неспокоен сън;(

  • 2 115
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Д-р Слънчева,синът ми е на почти 7 месеца и от един месец насам почти не спи спокойно.Заспива,събужда се и това е по сто пъти през нощта.По принцип си го кърмя и нощем,но преди се будеше само по един-два пъти,за да суче.Мажа го с Гингигел,тъй като имам съмнения за никнене на зъбки,но и това не помага #Crazy Иначе педиатърката каза,че си е много спокойно дете,но нощем си е АД

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Tizija извинявай се ползвам темата ти, но тъкмо мислех да пускам такава тема!ние сме така от както стана на 6 мес., преди това спеше от 23.00 до 8.00ч. НЕпробудно!!!Сега е наистина АД!от няколко нощи се събужда, започва да плаче, нищо не я успокоява докато не я взема на ръце, заспива на мен, слагам я в креватчето й и пак се почва...рев!по някое време хапва АМ, пак нещо което никога не е правила.отначало си мислях че са зъби, но и да ден днешен нямаме нито едно зъбче, това са вече 4 мес. неспокоен сън.незнам дали това е нормално, ма явно не сме само ние.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Още една мама в отбора ще приемете ли?Божидара до преди месец-два спеше по 12 часа непробудно,но това остана в миналото.Давам Хамомила и едни хомеопатични свещички,но нищо не помага.Явно се касае за някакъв период.

# 3
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Дъщеря ми е на 8 месеца. До 4-5 месец спеше през ноща почти непробудно, най-малко от 00 до 6 часа. Дори съм ставала през ноща, за да проверявам дали всичко е нормално, но за съжаление този период отмина. Започна да се буди често, а от 1 месец на всеки 20-30, дори и 10 минутки. Все още нямаме зъбки, а и тя плаче така, сякаш я боли корем по-скоро, а не зъби. Педиатърката каза, че може да има остатъчни колики и да давам вечер отново саб. Възможно ли е това?

# 4
  • Мнения: 5 760
В по-късната възраст вече коликите са отминали. В тази възраст спят неспокойно ако им е топло, ако са превъзбудени от деня, ако са гладни и понякога от зъбките. Предлагам ви извеждане на разходка поне 1 час дневно, каша лека нощ или мляко с детски бишкоти за вечеря. Това може да помогне. А понякога децата имат и лоши периоди, какво да се прави. Wink

Общи условия

Активация на акаунт