но видимо е по-добре. Тича , играе, не мога да я спра.Вече няма температура и кашля доста по-нарядко.След 2-3 дена вече ще е напълно добре надявам се. Започна да си пишка нормално, повече като количество сякаш(а не пие повече течности. Цял ден мъчиме едно малко шишенце с вода и още е на средат), но на нормални интервали.
Ели трябва вече да е в София. Стискаме и палци всичко да мине бързо и безпроблемно.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, какво става, изакахте ли топчето? Не се притеснявай много. Мартин два пъти ми гълта едно голямо копче от дистанционното (тези които са за увеличаване и намаляване на звука). Изскубна го и сега като го глътне чакаме да го изкара, мием го и си го слагаме обратно. Диване!

Много ме развесели, да знаеш... hahaha
Още не го е изкарала, но очакваме включване...

Този грип май никого не пощади...Гадна работа... Sick Аз се чудя как още не съм се тръшнала - в последните дни имах доста близки контакти с грипави и е истинско чудо, че още съм читава /да не ме чуе дяволът/.

Нaти, martisun благодяря за загриженоста Hug. На Мария гърдите скърцат като несмазана панта Mr. Green, лошо кашля още, но видимо е по-добре. Тича , играе, не мога да я спра.Вече няма температура и кашля доста по-нарядко.След 2-3 дена вече ще е напълно добре надявам се. Започна да си пишка нормално, повече като количество сякаш(а не пие повече течности. Цял ден мъчиме едно малко шишенце с вода и още е на средат), но на нормални интервали.

Радвам се, че Мария е вече по-добре  Hug Щом е живнала, значи върви към оздравяване  Wink
  bouquet

# 20
  • Мнения: 390
Здравейте
аз докъто се включа и Ели са заминали вече, но дано всичко мине добре. Много ми се искаше и аз да я подкрепя в този момент.

Да се отчета ние сме болни и тримата все още кашляме, кихаме, текат сополи... но за радост без Т. Никита я водих в началото на лекар и изписа Ventolin сироп за кашлица и едни правени капки, който много й помогнаха понеже имат антибиотик и адреналин.  С мъжа ми се самолекуваме и се надявам това да не е грип понеже нямаме Т. Ники след няколко дни я водих пак да й преслушат гърдите, че милото така хрипти и едвам диша, но имаше много деца и всичките грипозни с много висока Т и се уплаших и си тръгнахме bowuu. Това е от нас в общи линии.
Поздрави и всички болнички бързо да оздравяват, а останалите да се пазят.

# 21
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте,
малко със закъснение ще стискам палци на Ели. Ако някой има координати, моля да ги даде. Имам възможност да избягам от работа и да ги видя в Пирогов. Предполагам, че няма да се сърди на малко разтуха.

Аз изкарах на крак грип и бронхит. Цяла седмица се мъкнах като парцал на работа само да не съм вкъщи да заразя Теди. Него може би Панцефа го спаси от грипа. Само има малко хрема.
Днес занесох поредната стреилна урина в университетска болница и утре трябва да се обадя на Буева да мине да види резултата и да каже какво да правим. Дано поне са намалели бактериите, че да намалим дозата Панцеф.

Нати, как е Калина? Теди така беше нагълтал една гума от количка, но я изкара на другия ден. Само тревогите бяха за моя сметка.

Желая бързо оздравяване на всички. Този грип протича с много вътрешни поражения,така че се пазете.

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
моля посъветвайте момичето
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160708.0

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, как е Калина? Теди така беше нагълтал една гума от количка, но я изкара на другия ден. Само тревогите бяха за моя сметка.

Няма резултат... Rolling Eyes Всъщност, след многобройните разпити, на които подложих майка ми се оказа, че тя не е сигурна, че Калина е глътнала нещо, пък и доктор Оги ми писа, че топченцето е толкова малко, че може и да него видим.
Ооох, само да има за какво да се тревожи човек... Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 531
Нати наистина мисля че не трябва да се тревожиш. Ако топченцето е много малко наистина може и да не го видите.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
На лични ми е писал един потребител от форума с поправка в телефоните на детската урология в "Пирогов" и тъй като не мога да редактирам координатите в началото на темата, ги пиша тук - номерът на отделението е 341, а не 371. 371 и 366 са номерата на кабинетите на 6 етаж - обаче нямам спомен какви бяха тези кабинети... newsm78 Пред всички номера има 9154. Надявам се, че информацията е достоверна.

# 26
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте,
да се отчетем с Теди. Сега говорих с Буева и урината на Теди е чиста Simple Smile. Разбрахме се да намалим дозата Панцеф на половина и следващия понеделник пускаме отново стерилна урина и с нея отиваме при Буева. Трябва да си носим и гърнето за да види Теди след като е пишкал колко урина задържа.

# 27
  • Мнения: 430
Момичета, чух се преди малко с Ели /Елеонора76/. В Пирогов са и чакат дали утре или в четвъртък/петък ще е операцията. Милата звучеше притеснено, но пък и смело, не се дава на тревогите! Каза, че е ужасена от обстановката там. Очаквала е гадости, но не чак толкова.
Таткото им също е в София и е опора. Обеща да ми пусне смс като назначат операцията, за да стиснем по няколко палеца. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 430
Ели ми изпрати съобщение. Операцията ще е утре!!!!
Да им пожелаем успех, спокойствие и Бог да ги пази!!!
  bouquet

Помислете си нещо хубаво като се събудите утре сутринта. Дано позитивните ни мисли стигнат до Ели и малката Вики.

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 15:47 от mumi

# 29
  • Мнения: 5 531
Moмичета и аз говорих с Ели преди малко и се присъединявам към   mumi .Нека се помолим всичко да мине леко и безпроблемно и Вики да се възстанови бързо. Praynig
Ние сме с тях в мислите си.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт