Има ли майки от Исперих

  • 7 818
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 616
До колкото ми е известно в Исперих има детски магазини, но не всичко може да намериш в тях.  Peace
Аз лично ще му взема АМ от тук, т.к. там тази марка не се предлага  Peace, поне такава информация имам. На малкия му готвя, но за всеки случай ще му взема няколко пюрета на Гербер (и тях рядко ги зареждали) и каши  Wink и памперси и козметиката му и стерилизатора, и каната Брита, и каната за топла вода, и пасатора.... В общи линии ще помъкна всичко  Embarassed без креватчето, там има осигурено от племенниците ми  Mr. Green Стола за хранене също няма да взема, но ще взема шезлонга Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 0
Lele,to shtom pyretata na Gerber ne zarejdat,kakvo ostava za Aptamil,ili Libero.Vsi4ko shte si vzema i az ot tyk.,4e i legloto dori.Blegodaria za informaciata,rallii.

# 47
  • Мнения: 3 219
Аптамил и Либеро тук със сигурност има, но пюренцата на Гербер също не са много срещани. Моя хубавец пюрета от бурканчета почти не ядеше, само от детската кухня , а през уикенда му готвех.

# 48
  • Мнения: 0
Vsashtnost,ot niakolko dni sam se zamislila i az za detska kyhnia,no ne sam sigyrna v kakvi higienni yslovia ia prigotviat.Moje da go zapisha na 4astnata"OZI",no shte po4akam pone oshte mesec.Zasega na pyreta...

# 49
  • Мнения: 3 219
Ами разградската кухня  е ок., показател е,че внучето на завеждащ кухнята също яде от тази храна. Тук кухнята е от 4-5 месец до 3 годинки. Готвят много хубаво и разнообразно.

# 50
  • Мнения: 0
Tyk,ako se zapisha tozi mesec,shte me ogree 4ak za uli,tova za darjavnata.No pak loshoto e 4e,v drygite 4astnite-mnogo ot neshtata vse oshte ne sam gi vkarala,niakoi mesa i zelen4yci... ooooh!

# 51
  • Мнения: 3 219
Еми това са плюсовете на малките градове-по-спокойно се гледат деца.

# 52
  • Мнения: 0
Mnogo si prava,ama znae li 4ovek kakva shte my e sadbata.Doidoh samo na gosti,za sedmica,a to-vzeh 4e se ojenih.No za smetka na tova,pak imam prekrasen sapryg i 4ydesno dete bowuu

# 53
  • Мнения: 516
Некова, има ли някакъв проблем да не пишеш на кирилица? Можем да помогнем.

# 54
  • Мнения: 0
Problema e,4e mi iz4eznaha bykvite,i edinstveno na latinica moga da pisha.Sajeliavam,no taka i ne mojah da gi varna obratno,kade li ne rova4kah newsm78

# 55
  • Мнения: 3 219
Ползвай кирилизатора на форума, синьото прозорче горе. По принцип не се разрешава писане на латиница.

# 56
  • Мнения: 0
Много ти благодаря,няколко дни къде ли не влизах,ама не можах,изведнъж изчезнаха тези букви.

# 57
  • Мнения: 3 219
Ами то ще ти е тука само за форума кирилицата обаче Thinking, на другите места пак ще е латиница.

# 58
  • Мнения: 0
чЕСТИТ 8-МИ МАРТ НА МАМИТЕ ОТ ИСПЕРИХ!!!  ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ВЕСЕЛО И ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!!!     bouquet

# 59
  • Русе
  • Мнения: 616
Включвам се само да кажа, че вероятно на 02.05. ще пътуваме към Исперих  Hug

Общи условия

Активация на акаунт