Работилница за Великденски чудеса!

  • 25 376
  • 388
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 878
Аз се порових и открих още един адрес, но няма как да говоря лично, защото нямам необходимото инфо и затова:

Конци за ръчна бродерия Венус
Дистрибутор на конците за България е фирма "Солария".
За поръчки и запитвания:
тел. 02 / 884-69-47, 884-76-17
тел. / факс 02 / 885-87-74
емайл: solaria@online.bg

страницата ТУК

Това също звучи добре:


Фирма Боми
http://www.cipove.info/index.php?m=576&lang=1
Адрес:
София - 1373
ж.к. "Западен парк" до бл. 105 "Синчец"

тел.:    +359 2  920 00 90
           
GSM:   +359 888 800 285
           +359 889 517 151

факс:  +359 2  931 04 53
E-mail: 
office@boan-bg.com                 
 ICQ:275751518
 sinches_bg@hotmail.com


Още един ама е в Габрово:

Комтекст ООД
ул. Капитан Д. Никола 31
5300 Габрово, България
тел: (066) 800 957
факс:(066) 800 895
e-mail: info@komtekct.com

Още едни в Габрово:

Биал Дизайн
 
Адрес: Габрово, ул. Ген. Николов № 7
Телефон: 066/ 82 17 82; 0889 435 372
email: bial@globcom.net
URL: www.bialdesign.com


Казанлък:

"България-К" АД, гр. Казанлък
http://www.bulgaria-k.com/bg/
46, Tzar Osvoboditel Str.
6100 Kazanlak, Bulgaria 
Directorate: +359 431 22271
Sales Department: +359 431 27497
Marketing Department: +359 431 23917
+359 431 26915
+359 431 49158 
 
 filtex@mbox.digsys.bg
bulgaria-k@mbox.digsys.bg
bulgaria-k@mail.bulgaria.com 





Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 22:46 от Sunnily*

# 46
  • Мнения: 221
Браво момичета,
Само така - запретвайте ръкави. И като измислите какво даправим ний с левите ръце- свиркайте Whistling Whistling WhistlingHug

# 47
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Да се запиша, да не ми избяга темата, пък като наумя с какво ще се включа - ще казвам и показвам.
А всъщност майка ми вече прави плетени пиленца, зайци, кошнички и такива неща и само звъни да ми докладва Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 1 802
И аз се записвам!
Имам да изкупвам грях, че не се включих в Коледния базар и сега ще се реванширам!

# 49
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да се запиша, да не ми избяга темата, пък като наумя с какво ще се включа - ще казвам и показвам.
А всъщност майка ми вече прави плетени пиленца, зайци, кошнички и такива неща и само звъни да ми докладва Mr. Green

babite sa голяма работа  bouquet
не се притеснявайте моми4ета Hug Hug Hug,кой колкото може Wink

# 50
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Писах и в нашата тема, за тук бях забравила: пу-пу-пу!!!Вижте сега, мили момиченца много е важно да умеем да увличаме последователи със сериозен опит/ тук бих сложила малко смайлчета, ама ги НЯМА/  http://www.goblenite.org/showthread.php?goto=newpost&t=2403  мисля, че и на нас ни останаха малко списания, та ще проверя.

# 51
  • Мнения: 2 534
Искам да кажа , че и аз се трудя
Сега се занимавам да покрия едно яйце с разноцветни малки мъниста  ooooh! не е леко , но добре ми влия на нервите
Нямам кабел да сваля снимки , ама като ви ги донеса ще ги видите , ако не стават  Blush ще си ги ползвам

# 52
  • Мнения: 1 878
Аз пък днес направо си умрях от срам в една кинкалерия - влизам и кротко си разглеждам джиджавките и се чудя кое как би ми влязво в употреба, а жената в магазина силно решена да ми помогне само ме пита ама това за какво ви е, а какво искате да шиете, за колко големи, а това .............а онова..........накрая луднах и си признах за предстоящото ни събитие, а жената смени плочата - това ще ти го дам тогава по-евтино, другото на половин цена за количество и ...............а аз не можах да и откажа на желанието да ми помогне и купих някой неща дето и не мислех преди това  Mr. Green Скоро ще пусна снимка на първото ми творение  Blush, за оценка, за да знам дали съм в правилна посока  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 6 743
Сънили, като те знам какви красоти правиш, просто нямам търпение  Hug
Жени, давай да видим как става с мънистаааа  Praynig

# 54
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Сънили, като те знам какви красоти правиш, просто нямам търпение  Hug
Жени, давай да видим как става с мънистаааа  Praynig

айде бе,стисли такива Mr. GreenПоказвайтеееееееееееееееее  bouquet

# 55
  • Мнения: 4 195
Само аз ли гелдам тъпо в една точка и не знам какво да направя Crazy
Аз пък ще изнамеря фирми за сувенири и ще ги тормозя да даряват
Роси мини през магазина на зълва ми, може нещо да им се отпусне от сърцето Crazy

# 56
  • Мнения: 3 248
Само аз ли гелдам тъпо в една точка и не знам какво да направя Crazy

Не само ти. Rolling Eyes Добре, че се занимавам с мартеничките и по цял ден пускам ЛС-та на желаещи. Whistling

# 57
  • София
  • Мнения: 6 185
Писах и в нашата тема, за тук бях забравила: пу-пу-пу!!!Вижте сега, мили момиченца много е важно да умеем да увличаме последователи със сериозен опит/ тук бих сложила малко смайлчета, ама ги НЯМА/  http://www.goblenite.org/showthread.php?goto=newpost&t=2403  мисля, че и на нас ни останаха малко списания, та ще проверя.

Браво на теб за увличането на последователи!   bouquet

И тъй като изчетох темичката в този форум у мен се породи една питанка. Аз бродирам малки великденски мотиви по ръба на бяла панама голяма 1.5 х 2 метра. Как би било по-добре: да ги накръцкам на картички или да я оформя като голяма Великденска покривка? Мотивите общо ще са около 20 - 22. Това значи 20-22 картички, май не излиза много рентабилно да е на една единствена покривка  newsm78

# 58
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Мия, дано си оставила по-голямо разстояние м/у тях.Така бродирах коледните мотиви и като напълних панамата , тогава разрезах мотивите , изгладих ги , колосах ги и ги сложих в рамки, които надявам се този път отново да направим, ако ли не-купих няколко от 0.90 ст от магадините за левче.Ако я бродираш за себе си - по-добре е да е във вид на покривка.А, забравих- на базара ще имаме помощ от едно момиче, което иска да помага - от гобленарския форум- работи в НДК и ще ни е от помощ.Имам и друга идея, която ще разбера дали ще се осъществи до 1-2 дена. фирма "Аксиома", която е основен вносител на машини и на едни от големите фирми за гоблени миналия базар ми изпрати онези страхотни лигавчета, които бродирахме с децата от Белоградчик. Ще говоря с тях, тъй като имаме време, ако са останали лигавчета да дадат отново и да бродираме- много са елегантни./ и са маркови/

# 59
  • София
  • Мнения: 6 185
Да-а-а оставям място с ясната идея, че ще ги нарежа на финала. Аз ще си шия тихо и кротко пък преди старта ще е по-ясно как седят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт