Жените от коя нация са най-красиви?

  • 14 656
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Спорд мен- украинките. Ослепителни са тези момичета/и жени/ Grinning.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 244
Възприятието за красота е субективно.
Сега, аз не ги траем тия с русите косми, вежди и мигли....
Но пък и те сигурно биха ме възприели като Сиганка....

И второ: Тва по тв-то, списания и т.н. не е обективно. Винаги съм смятала испанките за чаровни и "магнетични", докато не се запознах с няколко пъпчиви, бледи и трътлести девойки.... (тва например)

# 62
  • sofia
  • Мнения: 482
незнам за обикновените жени, но ако става дума за манекенките - определено съм фен на Бразилките ....

# 63
  • Мнения: 6 167
Да пусна ли снимки от лятото, да видим колко съм зум-ирана - българските манИкенки, дето разхождат целулит и виснали дупета ще ги разплача, ако ме видят по бански.
Да,пусни!

аз не мисля, че рускините са изобщо в 10ката.
извинявам се много!
може би ми влияе и общата легенда за к.... валъка им
Е защо курвалъка да пречи на красотата,не разбирам..

оф, изчезна отговора...

казах, че ми влияе, защото красотата според мен не е само антропология.. .сбор черти.
и най-хубавата ако се държи като фльорца вече не ми е толкова хубава....а за някои нации лековатото поведение си е факт, национална черта.
 ама това май не е по темата.

както и да е аз съм фен на по-матовата красота. гласувам за африка и южна америка Laughing

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 21:28 от Lennie

# 64
  • Мнения: 4 555
Зависи от вкуса на човек.
Някои харесват руси, други - мургави и т.н.
На мен прекалено белите лица и натрапчиво сините очи са ми много гадни.
Аз също като много от изказалите се по-горе смятам, че има много красиви украинки, но имам няколко роднини с украински гени и направо ми идват в повече (ако мога да се изразя така тактично) с тези воднисто сини очи и прозрачна кожа. И като си помисля, че някои хора харесват сини очи  Sick
То разбира се зависи от очите де...

Иначе мен екзотичните красавици много ме кефят. Макар че смятам за най-сполучливи смеските между различните раси.

# 65
  • Мнения: 7 114
Ронка,скъпа,къде ги виде тия индианки?
Тия от филмите са малко култивирани и пипнати,да знаеш..
Шер и тя е малко култивирана, но си има едни хубави индиански скули.  Grinning

# 66
  • Мнения: 2 792
  По принцип се смята, че в народности, в който са съчетани различни расови типове (европеиден, монголоиден, негроиден не се сещам имаше ли още, всъщност индианците в кой тип спадат  newsm78) вследствие на обстоятелства, история и множество други фактори, крайния резултат на коктейла от гени, дава и наличието на по-голям брой красавици/красавци на глава на населението. Демек хора с нестандартни, но правилни черти.
 На мен рускините също не ми допадат някак безлични са ми.
 

# 67
  • Мнения: 6 167
Макар че смятам за най-сполучливи смеските между различните раси.

..... ти като Менделов генетик - смеските Mr. Green


истина е- казват, че разни креолки, метиси, мулати и тн са много красиви, защото гените правят интересни антропологични комбинации.
затова май не споменаваме англичанките  Wink

# 68
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

Спомням си, че няколко поредни години за Мис Свят бяха избирани венецуелки - ослепителни бяха. Такива очи, такива усмивки....  Heart Eyes Не знам обаче като цяло дали са красива нация, или не.


във Венецуела спечелването на титлата Мис Свят е идея фикс.
Цялта нация живее с тази идея; има школи, в които специално "отглеждат" такива моделки; нарочно писах отглеждат в кавички - от малки момиченца ги вземат под своя опека и ги моделират както те преценят (разните агенции - най-вече държавни);
дори където е необходимо, играе и скалпелът;
това е то за Венецуела - иначе и мен ме кефят, но не само венецуелките;

не мога да определя кои са най-красиви.

# 69
  • Мнения: 764
Харесвам светли жени,но НЕ и рускините.Имат едно особено,глупаво излъчване...абе отдалече се познава,че е рускиня,та било и с хубави черти. #Cussing out

# 70
  • Мнения: 5 877
На вкус и цвет товарищ нет.
Разберете се какво значи красиви, другарят Еко дебел том изписа по въпроса.





а полските водопроводчици, казват, всявали страх у парижките съпрузи...

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 21:52 от Aнда

# 71
  • Мнения: 217
Рускините са красиви, да, но докато не родят. После рязко се зум-ират.
Аз родих две деца. Не съм спортувала, за да възстановя фигурата си.
Да пусна ли снимки от лятото, да видим колко съм зум-ирана - българските манИкенки, дето разхождат целулит и виснали дупета ще ги разплача, ако ме видят по бански.
Умря циганката дето те хвалеше LaughingПо въпроса,аз мисля 4е са българките,след това арабките.А според много мъжки мнения, рускините и украйнките са хубави,но са много не4истоплътни ooooh!Мъжко мнение  bouquet

# 72
  • Мнения: 4 555
Макар че смятам за най-сполучливи смеските между различните раси.

..... ти като Менделов генетик - смеските Mr. Green
Joy Joy
Все едно описвам резултатите от експеримента  Joy

# 73
  • Мнения: 389
Шер и тя е малко култивирана, но си има едни хубави индиански скули.  Grinning

Кака Шер е арменка, а пък скулите й са така от много лифтинги  Joy

# 74
  И според мен мешаните са си най Peace

Общи условия

Активация на акаунт