На каква Т живеете

  • 4 040
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 899
Около 18 градуса. Не обичам да е много топло, не мога да дишам добре. А спим на студено, почти не пускам отопление.

# 46
  • Мнения: 1 403
25 някъде, на парно сме  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
Висока, обичам да ми е топло.

# 48
  • Мнения: 409
От 18 до 22 градуса. Много е приятно, но пък ние сме южен апартамент и зимата ни е добре, а лятото зле  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 688
подържаме 24-25 градуса и ходя по къс ръкав

и при нас е така в спалнята, в кухнята е 20-22

# 50
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз имам едно правило- ако не мога да стоя по къс ръкав, значи е студено в къщи и парното следва да се увеличи. Та в тази връзка- е около 26-28 градуса. Само в спалнята е по-хладно, защото сме намалили радиатора- иначе не може да се спи от топлото.

# 51
  • Мнения: 4 380
23-24 град. Също ходя по къс ръкав. На 28 гр. не се диша. Но ако нямате добра изолация, тухлата и циментът излъчват много студенина-от там и усещането, и по-високите градуси за да се чувства човек комфортно.

# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Топличко е.
Не мога да кажа точно колко градуса е, около 25 предполагам.  Всъщност, в спалнята, където е маааааааалко по- хладно имам термометър, там е 23 градуса, току що погледнах.
И аз, общо взето се придържам към правилото на Джемма- ако не може да се стои с къс ръкав, значи е студено.  Peace
В момента съм с блузка трико с 3/4 ръкав и ми е пърфект просто. Малката е с памучно боди с дълъг ръкав и сравнително тънка памучна блузка отгоре.

# 53
  • София
  • Мнения: 7 242
25 - 30

# 54
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Според стаята - от 16 до 20 градуса. Топлим се комбинирано - ток и дърва.

# 55
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
на парно сме-21-22 градуса и имаме и бебче  Hug

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Около 20 градуса. Ходя по къс ръкав, става ми лошо от топлината.
Точно сега се намръзнах и съм прегърнала печката в офиса, но след малко като се стопля ще я изключа.

# 57
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Тази зима в апартамента температурата варира между 18 и 21 градуса, при това без да пускаме парното  Wink Апартамента ни е изток-запад. Но за сметка на това досега и навън не е било много студено.

# 58
  • Мнения: 6 904
А за топлото зимата даже знам обратното, че ако живееш на топло по-лесно понасяш студа на вън.
Аз не знам дали наистина е вярно това, но зимата като съм си била вкъщи на топло и като изляза навън в началото не ми е чак толкова студено. Колкото повече стоя толкова по-студено ми става. И след това ако съм стояла на място където не е било много топло като изляза ми е по-студено.

# 59
  • Мнения: 4 621
21-23 градуса подържаме в цялата къща Peace

Общи условия

Активация на акаунт