Дайте да ги разцъкаме...

  • 12 486
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
Влади, да ти кажа вече свикнах, но в началото ми беше адски странно като излезем някъде следобедно привечер и си поръчат сладоледи и тортички аз една водка, примерно  Mr. Green
Иначе според ме са чистници, при това прекалено (или аз съм мърла Embarassed).
А на германките от Munchen евла... шапка им свалям, как носят тиа жени по 10 еднолитрови бири  ooooh! Hug

# 31
  • Мнения: 2 427
Джоя миа,или ти си малко по-захацана или аз съм маняк чистофайник Joy Joy Joy.Истината е там някъде.Аз съм влизала всичко на всичко в три чисти италиански къщи и те милите са били такива,именно защот' е пипнала сръчната ръчица на някоя помошница судамерикана,Филипина или източно европейка(хехе,вече нали сме в Европа не съм еьтракомунитаиа).Това ,както и да няма нищо общо с темата освен малката подробност че скатавайки се по този начин(както винаги във всичко),се води ултра заседнал живот който образува излишен целулит и тлъстинки на нежелани места.В което е основния проблем на жените от тукашната раса.Може би и затова техните мъже са слаби а моя пусна шкембе,де да знам.Тъжно е ,но е истина.
Докато аз се бъхтя като луда да обикалям рафтовете за екологично чисти продукти и чета етикетите на продуктите ,които възнамерявам да сготвя,наша италиана блъска количката с готови храни от фризера,които вечерта ще притопли любимия и докато тя си взема душ.
Айде стига писах по въпроса че си оплюх брадата от оплювки.

# 32
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Красиви и грозни жени има навсякъде. Тук ми прави впечатление, че процентно са с по-закръглени форми, дупенца и по-пищен бюст, за разлика от българките. Според мъж ми, тукашните мъже си падат по този тип жени, та по принципа на естествения отбор тези са останали  Laughing Българските мъже явно харесват кльощавите Mr. Green
Начина на обличане много зависи от средата, в която живееш и начина по който живееш, това правило мисля важи за цял свят. Тук все още си изсветляват косите с кичури и ги изправят, а коремчетата вече се поскриха, защото на мода са блузките като туники.
Сега тръгнах на фитнес, там какви мацки има  Crazy бели, руси, стегнати и наперени, определено трябва да взимам мерки по въпроса. И това е сутрин, когато основната клиентела са пенсионери, домакини и студентки. Вечер просто няма да ви казвам колко стилни мъже и жени идват да въртят педалите след работа!

# 33
  • Мнения: 508
Красиви и грозни жени има навсякъде. Тук ми прави впечатление, че процентно са с по-закръглени форми, дупенца и по-пищен бюст, за разлика от българките. Според мъж ми, тукашните мъже си падат по този тип жени, та по принципа на естествения отбор тези са останали  Laughing Българските мъже явно харесват кльощавите Mr. Green
Начина на обличане много зависи от средата, в която живееш и начина по който живееш, това правило мисля важи за цял свят. Тук все още си изсветляват косите с кичури и ги изправят, а коремчетата вече се поскриха, защото на мода са блузките като туники.
Сега тръгнах на фитнес, там какви мацки има  Crazy бели, руси, стегнати и наперени, определено трябва да взимам мерки по въпроса. И това е сутрин, когато основната клиентела са пенсионери, домакини и студентки. Вечер просто няма да ви казвам колко стилни мъже и жени идват да въртят педалите след работа!
Ей това е истината.Браво Мери Hug

# 34
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ахмммм,каква тема сте отворили ,пък аз да не се намеся-невъзможно.Да кажа и аз две думи за италианките видяни от моя гледна точка.
Италианките са добре поддържани,добре облечени и добре фризирани жени(90% от тях).С това се свършва добре-то.В тукашната телевизия "работещите" красавици са в голямата си част чужденки,не случайно(95%).Като родят веднъж се превръщат в бъчви,а тези които не се превърнат в такива увисват отвсякъде.Италянката е по-принцип грозна жена,която обаче страшно умэ да го докарва от маркова козметика,маркови дрехи и аксесоари и най вече често отскачане до коафёрите тук,които според моето скромно мнение са наистина факири и вършат чу-де-са,чудеса!От всички мои многобройни приятелки само една е слаба и стройна,всичките са с огромни гъзове,на които можеш спокойно да фраснеш някой друг белот на две ръце(други продължения на гърба стават и за покер с повече играчи).Аз го отдавам на тази тяхна така прехвалена "Диета медитеранеа"която се стремят да спазват и която си оплюват брадите да хвалят(включва паста пизи пизетте и други подобни кулинарни изкушения от тесто,риба и тлъсто като маджун олио екстра вергине,което акомпанират с една-две хуубави чаши червено гъсто вино)Но комент.+ това,ТЫ КАТО ИТАЛИАНКАТА Е ХИТРА ЖЕНА ПО ПРЕЗУМЦИЯ(!!!),винаги се скатава и гледа да прави нещата с колкото се може по малко движение.Обикновено са мърляви в къщи,небрежни относно чистотата(тези които държат на реда и хигиената си имат помошници),децата им се отглеждат с минимален брой движения ,отново,не са особенни фенки на секса и повечето са импиегати в уфичи,т.е.бачкат седнали на един стол от сутрин до вечер.Повечето от тях ходят "аброндзати"(добре изпечени)12 месеца в годината и от този непрекъснат солариум резултата е скапана,унищожена тъмна кожа с консистенция на пергамент,която като допреш жули.След това за да омекотят ефекта на изкуственото слънце клепат с шепи последния революционен продукт на Хелена Рубенщайн или Диор исмятат че всичко е перфектно.Не,знам,мисля че ако не си знаеха толкова много правата(аххх тази еманципазия) и опъваха каиша маалко повечко,както правим ние на изток,може би щяха да изглеждат далеч по добре,или поне щяха да оправдаят средствата и най-вече цената на всичко това което правят в името на красотата.
Тук хит в момента е:супер подплътен пуш ъп който превръща бюста в нещо като дупе,обърнато наобратно излизащо през пищното деколте на впита блузка или ризка с разкопчани копченца,късо яке тип бомбер с гугла c обточена oT кожа на зайче Cry,впити в кълките ластични дънки,високи нагръчкани ботуши,шал,слънчеви очила,абсолютно задължително(дори сутрин на закуска),шал иииии.... коси на кичури(все още не можем да излезем и да надживэм тази тенденция с кичурите,въпреки че в цял свят отшумя).И всичко това без оглед на това какво тяло си натикал във всичко това. Crossing Arms

Влади, к'во си кльопала на закуска? Кисело мляко с лимон? Mr. Green
Умрях от смях просто какъв разрез си направила. Joy

Само за 4истотата ми е малко странно...около мен са все перфектни домакини и всеки ден 4истят, къЩите изглеждат стерилни, все едно никой не живее там #Crazy newsm78
И винаги натякват те какви хигиенни навици имат и как в Европата ина4е домакините са навсякъде мърляви.

Влади, да ти кажа вече свикнах, но в началото ми беше адски странно като излезем някъде следобедно привечер и си поръчат сладоледи и тортички аз една водка, примерно  Mr. Green
Иначе според ме са чистници, при това прекалено (или аз съм мърла Embarassed).
А на германките от Munchen евла... шапка им свалям, как носят тиа жени по 10 еднолитрови бири  ooooh! Hug

ммм...даа, то не е много за хвалене пък и оспамихме темата... оба4е оЩе помня първия път като излязох с компанията на мъж ми (само мъже  Rolling Eyes). Та те пиха цяла ве4ер по една голяма бира, аз междувременно друснах 3 уискита  Embarassed Rolling Eyes... гледаха ме като извънземно Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 6 167
eййй, ма яко ги разцъкахте тия италианки беее  Joy Joy
страшни сте! е за т'ва са модерни браковете с чужденки Wink

# 36
  • Мнения: 3 098
Генерално погледнато не ми харесват западноевропейските жени,поради много от при4ините,описани по_горе.Излишно е да ги преповтарям.
На испанките което не им харесвам е липсата на женственост,на маниери,на неумението им да флиртуват.Не ми харесват дрезгавите им,по_стържеЩи от на стар пенсионер пуша4 гласове.
Не ми харесват,като видят храна каква ал4ност се изписва на лицата им и как плюскат и правят боклук около себе си.
Не ми харесва,4е излизат несресани,неизмити,а имат толкова много парфюмерии и свободно време да си купят гребен и сапун.
Не ми харесва,4е при вси4ките тези разкошни магазини и стока вътре,не могат да си изберат дреха,която да им отива и прикрива разни кусури по тях,а се обли4ат така да покажат на целия свят късите си туловиЩа и малки бюстове.Така и не разбрах къде е красивото в това да ходиш с вла4еЩи се по земята връзки на обувките или пък да не си подгънеш панталона,а да го оставиш сам да се протърка от вла4ене след теб.
СъЩо така много са еднотипни,никакво разнообразие.Дори на мис Испания не видях разли4ни моми4ета,та аз дори не го разпознах,толкова си прили4ат вси4ки.
Жените в зряла възраст след раждане ги деля на дебели,които след това стават оЩе по_дебели и безформени,както и да я сложиш все тая.И на слаби,които увисват откъм бюст,крака,а задниците им на вси4ки придобиват една и съЩа форма увиснал балон.
То4но в този период се занемаряват страшно.
СъЩо така незнам заЩо но имат много неподдържани зъби.Може би заради скъпите зъболекарски услуги,какво ли?Криви са им на мнозинството,а от смукане на биберон до у4илиЩната възраст,което ту се смята за нормално,самата кост се изкривява и са като зайци в устите.
Имат на всеки ъгъл  козмети4ни салони,а заЩо не мога да се на4удя са така космати на плажа?
Това оба4е което написах е за около 90% от жените.Има си изклю4ения,които да ти е драго да ги гледаш.
СъЩо така пенсионерите са много стегнати.Дедитата са изтупани,културни.Бабките са с фризури,маникюр,педикюр,много хубаво обле4ени.
А и за гъркините искам да напиша,то не 4е кой знае какъв поглед имам,но имам три приятелки такива.От студентските ми години.И трите бяха зверски красиви,откъдето и да ги погледнеш,а и бяха с голям сексуален глад. Wink

# 37
  • Мнения: 6 167
марица, ти си описала страната на изродите просто  Mr. Green

# 38
Внимавай, че ще дойде Асто  Thinking

леле с глас се смях  Joy

# 39
  • Мнения: 1 860
Хехе, Марица, евала! Страхотно си го описа. Много прилича на това което и аз исках да напиша, ама нямам такова дар слово.  Peace

# 40
  • Мнения: 3 098
Като 4ета по_горе,ти и при вас е сходно,Лени.
Джоя,ти се смееш,ама на мен ми се реве,на моята Щерка й бях изковала железни правила,а сега я нау4или да се въргаля по пода и като си събле4е дрехите,да ги хвърли където й дойде. Rolling EyesТа сега е малко в недоумение детето_в къЩи така,в градината ина4е. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 363
Красиви и грозни жени има навсякъде. Тук ми прави впечатление, че процентно са с по-закръглени форми, дупенца и по-пищен бюст, за разлика от българките. Според мъж ми, тукашните мъже си падат по този тип жени, та по принципа на естествения отбор тези са останали  Laughing Българските мъже явно харесват кльощавите Mr. Green
Начина на обличане много зависи от средата, в която живееш и начина по който живееш, това правило мисля важи за цял свят. Тук все още си изсветляват косите с кичури и ги изправят, а коремчетата вече се поскриха, защото на мода са блузките като туники.
Сега тръгнах на фитнес, там какви мацки има  Crazy бели, руси, стегнати и наперени, определено трябва да взимам мерки по въпроса. И това е сутрин, когато основната клиентела са пенсионери, домакини и студентки. Вечер просто няма да ви казвам колко стилни мъже и жени идват да въртят педалите след работа!
Ей това е истината.Браво Мери Hug
Кое е истината Арлийн?  Grinning истината е, че в големите и космополитни градове се дава възможност и има възможност да се развива една личност, в която си насока иска.  А малките градчета, където всички са събрани на едно място, възможностите за развитие и по -скоро липсата на такава (обикновено професионално) оказва влияние върху стремежа, амбициите и възможностите на хората, което се отразяват на общество с деморализиращи се и разпадащи се ценности.

И това е общо валидно според мен. Като цяло чистокръвните англичанки са безлични. Мъжете им са много по - хубави.  Peace (мое мнение)

# 42
  • Мнения: 2 427
Спам:моля модератор да вземе отношение към мен.
Ааа,Феям,тиии като решиш да наминаваш към Торино за по на тютюн,да вземеш да прибавиш към кюпа и Джоята че чувствам че сме от една порода.Няам идея къде ще ви водя,но със сигурност ще ви водя някъде за по еднонки-двенки тринки(с)маслинки,така да се каже.Пък те да си мислят че сме пропаднали.Егати трезвениците в тази държава.Вярно е пият като кеки тук,не че аз съм от пивливите(ако се напъна може и да го докарам криво ляво),но ми е писнало да ме гледат като алкохоличка ако ми се допие през деня.И се чудя защо и кой е създал това поверие че вечерта е най-доброто време за къркане!
Имам един чичо в Гърция,голям образ,чудя се как успява да работи като драматург,та той все разправяше колко са космати момиченцата в Гърция и колко черни твърди косми им растяли по краката.Че и мустаци.Нали жена му е балерина,та е виждал всякакви
...
 #Crazy

# 43
  • Мнения: 1 017
Честно казано слабо ме интересува кой как ходи облечен или гримиран  Laughing
На да се изкажа и аз по темата:)))

Тук в Париж съм забелязала, че много зависи от социалното положение на хората.
Жените които си стоят в къщи и си гледат децата, обикновено се обличат по спортно и удобно, което е естествено.

Но тези които работят са си стилни и добре облечени, гримирани с мярка и подържани.
Като цяло, тук жените се грижат за себе си повече от средностатистическата българка.

А пък дамите на възраст са си просто на ниво, винаги с прическа, бижута, грим, костюм, манто, и вече в зависимост от сезона и шапка и шал.

Мъжете пък със сигурност изглеждат по добре от българските, особено след определена възраст,забелязала съм в България повечето като минат 30 години и се почва : шкембе, з****к ... Crazy
Тук си спортуват, хранят се сравнително здравословно и в по-малки количества.

Сигурно не на всякъде е така, но аз казвам какво виждам наоколо.


# 44
  • Мнения: 508
Красиви и грозни жени има навсякъде. Тук ми прави впечатление, че процентно са с по-закръглени форми, дупенца и по-пищен бюст, за разлика от българките. Според мъж ми, тукашните мъже си падат по този тип жени, та по принципа на естествения отбор тези са останали  Laughing Българските мъже явно харесват кльощавите Mr. Green
Начина на обличане много зависи от средата, в която живееш и начина по който живееш, това правило мисля важи за цял свят. Тук все още си изсветляват косите с кичури и ги изправят, а коремчетата вече се поскриха, защото на мода са блузките като туники.
Сега тръгнах на фитнес, там какви мацки има  Crazy бели, руси, стегнати и наперени, определено трябва да взимам мерки по въпроса. И това е сутрин, когато основната клиентела са пенсионери, домакини и студентки. Вечер просто няма да ви казвам колко стилни мъже и жени идват да въртят педалите след работа!
Ей това е истината.Браво Мери Hug
Кое е истината Арлийн?  Grinning истината е, че в големите и космополитни градове се дава възможност и има възможност да се развива една личност, в която си насока иска.  А малките градчета, където всички са събрани на едно място, възможностите за развитие и по -скоро липсата на такава (обикновено професионално) оказва влияние върху стремежа, амбициите и възможностите на хората, което се отразяват на общество с деморализиращи се и разпадащи се ценности.

И това е общо валидно според мен. Като цяло чистокръвните англичанки са безлични. Мъжете им са много по - хубави.  Peace (мое мнение)
Точно това ни е хубавото и интересното Мира-различни сме хората.Всеки гледа с различни очи и всеки си е прав за себе си:). Peace

Общи условия

Активация на акаунт