Втори фотошоп конкурс - предложения и идеи :)

  • 10 696
  • 147
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 863
То до тука горе- долу толкова имаме, аз си мислех, че този дето ще се нагърби пак с организацията, заслужава правото да предложи окончателния вариянт на елементите и да гледа да има от всичко предложено по малко... иначе почти не виждам как ще се обединят мненията на всички....

# 76
  • Мнения: 1 084
Jaly, благодаря ти Simple Smile) за резюмето Simple Smile) едва сега сядам пред PC-то. Ако искате да групираме елементите по видове Simple Smile) фонове, елементи, patterns... Simple Smile, за да е по-пригледно накрая Simple Smile)
С общи елементи за рамките и колажите ли ще бъдем?

# 77
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, и аз си мислех за някакво групиране. Тъкмо ровех из фоновете си за нещо подходящо. По-разнобразно ще е с различни елементи за колаж и рамка.

# 78
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Сейдж, да те отменя малко в опитите да направиш резюме Laughing
Темата да е ПРОЛЕТ
Избират се от нета промерно 20 елемента
С тях да пуснем два конкурса:
         един за рамки
         един за колажи
от избраните елемнти  да присъстват задължителен брой елемнти във всяка работа ( още май никой не е предложил колко елеменнта да са задължителни) и това е - всичко друго на воля и въображение.
Работите да са аноними
При гласуването- право на два гласа

Но първо She Devil ще приключи утре досегашните състезания и като обяви резултатите- ще пускаме новите.
Аз това разбрах до тука.

аз също ... темата Пролет и на мен ми допада много  Peace ... да групирането също е добра идея примерно пет групи с по пет неща да са към задължителните и така като мисля че може би за да има повече разнообразие елементите за рамки и колажи да са различни - предложеното от микки
ето някой неща от мен ...

а за отсяването може би с някво бързо гласуване в темата тук  newsm78

# 79
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Какво става с конкурса newsm78

# 80
  • Мнения: 2 863
.. героите май са изморени.....

# 81
  • Мнения: 1 884
Ми то май нямя желаещи за втори фотошоп-конкурс, гледам че много е слаба активността, и никой нищо не качва...

# 82
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Напротив, аз мисля, че желащи има, но повечето ще са участници, не организатори. След малко ще пусна и моите предложения за pattern

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 16:25 от микки

# 83
  • Мнения: 3 810
Я да не досаждам на микки повече лично...
От многото теми съвсем се обърках и имам много въпроси.
Значи какви са тези предложения?
С тях ли трябва да се направи колаж?
А за рамката какви са условията?
Има ли срок? Защото който качи първи, за него ще гласуват най дълго...
Темата пролет ли е в крайна сметка?

Дали съм попаднала на точната тема? Laughing

# 84
  • Мнения: 2 863
Пак опит за резюме тогава:)
Идеята беше следната:
Темата да е ПРОЛЕТ
Избират се от нета промерно 20 елемента
С тях да пуснем два конкурса:
         един за рамки
         един за колажи
от избраните елементи  да присъстват задължителен брой елемнети(5) във всяка работа и това е - всичко друго на воля и въображение.
Работите да са аноними
При гласуването- право на два

# 85
  • Мнения: 623

http://thumb7.webshots.net/t/57/557/6/94/63/2793694630098394827TuQAUB_th.jpg[/IMG][/URL]

още има тук:http://good-times.webshots.com/album/557318502BREQID
ще кача и други, но нещо не намирам грабващи материалчета....повечето са с малки размери...има и с водни знаци - за сега няма да ги махам ... чак ако бъдат избрани Grinning

# 86
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А някой ще ме светне ли как да си ги сваля от  Уебшотс-а, дава ми даунлоуд, но после са ми в неизвестен формат на компа

# 87
  • на село
  • Мнения: 3 916
Аз пък имам проблем с webshots - почти никога не успявам да заредя снимка в голям размер от там.
Ако съм само аз така - няма значение, но мислех ако е с определен брой елементи да се включа, но пустия webshots...карайте по -следващия път.

# 88
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Справих се с проблема, сега ги виждам. Страхотни неща е дала fun lovin.
Нелиса, по принцип миналия път всичко беше в Мултиплай. Ако малката най-после заспи, мисля да събера всички неща дадени досега там и набързо да изберем 20 от тях. Ако някой нещо ще предлага да го дава сега.  Hug

# 89
  • Мнения: 2 863
Айде микки, вземи нещата в свои ръце Naughty Heart Eyes
аз елементи нямам- не мога да съм полезна Sad а не ми се рови в нета, но пък може да участвам:))

Общи условия

Активация на акаунт